DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 7 z 100
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 100

 #528410  autor: ChuckyCiechanow
 14 sty 2012, 22:05
Golarz Filip pisze:A gdzie na stronie można wybrać swój numer?!
Na stronie to raczej nie można. Dzwoniłem z komórki. Kolejne 2 minuty i opłat brak.

 #528418  autor: darkangel
 14 sty 2012, 22:37
ChuckyCiechanow pisze:Plusa 783
Widocznie to pewnie przez prefix Plusa, jakiś błąd i LycaMobile mysli ze dzwoni wewnątrz sieciowo może :)

 #528419  autor: ChuckyCiechanow
 14 sty 2012, 22:38
To za darmo można dzwonić do Play na numery przeniesione z Plusa Testowałem jeszcze na 603

Prefiks Play 533 nalicza mi opłatę

 #528425  autor: kamil4862
 14 sty 2012, 23:18
No to się zacznie wielkie przenoszenie :D

Obrazek

 #528427  autor: patrix-83
 14 sty 2012, 23:23
ChuckyCiechanow pisze:To za darmo można dzwonić do Play na numery przeniesione z Plusa Testowałem jeszcze na 603

Prefiks Play 533 nalicza mi opłatę

Tia,tylko jeszcze nam powiedz jak przenieść numer do sieci LYCAMOBILE gdyż na infolinii mówią że nie ma takiej możliwości jeszcze???


Wyciągnięte z faq:
"6.Czy mogę zachować mój stary numer?Czy mogę zachować mój stary numer? ?
Tak, możesz. Aby zachować swój stary numer musisz wykonać poniższe instrukcje:

1.Zadzwoń do operatora i poproś o dostarczenie kodu PAC .
2.Zadzwoń do Działu Obsługi Klienta Lycamobile pod numer 322 lub numer telefonu stacjonarnego 22 388 17 04.
3.Podaj nam kod PAC oraz nowy numer Lycamobile ."

Pytałem się w BOK *500 Play i kod PAC nie jest dostępny dla klientów i go nie udostępniają nikomu więc powiedz jak przeniosłeś numer z PLAY do LYCAMOBILE???

 #528429  autor: Golarz Filip
 14 sty 2012, 23:29
Przecież napisał,ma kartę Lyca z której dzwoni na inny NUMER PRZENIESIONY Z PLUSA DO PLAY

W taki oto sposób,nieświadomie Lyca staje się graczem i niezłą alternatywą dla PF :)

 #528431  autor: ChuckyCiechanow
 14 sty 2012, 23:32
Mam darmowy starter zamówiony ze strony www.

 #528433  autor: patrix-83
 14 sty 2012, 23:33
Golarz Filip pisze:Przecież napisał,ma kartę Lyca z której dzwoni na inny NUMER PRZENIESIONY Z PLUSA DO PLAY
OK, jeśli tak to sorry, moje niedopatrzenie, niedoczytałem wyraźnie posta Chucky :wink:

 #528435  autor: Sig
 14 sty 2012, 23:36
Eeee tam, pewnie to odkręcą zanim starter dojdzie pocztą :-).
Przy okazji, ktoś dzwonił z Lycamobile za granicę? Jak jakoś połączenia? Pytam, bo zakładam, że korzystają z najtańszych rozwiązań i coś może być nie halo (tak jak z Play i numerami stacjonarnymi (niektórymi)) z jakością połączenia.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #528441  autor: Golarz Filip
 14 sty 2012, 23:42
Kilka stron wcześniej,ktoś pisał,że telefonował bodajże do Ameryki Południowej za kilka złotych,także lipy nie ma

 #528442  autor: patrix-83
 14 sty 2012, 23:43
Sig pisze:Eeee tam, pewnie to odkręcą zanim starter dojdzie pocztą :-).
Przy okazji, ktoś dzwonił z Lycamobile za granicę? Jak jakoś połączenia? Pytam, bo zakładam, że korzystają z najtańszych rozwiązań i coś może być nie halo (tak jak z Play i numerami stacjonarnymi (niektórymi)) z jakością połączenia.


