DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 7 z 33
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 33

 #538463  autor: ja.michal
 02 mar 2012, 21:00
Ruben pisze:Po analizie swoich potrzeb wybierzemy tę ofertę, która dla nas będzie korzystniejsza.
Święte słowa i nie ma co narzekać. :)
nicram pisze:co dopiero mają powiedzieć prawdziwi ludzie biznesu?
Że Heyah nie jest skierowana raczej w tą grupę.
Rambus pisze:Jak dla mnie to najbardziej szkoda stawki do Play - 80gr to jest jakiś kosmos. Przy takiej stawce to na pewno do nich numeru nie przeniosę.
Zrobiliby to co w USA czyli bill&keep i byłoby po problemie. ;)
tuchas pisze:Znalazłem takie info :)
Jeśli to prawdziwa informacja to w sumie kiepsko. Liczyłem na ofertę w stylu T-Mobile USA lub innych operatorów (w tym Europejskich), którzy mają coś takiego.

 #538464  autor: DanielR
 02 mar 2012, 21:00
Ale ja mam w doopie abonament. Niech sobie go zostawią dla różowego T-Mobile.
W Heyah niech się skupią na ofercie na kartę.

 #538466  autor: Atlan
 02 mar 2012, 21:06
Nie łudźcie się, nie będzie nic rewolucyjnego. Kwestia w sumie tylko ile minut dziennie będzie za te 30zł, choć ilekolwiek by ich nie było, to dla mnie śmieszna to oferta będzie. Zamiast smartfonów powinni dodawać do tej oferty stopery, żebyś z zegarkiem w ręku patrzył ile minut dziennie możesz wykorzystać.

Plotka też głosi, że znikną darmowe smsy w sieci jak ktoś tego hiper pakietu nie kupi. Tak więc wygląda na to, że oszukali ludzi na całego z tą poprawą oferty, bo dla wielu osób się ona po prostu pogorszy, czyli stanie się to czego się niektórzy bali ;) No cóż... Nie wiem jak chcą zachęcić młodych do tej oferty, może pół roku temu wkradła się literówka i miało być "zniechęcić"? ;)

Zagadki logiczne

 #538468  autor: ja.michal
 02 mar 2012, 21:22
Atlan pisze:Kwestia w sumie tylko ile minut dziennie będzie za te 30zł
Średnia rozmów dziennie jest podobno na poziomie 26min. Abonament ze 120min w T-Mobile to prosto licząc jest 4 minuty dziennie.
Atlan pisze:Tak więc wygląda na to, że oszukali ludzi na całego z tą poprawą oferty
Plotka to nadal plotka i nie można nikomu zarzucać oszustwa jak na razie. ;)

 #538470  autor: Atlan
 02 mar 2012, 21:28
ja.michal, 4 minuty dziennie za 1zł to można było mieć i bez tego śmiesznego pakietu. Nawet 10 minut dziennie to będzie mało moim zdaniem, bo po pierwsze realne wykorzystanie będzie mniejsze niż maksymalny pułap dzienny, a po drugie to 10 minut za 1zł to śmiało można wyciągnąć u konkurencji i mieć elastyczniejszą ofertę.

Z drugiej strony, jak dadzą 20 minut dziennie to znowu będą kombinatorzy którzy będą to w pewien sposób "przemycać" na Zbieraj Minuty w Playu ;)

Tak jak mówię, to z góry wiadomo że będzie zła oferta, bo jej konstrukcja jest po prostu nieprzyjazna dla użytkownika. Nikt poważny nie będzie się kopał z operatorem za 3zł oszczędności, tracąc przy tym wygodę jaką daje prepaid.

Zagadki logiczne

 #538471  autor: ja.michal
 02 mar 2012, 21:33
Ja to jako przykład dałem i to mocno prosto liczony. Wiadomo, że minuty z abo elastycznie się zużywają.

Trudno tutaj cokolwiek gdybać. Oferta na pewno nie będzie do wszystkich skierowana, bo jak już tutaj padło, jednemu to potrzeba a innemu tamto.

Osobiście to podobałaby mi się taka oferta płacenia za dzień i niech idzie z konta, tak jak w USA. Dla tych co czasem dzwonią to dobre.

W Swisscom jest fajna opcja tego typu bo rozdziela co się używa. Można wszystko, a można tylko np. internet.
http://www.swisscom.ch/res/mobile/tarif ... /index.htm

 #538479  autor: Atlan
 02 mar 2012, 21:49
ja.michal, Oferta ciągnąca kasę tylko za dzień w którym korzystamy z usługi pewnie byłaby lepsza, aczkolwiek jak to ma być All-in-one to i tak i tak by ciągnęło Ci codziennie, chociażby przez połączenia z netem ;) Trudno to naprawdę dobrze rozegrać, żeby i operator miał zysk i klient czuł zadowolenie z oferty. Moim zdaniem jeśli mają teraz zabierać ludziom te smsy w sieci za darmo to lepiej żeby żadnych zmian w ofercie nie robili...

Zagadki logiczne

 #538509  autor: ja.michal
 03 mar 2012, 00:12
No to Swisscom to rozwiązał. Jest oferta kasa za dzień, ale... możesz kupić pakiet SMSów (i chyba data) za x franków na 30dni.

