DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

 #252099  autor: oski
 19 lut 2008, 16:32
Jezeli chodzi o slider to akurat w SHINIE jest bardzo dobry i naprawde zadnych luzow nie ma. Scroll nie jest problemem kazdy sie go czepia a nie ma o co sprawdza sie. A jezeli o to porownanie to SE wyglada strasznie nie wytrzymalbym miec go na codzienn.

 #252128  autor: vinc
 19 lut 2008, 19:06
oski pisze:Scroll nie jest problemem kazdy sie go czepia a nie ma o co sprawdza sie
Jednak problemem jest. Scroll jest bardzo delikatny i nieprecyzyjny.
Jackedo1 pisze:nokie 6280,która w taryfie kubali40 kosztuje 1zł. Opłaca sie ja kupic?? Jest lepsza czy gorsza od wcześniej wpomnianych telefonów???
według mnie nie warto brać 6280 jest to już trochę leciwy model. Dodatkowo slider nokii, ale o tym już zostało powiedziane wyżej.

Obrazek

 #252155  autor: studenc1k
 19 lut 2008, 20:23
W LG scroll wymaga po prostu przyzwyczajenia, wprawy. Bawiłem się trochę i często przy wchodzeniu do podmenu przeskakiwało mi o jedną pozycję w górę/dół.
Kolejna wadą LG to tylko 4 profile, w tym 2 modyfikowane. Ja akurat w Nokii z tego korzystam (mam 6 profili), więc na to zwróciłem uwagę.
Plus za ładny wygląd, ale strasznie się brudzi, wszędzie są odciski palców. :P

 #252811  autor: Jackedo1
 22 lut 2008, 20:22
A teraz doszedł do stawki jeszce w810i. Wiem,że to stary telefon,ale kosztuje tylko 99 zł oc jest b.istotne dla mnie.... Juz sam nie wiem.. W sumie cena ma być max do 400,ale dobrzy by było gdyby był tańszy.... :mrgreen: :mrgreen:

[scroll]W poszukiwaniu telefonu idealnego....[/scroll]