DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

 #178485  autor: Kazimierz55
 29 kwie 2007, 11:51
maku_piaseczno pisze:. Dlaczego ludzie tak kombinują skoro można łatwo wyłączyć Orange Menu? Ano dlatego, że po każdym resecie telefonu ono powraca.
To znaczy, że jak wyłącze Aktywny tryb gotowości (czyli OrangeMenu) i wybiore motyw/temat Nokii i wyłącze i włącze telefon to znowy bede miał OM i pomarańczowe ikony?

Czy Orange w tym modelu daje animacja startową i kończącą?

[ Dodano: 2007-04-29, 12:55 ]
Lesiu_gda pisze:Fakt orange menu muli telefon
Ale jak się je wyłaczy to już właściwie nie ma po nim śladu, więc telefon powinien chodzić dobrze.

 #178578  autor: piwosz
 29 kwie 2007, 14:51
Amber242 pisze:Ja zmieniłem firmware w mojej E50 za pomocą kabelka USB dołączonego do telefonu i dwóch programów. Dokładny opis: http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?t=2480

Bardzo polecam. Dzięki temu mam Aktywny Pulpit i poprawki przez NSU na bieżąco. No i koniec z Orange Menu :)
tylko ze jak sprawdzam na stronie nokii czy sa jakies aktualizacje do mojego modelu to widze ze ostatnią dostepną mam juz zainstalowaną. A ona jest z 24.10.2006. Więc juz od pol roku nie ma aktualizacji...

:occasion5:

 #178734  autor: maku_piaseczno
 30 kwie 2007, 00:57
po pierwsze to ja nie moge updateowac softu na nokii bo wyskakuje mi "blad modulu wewnetrznego"
co do orange menu, tak wlaczy sie ponownie po resecie telefonu z jakiejkolwiek przyczyny

animacje sa, nie wiem czy takie same bo nie widzialem na nokii bez OM ale ogolnie cos tam jest

jak sie wylaczy OM to wydaje mi sie ze itak zamula, chyba ze ten telefon wogole taki powolny jest.

 #179245  autor: Kazimierz55
 01 maja 2007, 20:35
co do orange menu, tak wlaczy sie ponownie po resecie telefonu z jakiejkolwiek przyczyny
Czy reset = wyłączenie i włączenie????
jak sie wylaczy OM to wydaje mi sie ze itak zamula, chyba ze ten telefon wogole taki powolny jest.
Po wyłączeniu OM już przecież nie powinno być problemów.
Aplikacja Orange Menu jest wyłączona, ich ikony tez - wiec powinno chodzić.
Może to wolniejsze chodzenie jest kwestia Symbiana?

Bym kupił ten telefon, ale obawiam się niespodzianek Orange.

 #179249  autor: ghost89
 01 maja 2007, 20:50
Lesiu_gda pisze:Fakt orange menu muli telefon, powinni dawac mozliwosc brania aparatu z lub bez OM, bo moze czlowieka szlak trafic przy nim.
Było by to troche bez sensu....... :smt005