DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
 #525279  autor: galtom
 01 sty 2012, 20:30
Jak wrzucić Flash'a na ten telefon.
Adobe F P 11 dostepny w markecie jest opisany jako niezgodny z urządzeniem.
Bedę wdzieczny za pomoc.

[ Dodano: 2012-01-01, 22:10 ]
Ok, sprawa jest prosta (mnie chodziło o muzyke z sieci na Blade).

1. Instalujecie Flasha: http://www.multiupload.com/17GFDZMIKV
2. Instalujecie Tinyshark z Marketu
3. Importujecie swoje playlisty z www.grooveshark.com (mnie sie nawet udalo przportowac playlisty ze Spotify na Groovesharka - Spotify uzywam stacjonarnie a Grooveshark'a/Tinyshark'a "w ruchu") i macie muze, ktora niezajmuje miejsca (ale zzera dane).

Jaki najlepszy pakieet netu zatem zakupic zakladajac, ze 95% czasu i tak mam wifi w zasiegu?

PS. Majac flasha czas na testy streamingu video (netflix, hulu, bbc iplayer - ktos ma wiedze jak je zainstalowac w Blade?)

Pozdrawiam,
Galtom

 #526592  autor: grzegi
 07 sty 2012, 18:38
Generalnie na ten telefon Flash Ci nie wejdzie (procesor v6), a jak wejdzie po modyfikacjach to i tak będzie się krzaczył. Nie wiem czemu masz takie ciśnienie na tego Flasha, skoro Adobe i tak zapowiedziało, że zamyka wersję mobilną tego standardu...

Od bezproblemowej pracy z Flashem są inne telefony - wielu już próbowało zabawę z Flashem na tym modelu i prędzej czy później kapitulowali. Nie można mieć wszystkiego...

Jaki najlepszy pakiet? 200MB powinno być ze sporym zapasem, jeśli używasz Wi-Fi głownie.
Najlepsze wyjście, to po prostu kupić jakiś i samemu sprawdzić, bo każdy ma inne zużycie. Ja na przykład mimo tego, że jestem w zasięgu Wi-Fi, oprócz tego zjadam 1GB, kiedy nie jestem na sieci bezprzewodowej, ale za to kto inny zużyje tylko 100MB. Ciężko powiedzieć. Kwestia indywidualna, metoda prób i błędów.

 #526782  autor: galtom
 08 sty 2012, 15:16
Mamcisienie z tej prostej przyczyny, że bez Flasha nie ruszy TinyShark - ale i Flash i aplikacja juz sa i wszystkie playlisty z Groovsharka tez ;-).
Flash (w tej aplikacji) chodzi calkiem normalnie, tzn muza gra okladki plyt sie wyswietlaja i co najwazniejsze mam cala swoja muze pod reka a tak zawsze byl klopot bo ciezko ze soba kilkadzisiat GB w telefonie nosic.

Pozdrawiam,
Galtom