DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 12 z 22
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 22

 #563796  autor: bolek2004
 27 cze 2012, 16:36
Widzę że jedyne wyjście to kupić kartę, doładować konto i samemu sprawdzić co działa a co nie działa w nowych taryfach, bo na telepolis w newsie też nie było ani słowa o pakiecie 100min/5pln ale widać ciągle go aktualizują i się pojawił raptem.

 #563800  autor: Karlos20
 27 cze 2012, 16:47
bolek2004, drcox, wbiłem kod na 100 minut w Play w taryfie PNK 0 gr w PLAY.
"Kod dla Ciebie niedostępny"
Kod *111*50*1# - odpowiedź ta sama.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #563807  autor: Precelos
 27 cze 2012, 16:57
DanielR pisze:Ewidentnym pogorszeniem oferty jest za to skrócenie ważności konta po doładowaniu
ale bez przesady zreszta jest stara opcja z rokiem waznosci.

Jak ktos korzysta normanie z telefonu czyli rozmowy smsy internet to 50 zl zniknie raz dwa.

jak komus jest zal wydac "az"tyle kasy zostaje siec w rodzinie tam jest 2letnia waznosc konta.
Rozmawialem przedwczoraj z jednym z pracownikow w play i stwierdzil ze 70% uzytkownikow play nie korzysta z rocznej waznosci konta.

IMO ogolnie skrocenie terminu waznosci konta ktore niesie ze soba jakiekolwiek profity (darmowe rozmowy smsy internet) jest do zaakceptowania. Plus wydluza waznosc kota ale za to kroi na rozmowach i smsach

Obrazek

 #563808  autor: bolek2004
 27 cze 2012, 17:02
To wszystko jasne w takim razie. Martwi mnie natomiast ten problem z wysyłaniem samoczynnym smsów na nr 48790998250 zaobserwowałem to na 3 numerach i dość sporo tych smsów było i nie tylko w tym miesiącu. Jeśli możecie posprawdzajcie sobie bilingi bo to jest jawne naciąganie ludzi.

 #563810  autor: Karlos20
 27 cze 2012, 17:08
U mnie jest wszystko w porządku. Być może problem jest z osobami, które mają smartfona lub zmieniły telefon albo mają wprowadzony nieprawidłowy numer centrum wiadomości SMS.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #563811  autor: bolek2004
 27 cze 2012, 17:12
Smartfon nie ma tu nic do rzeczy bo 2 karty używane są w nokiach 6020, jest to sms do play. Smsy wysyłane od maja. Albo jest bezpłatny jeśli mamy po doładowaniu darmo albo pobiera 9gr.

 #563812  autor: user_delete19
 27 cze 2012, 17:13
lee pisze:Tak sobie myślę że wystarczyło dać same bonusy na określoną ilość dni... a ważność na wychodzące zostawić tak jak było... wtedy nikt by się nie odezwał że zabrali rok ważności hehe
Ale przecież tak było na samym początku PF z bonusami i za to właśnie tak chwalono play że zachęca a nie zmusza do doładowań :)

Najlepszy tekst to próba przekonania mnie na forum play, że trzeba było ograniczyć ważność konta bo inaczej darmowo w sieci byłoby w nieskończoność... niektórzy ludzie mnie załamują po prostu.

Z drugiej strony goły PF z roczną ważnością wciąż jest + pakiety więc wciąż można za stosunkowo nieduże pieniądze mieć sprawny telefon...

 #563814  autor: Ruben
 27 cze 2012, 17:19
bolek2004, sprawdziłem bilingi i u mnie nie było dziwnych SMS wysyłanych ale tez SIMy Play nie są u mnie przewidziane do smartfonów. Ktoś tutaj jednak pisał, że przy starym telefonie, też niby wysylane były te SMS premium.
Precelos pisze:Jak ktos korzysta normanie z telefonu czyli rozmowy smsy internet to 50 zl zniknie raz dwa.
Dziesiątki razy było to już omawiane. Co to znaczy "normalnie korzysta z telefonu"? Ile trzeba systematycznie miesięcznie wydawać żeby uznać taką aktywność za normalne korzystanie? Tez wydaję więcej, co nie znaczy, że nie wolałbym mieć komfortu rocznej ważności. Szczególnie teraz, kiedy już prawie wszyscy to oferują i kiedy przyzwyczailiśmy sie do tego. Wystarczyłoby wydłużyć ważności bonusów we Freshu i kto chciałby mieć SD, to doładowywałby częściej a kto nie zasiliłby, to miałby normalne stawki.
Ten zabieg z wprowadzeniem nowej taryfy ma swój cel a jaki to cel, to pewnie przekonamy się za jakiś czas.

