DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #474685  autor: Kodak
 07 maja 2011, 18:12
Podczas próby połączenia z moim numerem w Play abonent Orange dostaje komunikat "Połączenie nie może być zrealizowane". Nie pomaga restart telefonu (jednego i drugiego). Co ciekawe połączenia VoIP do Play dochodzą. BOK Play potwierdził jakieś prace techniczne i zalecił przełączenie się na sieć Plus ale to nie pomaga.

 #474740  autor: kerim36
 08 maja 2011, 10:44
Kodak,
z jakiegos innego nr orange jest tak samo??
czy ten nr byl ostatnio przenoszony??

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #474886  autor: play4you2
 09 maja 2011, 11:16
Czy kłopoty te nadal występują?

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #474925  autor: Kodak
 09 maja 2011, 15:29
Tak - numer był w lutym przenoszony. Tak - problemy nadal występują. Od soboty żona nie może się do mnie nijak dobić (SMS też nie dochodzi).
Co ciekawe - w sobotę na żarty zrzuciłem kilkakrotnie połączenie od żony - może któraś sieć potraktowała jej numer po takiej akcji jako spam i teraz ma jakiegoś (czasowego) bana?
Jest to mocno upierdliwe. Chce przenosić do P4 kolejne numery ale z takimi problemami to mnie rodzina wyśmieje.

 #474926  autor: play4you2
 09 maja 2011, 15:33
Kodak pisze:Tak - numer był w lutym przenoszony. Tak - problemy nadal występują. Od soboty żona nie może się do mnie nijak dobić (SMS też nie dochodzi).
Zrób zgłoszenie i podaj mi jego numer. Przekażę do analizy. Chyba że, juz robiłeś takie zgłoszenia i nie stwierdzono nieprawidłowości. Jak tak, to podaj mi wówczas numer takiego zgłoszenia, w którym otrzymałeś taką odpowiedź.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #474927  autor: Kodak
 09 maja 2011, 15:34
Zgłoszenie 30606380 - zarejestrowane 7-go maja i nic poza tym...

 #474929  autor: play4you2
 09 maja 2011, 15:45
Kodak pisze:Zgłoszenie 30606380
Ok, poprosiłem o sprawdzenie.

Pzdr.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #474933  autor: Kodak
 09 maja 2011, 15:49
Teoria spamu odpada bo okazuje sie ze na drugi przeniesiony w lutym numer tez nie mozna sie dodzwonic...

 #474934  autor: play4you2
 09 maja 2011, 15:50
Kodak pisze:Teoria spamu odpada bo okazuje sie ze na drugi przeniesiony w lutym numer tez nie mozna sie dodzwonic...
W takim razie zrób oddzielnie zgłoszenia na każdy numer, który jest Twoją własnością i na który nie można się dodzwonić.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #474959  autor: Kodak
 09 maja 2011, 16:48
Drugie zgłoszenie: 30652802

[ Dodano: 2011-05-10, 12:57 ]
Sprawa wyjaśniona: brak środków w orangutanie! Przepraszam za kłopot. Nie wiem dlaczego pomarańczowy jakiegoś komunikatu nie wystosował tylko "połączenie nie może być zrealizowane"...
 #743763  autor: Norbiki
 26 sie 2014, 16:35
Witam,

Mam taki sam problem jak u poprzedników zresztą tak samo kilku moich znajomych w sieci Play z telefonami Sony Z, Sony Z 2 oraz Sony Z Ultra - 2szt z różnych dystrybucji.

Często telefon pokazuje mi 100% zasięgu 60% i jest ten sam problem w różnych częściach Warszawy.

Ponad to mam problem z moimi dwoma reklamacjami do Play przez co już rozwiązałem jedną umowę z tą siecią na internet (abonament 169zł) i teraz chyba i na telefon będę musiał bo tak nie da się pracować i prowadzić firmę :/