Ja dzwoniłem do brata do Anglii na angielską LYCAMOBILE i żadnych problemów nie było z jakością-jakość taka sama jak w kraju, nic nie przerywało, to nie Play :D
Opłata pobrała się prawidłowo-wtedy 0,39gr za samo połączenie i gadałem z bratem 28 minut za 0,39 groszy :D
Od dziś to już jest 0,29gr za 30 minut także jeszcze lepiej :D

 #528578  autor: Ruben
 15 sty 2012, 19:17
Na stronie są zmiany odnośnie cen połączeń, czyli zmiana z 39gr na 29gr chociaż w kilku miejscach/zakładkach jest jeszcze stara stawka.
Mam pytanie do osób, które lepiej poruszają się na ich stronie ;) Jest informacja, że cena na telefony komórkowe do Polski to "od 29gr/min". Rozumiem, że do niektórych sieci (pewnie Play) będzie wyższa cena. Pytanie jaka, to stawka, czy poprzednia 39gr, czy inna?

 #528581  autor: dominik920
 15 sty 2012, 19:32
Otrzymałem ostatnio kartę sim,powiem że jestem mile zaskoczony krótkim czasem wysyłki bowiem karta doszła już po tygodniu od zamówienia,a jeżeli faktycznie obniżyli stawkę do 29gr/min to oferta dość atrakcyjna.

 #528587  autor: patrix-83
 15 sty 2012, 20:00
Ruben pisze:Na stronie są zmiany odnośnie cen połączeń, czyli zmiana z 39gr na 29gr chociaż w kilku miejscach/zakładkach jest jeszcze stara stawka.
Mam pytanie do osób, które lepiej poruszają się na ich stronie ;) Jest informacja, że cena na telefony komórkowe do Polski to "od 29gr/min". Rozumiem, że do niektórych sieci (pewnie Play) będzie wyższa cena. Pytanie jaka, to stawka, czy poprzednia 39gr, czy inna?

Stawka do Play również wynosi 0,29 groszy, wiem bo sprawdzałem to dzwoniąc na swój numer w Play i pobrało mi dokładnie za 60 sekund tej rozmowy 0,29 groszy :D

Ta informacja na stronie "od 29 groszy" jest raczej zabezpieczeniem na przyszłość jakby wszedł na Polski rynek jakiś nowy operator który miałby duży MTR i wtedy LYCAMOBILE nie mogło by sobie pozwolić na stawkę 0,29 groszy do wszystkich.

MBank Mobile możecie sobie teraz do śmieci wyrzucić bo i tak LYCAMOBILE JEST LEPSZA! :D

 #528588  autor: Golarz Filip
 15 sty 2012, 20:03
Oczywiście niepocieszeni z Niej mogą być internetowi- ale na rynku jest Orange,ew.Play więc jeśli chodzi o stawki na komórki + wew.sieci to Lycamobile faktycznie połyka mbank

 #528591  autor: dominik920
 15 sty 2012, 20:14
Jeszcze tylko jakby wprowadzili internet oraz jakieś pakiety to było by rewelacyjnie :) a orientuje się ktoś jakie są ważności doładowań??

 #528592  autor: ChuckyCiechanow
 15 sty 2012, 20:18
dominik920 pisze:a orientuje się ktoś jakie są ważności doładowań??
Automatycznie de-aktywujemy kartę SIM jeżeli użytkownik nie wykonuje połączeń lub nie wysyła wiadomości tekstowych przez ponad 80 dni. Niestety, takich kart SIM nie można już potem podłączyć i po upływie wyżej wskazanego okresu czasu dany numer nie jest już dostępny.

 #528593  autor: patrix-83
 15 sty 2012, 20:24
Golarz Filip pisze:Oczywiście niepocieszeni z Niej mogą być internetowi- ale na rynku jest Orange,ew.Play więc jeśli chodzi o stawki na komórki + wew.sieci to Lycamobile faktycznie połyka mbank

Najdalej do końca marca 2012 mają się pojawić pakiety internetowe w polskiej LYCAMOBILE analogicznie jak jest obecnie w angielskiej LYCAMOBILE - pytałem o to na infolinii więc MBank Mobile to już jest przeszłość :D

 #528594  autor: DanielR
 15 sty 2012, 20:24
dominik920 pisze:a orientuje się ktoś jakie są ważności doładowań??
Kod: Zaznacz cały
Regulamin świadczenia przepłaconych usług telekomunikacyjnych Lycamobile sp. z o.o. z siedziba w Warszawie


