DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #486468  autor: kinga m
 03 lip 2011, 13:57
To prawda że w T-Mobile będę mogła rozmawiać, ze wszystkimi numerami z T-Mobile, nawet jeśli to jest np. T-Mobile niemiecki lub holenderski? Mam chłopaka w Niemczech, a brat pracuje w Holandii, dlatego to dla mnie ważne. Co muszę zrobić, żeby z tej opcji skorzystać? :roll: Z góry Wam dziękuję :wink:
Ostatnio zmieniony 03 lip 2011, 17:16 przez kinga m, łącznie zmieniany 1 raz.

 #486491  autor: mungo
 03 lip 2011, 14:55
W T-Mobile.pl są pakiety dzięki którym możesz taniej dzwonić na polskie i zagraniczne numery w sieciach T-Mobile. Czyli jeśli kupisz taki pakiet, a twój chłopak i brat będą mieli numery komórkowe, niemiecki i holenderski, w sieciach Telekom.de i T-Mobile NL to możesz do nich dzwonić w ramach pakietu promocyjnego.

W Tak-Taku masz pakiet 2000 minut za 9zł ważny 7 dni.

Pakiet Zawsze Blisko w Tak-Taku

W ofertach abonamentowych biorąc nowy abonament możesz dostać darmowe połączenia do sieci T-Mobile w Polsce i za granicą na czas 3 lub 6 miesięcy lub na zawsze w zależności od tego jak duży abonament weźmiesz. Możesz też dokupić pakiet nielimitowanych rozmów do abonamentu który już masz w cenie 49zł/miesiąc.

Nowe abonamenty z usługą Zawsze Rozmawiaj (z telefonem)
Abonamenty z usługą Zawsze Rozmawiaj (oferta bez telefonu)
Dodatkowy pakiet za 49zł do abonamentu

 #486497  autor: Sig
 03 lip 2011, 15:16
Polecam te pakiety w Tak Taku, wszystko działa jak opisał przedmówca - moja siostra z nich korzysta od wprowadzenia i codziennie dzwoni po kilkanaście minut do Niemiec na numer T-Mobile :-). Wychodzi około 40 zł miesięcznie, ale jak nie ma alternatyw Skypowo-VoIPowych, to trudno o lepszą kombinację. No i nic nie daje takiej swobody jak dzwonienie prosto z komórki.

 #486516  autor: darkangel
 03 lip 2011, 16:28
Tak z ciekawości w jakich krajach jest T-Mobile ?

 #486548  autor: mungo
 03 lip 2011, 17:54
darkangel pisze:Tak z ciekawości w jakich krajach jest T-Mobile ?
To jako odpowiedź ciekawostka z regulaminu
regulamin pisze:Promocyjna Usługa „Zawsze rozmawiaj” umożliwia – w ramach opłaty, o której mowa w pkt 3 poniżej - wykonywanie przez Abonentów nielimitowanych rozmów do Abonentów T-Mobile i Użytkowników Tak Tak - T-Mobile na kartę oraz na numery w Austrii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Holandii, Macedonii, Niemczech, Słowacji, USA, na Węgrzech i w Wielkiej Brytanii, które zaczynają się od prefiksów wymienionych w Załączniku nr 1 do Warunków.
W wielu krajach jest MNP czyli możliwość przenoszenia numerów między sieciami. Jeśli ktoś przeniósł numer do T-Mobile to i tak nie można do niego taniej dzwonić. Jeśli ktoś już nie jest w T-Mobile a kiedyś był to będzie można...

 #486728  autor: gsmfun
 04 lip 2011, 11:09
Witaj,
Są specjalne pakiety 'Wszędzie rozmawiaj' za 9zł masz 30jednostek na połączenia w roamingu i międzynarodowe. Pakiet ten jest dostępny przez 2tygodnie. Natomiast jeśli dzwonisz do chłopaka i brata często najlepszym rozwiązaniem jest abonament 'Zawsze rozmawiaj'. W ramach niego za miesięczną opłatą 49 zł z VAT dzwonisz tyle ile Ci się podoba, bez limitów za free. Możesz też do posiadanego abonamentu (jeśli masz w T-Mobile) dokupywać sobie ten pakiet. T-Mobile przygotował także pakiety roamingowe transmisji danych. 'Zawsze w sieci'. Wspominam tak tylko jakby Cię ta kwestia interesowała.