Do internetu to fakt, dobrze mieć coś stałego. Sam mam sprawdzanie poczty co kilka h w telefonie, ale mnie dzwonię, czasem przez kilka dni w ogóle.
Idealne połączenie byłoby (u mnie) pakiet internetowy + pay per day dla pozostałych usług. :)

 #538512  autor: kwistas
 03 mar 2012, 00:19
Tylko jaki sens jest mieć w pre-paid jak i tak trzeba regularnie wydawać kasę? Oferty post-paid bez telefonu dają atrakcyjne stawki.

 #538515  autor: Atlan
 03 mar 2012, 00:21
ja.michal, A w takim przypadku o którym mówisz to byłaby dobra oferta :) Wtedy rzeczywiście byłoby elastycznie, bo płacisz kiedy chcesz i płacisz za co chcesz. Do tego masz możliwości zakupu pakietów, jeśli pay per day Ci nie pasuje. Szkoda tylko, że oferta Heyah nie będzie miała nic z tym wspólnego, a będzie tylko stwarzać pozory takiego rozwiązania ;)

Zagadki logiczne

 #538516  autor: ja.michal
 03 mar 2012, 00:27
kwistas, post-paid ok, ale jak wykorzystujesz jednak wszystko (lub większość) tego co masz lub możesz/chcesz abonament. Niektórzy nie lubią umów bądź nie pozwala im ich zawierać sytuacja finansowa lub ich status prawny (jakieś należności wiszące w BIK/BIG).

Atlan, miejmy nadzieję, że może coś takiego będzie. ;)


Tak przy okazji Swisscom. Dlaczego T-Mobile/Heyah uważa Norwegię i Islandię za kraje strefy Euro w roamingu, ale Szwajcarii nie? :] Dla porównania Play zalicza wszystkie te kraje do strefy Euro. W konsekwencji mamy ponad w T-M/Heyah ponad 6zł przychodzące/wychodzące, a w Play 1,60zł wychodzące i jakieś 57gr przychodzące.

 #538525  autor: lukaszw
 03 mar 2012, 00:58
Oferta abonamentowa to ciekawe, pozazdrościli Red Bulla? Chcą mieć submarkę z pełną ofertą pożyjemy zobaczymy...

Pasjonat GSM

Załóż Dropboxa już dziś 2gb i więcej na twoje pliki za darmo.

 #538579  autor: marciml
 03 mar 2012, 15:11
będzie jakaś aplikacja voip freeheyah czy jakoś tak, reklama na przystanku, widziałem przejeżdżając tramwajem więc tylko tyle zdołałem się dowiedzieć...;/

Obrazek

 #538581  autor: user_delete19
 03 mar 2012, 15:15
lol, czyzby heyah promovala cos na kształt Vibera? ;)

 #538602  autor: tuchas
 03 mar 2012, 17:09
marciml pisze:będzie jakaś aplikacja voip freeheyah czy jakoś tak, reklama na przystanku, widziałem przejeżdżając tramwajem więc tylko tyle zdołałem się dowiedzieć...;/

Mogłeś fotkę cyknąć telem :)

 #538603  autor: marciml
 03 mar 2012, 17:15
wiem, myślałem, że jak wrócę to tutaj dowiem się wszystkiego, a wyszło na to, że jednak ja minimalnie informuję w jakim kierunku idzie Heyah ;) Jeśli nic się nie pojawi nowego to jutro takowe zdjęcie zrobię ;)

Obrazek

 #538606  autor: perun
 03 mar 2012, 17:30
marciml pisze:będzie jakaś aplikacja voip freeheyah czy jakoś tak, reklama na przystanku, widziałem przejeżdżając tramwajem więc tylko tyle zdołałem się dowiedzieć...;/
W najblizszy poniedzialek maja przedstawic oferte, sama oferta ma wejsc za poltora tygodnia. Troszke to dziwne, ze juz reklamuja oferte, informuja o jej szczegolach, a jeszcze oferty nie ma. Podejrzane to troszke.
Czekamy na ta fotke jutro :-)

 #538607  autor: tuchas
 03 mar 2012, 17:39
marciml pisze:wiem, myślałem, że jak wrócę to tutaj dowiem się wszystkiego, a wyszło na to, że jednak ja minimalnie informuję w jakim kierunku idzie Heyah ;) Jeśli nic się nie pojawi nowego to jutro takowe zdjęcie zrobię ;)
Zrób fotkę dokładnie by cała była dokładnie widoczna (czytelna)

Bedziesz pierwszy przed telepolis :)

 #538614  autor: drcox
 03 mar 2012, 18:29
Czyli rozumiem to tak:

Osoba A mając aplikację Freeyah (która pewnie będzie tylko na Androida) może dzwonić i SMSować bez limitu do osoby B mającą tę aplikację. A i B muszą mieć tą aplikację.

Pakiety 600MB za 15zł i 1,2GB za 25zł.

Po 1: Ciekawe czy będą jakieś bonusy internetowe do doładowania.
Po 2: Biorąc już poprawkę na pazerność W3 raczej spodziewałbym się obniżki do Play, w końcu obecna stawka jest absurdem na poziomie międzygalaktycznym, MTRy spadły a w końcu oferta ma być świeża i rewolucyjna więc nie może opierać się na tym co było kilka lat temu :twisted:

A Telepolis gratuluje jak zwykle dziennikarskiego poinformowania. Nawet przystanki autobusowe wiedzą przed nimi :lol:
  • Strona 7 z 33
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 33
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 33