14 	Rozwiazanie umowy

1 	Jezeli Abonent przez okres 90 dni
a) od dnia Aktywacji lub ostatniego skorzystania z uslug nie wykona polaczenia glosowego, nie wysle SMS, nie skorzysta z transmisji danych lub Uslugi o podwyzszonej oplacie (o ile Lycamobile bedzie oferowac Uslugi o podwyzszonej oplacie),
b) od dnia Aktywacji lub ostatniego zasilenia Konta nie zasilil ponownie Konta Lycamobile zawiadomi Abonenta poprzez przeslanie SMS lub wiadomosci poczta elektroniczna (jezeli Abonent udostepnil swój adres) o tym, ze Karta SIM zostanie dezaktywowana, co oznaczac bedzie utrate mozliwosci korzystania z uslug Lycamobile. W takiej sytuacji Lycamobile zapewni dodatkowy 30-dniowy termin na wykonanie polaczenia glosowego, wyslanie SMS, skorzystania z transmisji danych, skorzystanie z Uslugi o podwyzszonej oplacie albo zasilenie Konta.
2 	Jezeli w okresie dodatkowych 30 dni Abonent wykonana polaczenie glosowe, wysle SMS, skorzysta z transmisji danych, skorzysta z Uslugi o podwyzszonej oplacie albo zasili Konto, bedzie on mial nadal mozliwosc korzystania z uslug Lycamobile a jego Konto pozostanie do wykorzystania.
3 	Jezeli w okresie dodatkowych 30 dni Abonent nie wykona polaczenia glosowego, nie wysle SMS, nie skorzysta z transmisji danych, nie skorzysta z Uslugi o podwyzszonej oplacie albo nie zasili Konta, utraci on mozliwosc korzystania z uslug Lycamobile (Karta SIM zostanie dezaktywowana). W takie sytuacji:
a) Abonent nie bedzie uprawniony do odzyskania wartosci jego Konta,
b) numer przydzielony Abonentowi bedzie mógl zostac przyznany innemu Abonentowi.
4 	Dezaktywacja Karty SIM zgodnie z pkt 3 oznaczac bedzie rozwiazanie Umowy, chyba ze Lycamobile wyrazi zgode na dalsze swiadczenie uslug na rzecz Abonenta.
:wink:
Ostatnio zmieniony 15 sty 2012, 20:28 przez DanielR, łącznie zmieniany 1 raz.

 #528596  autor: patrix-83
 15 sty 2012, 20:27
DanielR pisze:
Kod: Zaznacz cały
Regulamin świadczenia przepłaconych usług telekomunikacyjnych Lycamobile sp. z o.o. z siedziba w Warszawie


14 	Rozwiazanie umowy

1 	Jezeli Abonent przez okres 90 dni
a) od dnia Aktywacji lub ostatniego skorzystania z uslug nie wykona polaczenia glosowego, nie wysle SMS, nie skorzysta z transmisji danych lub Uslugi o podwyzszonej oplacie (o ile Lycamobile bedzie oferowac Uslugi o podwyzszonej oplacie),
b) od dnia Aktywacji lub ostatniego zasilenia Konta nie zasilil ponownie Konta Lycamobile zawiadomi Abonenta poprzez przeslanie SMS lub wiadomosci poczta elektroniczna (jezeli Abonent udostepnil swój adres) o tym, ze Karta SIM zostanie dezaktywowana, co oznaczac bedzie utrate mozliwosci korzystania z uslug Lycamobile. W takiej sytuacji Lycamobile zapewni dodatkowy 30-dniowy termin na wykonanie polaczenia glosowego, wyslanie SMS, skorzystania z transmisji danych, skorzystanie z Uslugi o podwyzszonej oplacie albo zasilenie Konta.
2 	Jezeli w okresie dodatkowych 30 dni Abonent wykonana polaczenie glosowe, wysle SMS, skorzysta z transmisji danych, skorzysta z Uslugi o podwyzszonej oplacie albo zasili Konto, bedzie on mial nadal mozliwosc korzystania z uslug Lycamobile a jego Konto pozostanie do wykorzystania.
3 	Jezeli w okresie dodatkowych 30 dni Abonent nie wykona polaczenia glosowego, nie wysle SMS, nie skorzysta z transmisji danych, nie skorzysta z Uslugi o podwyzszonej oplacie albo nie zasili Konta, utraci on mozliwosc korzystania z uslug Lycamobile (Karta SIM zostanie dezaktywowana). W takie sytuacji:
a) Abonent nie bedzie uprawniony do odzyskania wartosci jego Konta,
b) numer przydzielony Abonentowi bedzie mógl zostac przyznany innemu Abonentowi.
4 	Dezaktywacja Karty SIM zgodnie z pkt 3 oznaczac bedzie rozwiazanie Umowy, chyba ze Lycamobile wyrazi zgode na dalsze swiadczenie uslug na rzecz Abonenta.
:wink:

Ważność numeru na wychodzące jest prawie odbiciem lustrzanym ważności połączeń jak w HEYAH/TAK TAK-u.
  • Strona 7 z 100
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 100
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 100