[ Dodano: 2011-07-04, 11:19 ]
Usługa ta jest dostępna dla Abonentów taryf prywatnych dla Abonentów Mix oraz
Abonentów taryf stacjonarnych. Żeby z tej promocji skorzystać mozesz albo aktywować nowy numer z takim właśnie abonamentem albo aktywować sam pakiet. Abonent może uruchomić Usługę „Zawsze rozmawiaj”, składając zlecenie poprzez:
-wysłanie bezpłatnego kodu ekspresowego: *100*67#
- wysłanie SMS o treści T pod numer 80867; opłata za wysłanie SMS zgodna z cennikiem
- wybór odpowiedniej opcji w serwisie Internetowego Systemu Obsługi dostępnego na stronie www.t-mobile.pl
- wybór odpowiedniej opcji w serwisie Mobilnego Biura Obsługi Abonenta (dostępnego w telefonie pod adresem: m.iboa.pl)
-wybranie odpowiedniej opcji poprzez automatyczny system obsługi pod numerem 602900 Biura Obsługi Abonenta (opłata za połączenie zgodna z cennikiem)
-kontakt z konsultantem Biura Obsługi Abonenta pod numerem 602900 (opłata za połączenie zgodna z cennikiem.
Możesz też po prostu przejść się do salonu T-Mobile.
Jeśli jednak masz telefon na kartę np w Tak Taku to dla Ciebie jest ta opcja z 30jednostkami za 9zł (Wszędzie Rozmawiaj).
Takich pakietów możesz aktywować max 3 w miesiącu. Aktywacja jest równie prosta:
wystarczy wpisać kod *100*80# i wysłać smsem, lub *9602. Jest jeszcze możliwość poprzez serwis itaktak.
Pozdrawiam

 #487030  autor: sloneczny
 05 lip 2011, 15:48
Uff. To dobrze :)

 #487267  autor: wojtek115
 06 lip 2011, 14:17
A jak jest w Orange jeśli chodzi o połączenia zagraniczne?
Tzn. czy są jakieś zniżki jeśli kontaktujemy się z krajem w którym również jest Orange?

 #487971  autor: sloneczny
 09 lip 2011, 17:01
W Orange obowiązuje wtedy stawka jak za każde inne połączenie zagraniczne. Np. jeśli dzwonisz na numer Orange we Francji zapłacisz jak do każdego innego kraju w pierwszej strefie. Ale za to obniżyli ceny połączeń do Chin i Wietnamu :smt005
Wychodzi na to, że T-Mobile bardziej dba o klientów, jeśli korzystają z tej samej marki ale w innych krajach. Myślę zresztą, że tak powinno być.

 #487979  autor: m.sta
 09 lip 2011, 17:53
Orange nie może dać cen takich w innych krajach co w Polsce z jednego prostego powodu, nasz Orange nie ma nic wspólnego z innym krajami i tamtejszymi orengami... Łączy ich tylko nazwa.

Inaczej sytuacja wyglada w t-mobile, tutaj we wszytkich krajach jest jeden właściciel i dlatego mogą dać połączenia nawet za darmo bo tracić na tym nie będą ;)

 #488008  autor: mkowalski
 09 lip 2011, 19:57
m.sta pisze:Orange nie może dać cen takich w innych krajach co w Polsce z jednego prostego powodu, nasz Orange nie ma nic wspólnego z innym krajami i tamtejszymi orengami... Łączy ich tylko nazwa.
Z ciekawości, jak wygląda sprawa właścicieli Orange w różnych krajach? Wszędzie na świecie jest ten sam właściciel, a tylko Polska się wyłamała, czy może w każdym kraju jest inny? No i w przypadku drugiej opcji, kto jest właścicielem samej marki?

 #488310  autor: wojtek115
 11 lip 2011, 11:25
Zaraz, zaraz. Przecież Orange chyba też obniżył stawki na rozmowy w roamingu (przynajmniej w krajach UE). Mam na myśli chociażby pakiet Ekstra Nagrody w taryfach optymalnych. Można dostać do 11 h na rozmowy i pakiet 154 MB, czy coś pomyliłem?

 #488666  autor: sloneczny
 12 lip 2011, 18:58
Obniżył. Ale to news z wczoraj :)

 #504587  autor: agakacper
 21 wrz 2011, 19:51
Witam mam pytanie moja maz dzis kupil karte t-mobile w niemczech bym mogla z nim rozmawiac w ramach pakietu zawsze rozmwaiaj mam prosbe czy moze mi ktos powiedziec co jaki czas nalezy przedluzac waznosc niemieckiej karty??poza tym sparwadzalam na stronce t-mobile.de stawki roamingowe i wynika za do pl am 0.89 e a jak sie okazalo po 7 sek rozmowy mezowi zeszlo 2 euro?? a za smsy 0,19 e . Prosze o jakeis info w tym temacie jak ktos korzysta z gory dzieki!!

agakacper

 #504642  autor: StormChaser
 21 wrz 2011, 23:37
mkowalski pisze:
m.sta pisze:Orange nie może dać cen takich w innych krajach co w Polsce z jednego prostego powodu, nasz Orange nie ma nic wspólnego z innym krajami i tamtejszymi orengami... Łączy ich tylko nazwa.
Z ciekawości, jak wygląda sprawa właścicieli Orange w różnych krajach? Wszędzie na świecie jest ten sam właściciel, a tylko Polska się wyłamała, czy może w każdym kraju jest inny? No i w przypadku drugiej opcji, kto jest właścicielem samej marki?
Taaa... France Telecom udziałowiec każdego Oranga w jakiejś formie u nas akurat via Telekomunikacja Polska SA, mająca udziały w Centertel Sp. z o.o., w przypadku PTC jest proście jej całkowitym właścicielem jest Deutsche Telekom, ale nie w każdym T-Mobilu tak jest.

Re:

 #903844  autor: dakoolk
 06 sty 2017, 14:30
mungo pisze:
darkangel pisze: W wielu krajach jest MNP czyli możliwość przenoszenia numerów między sieciami. Jeśli ktoś przeniósł numer do T-Mobile to i tak nie można do niego taniej dzwonić. Jeśli ktoś już nie jest w T-Mobile a kiedyś był to będzie można...
Przepraszam za odgrzewanie bardzo starego kotleta, ale to chyba zawsze lepiej niz mnozyc watki,a usluga jest ciagle aktywna. Czy ktos z Was nada z niej korzysta i jest w stanie potwierdzic, ze po przeniesieniu numeru do innej sieci, rozmowy na ten numer nadal beda darmowe?

Mieszkam wlasnie za granica i mam prefix z listy, moja mama dzwoni do mnie za darmo, ale czasem widze korzystniejsze oferty niz Telekom.de i wolalbym przeniesc numer. Zdecydowanie zalezy mi na utrzymaniu aktualnego stanu rzeczy (zastanawialem sie nad alternatywami i nie wchodza w gre).

Z gory dzieki!
 #903906  autor: dakoolk
 06 sty 2017, 20:07
Dzięki ale tak jak pisałem, nie jest to opcja tak dzwonie do innych i ani Whatsapp, ani Messanger ani Skype nie dają rady, zwłaszcza po LTE (a o ile taryfy są tu w miarę tanie to internet mobilny kosztuje relatywnie dużo) . Po WiFi nawet przy 120Mbps scina i rozlacza. Zresztą mama i tak ma ten abo, bo dzwoni też do innych w T-Mobile niemieckim i USA, więc to by była najprostsza i najwygodniejsza opcja...