 #563818  autor: kamail86
 27 cze 2012, 17:52
Precelos pisze: Rozmawialem przedwczoraj z jednym z pracownikow w play i stwierdzil ze 70% uzytkownikow play nie korzysta z rocznej waznosci konta.
A co znaczy korzystać z rocznej ważności konta? Doładowywać nie więcej niż 5zł i nie częściej niż raz na rok? Jeśli tak to się wcale nie dziwię że są takie statystyki. Ale czy to znaczy że 70% doładowuje co najmniej 50zł i nie rzadziej niż raz na 100dni? Z pewnością nie.

 #563819  autor: DanielR
 27 cze 2012, 18:04
Precelos pisze:ale bez przesady zreszta jest stara opcja z rokiem waznosci.

Jak ktos korzysta normanie z telefonu czyli rozmowy smsy internet to 50 zl zniknie raz dwa.

jak komus jest zal wydac "az"tyle kasy zostaje siec w rodzinie tam jest 2letnia waznosc konta.
Rozmawialem przedwczoraj z jednym z pracownikow w play i stwierdzil ze 70% uzytkownikow play nie korzysta z rocznej waznosci konta.

IMO ogolnie skrocenie terminu waznosci konta ktore niesie ze soba jakiekolwiek profity (darmowe rozmowy smsy internet) jest do zaakceptowania. Plus wydluza waznosc kota ale za to kroi na rozmowach i smsach
To mogłeś jeszcze tego pracownika łaskawie zapytać, skoro i tak podobno prawie nikt nie korzysta z rocznej ważności konta, po co tworzyć zupełnie nową taryfę? Skoro rok ważności konta sieć Play ani ziębi ani grzeje? Komu to przeszkadzało, że specjalnie wprowadzili nową taryfę likwidując w niej tę możliwość? Toż to się kupy nie trzyma. :lol:

To nie ja, a podkreślam - Play, jeszcze za Bannistera w 2009 roku, szczycił się na napompowanej konferencji prasowej wprowadzeniem oferty pre-paid, dzięki której "nie będą okradać swoich klientów", jak robiła to wówczas Era, Orange i Plus. Tak więc jednoznacznie powolutku wycofują się z własnych ustaleń. Fresh jest na razie wspierany, na razie.

Już to pisałem kilkukrotnie, ale wyjątkowo dla Ciebie się powtórzę. Moja mama wydaje miesięcznie 10 zł na doładowanie i ma z tego interesu ≈69 minut do wszystkich sieci dzięki dwóm pakietom wartościowym 10 zł za 5 zł. Zapytam wprost - czy ona "jeszcze normalnie" korzysta z telefonu, czy też "już nienormalnie"? Proszę o odpowiedzi TAK lub NIE, wraz z uzasadnieniem. I nie, nie mogłaby wydawać 50 zł raz na kilka miesięcy, jak to niektórzy próbują "doradzać". To jest właśnie zaleta rocznej ważności konta, że można doładowywać na bieżąco takimi nominałami i wykupywać takie promocje, jakie w danej chwil są niezbędne. Nie ma musu ładownia "na zapas", bo może się wykorzysta środki zgromadzone na koncie przez te kilka miesięcy, a może nie i będą się niepotrzebnie gromadzić. Teraz wystarcza jej doładowanie co miesiąc akurat za 10 zł i więcej w miesiącu najzwyczajniej nie ma potrzeby wydawać. I tu nie chodzi o żadne "szkodowanie na doładowanie telefonu", a najzwyczajniej o świadomość swoich potrzeb. A może właśnie dlatego tak mało osób wykorzystuje zalety rocznej ważności konta - po prostu nie są świadomi swoich potrzeb i oferty sieci? Pomijam oczywiście tych, co świadomie ładują dużymi kwotami. :wink:

 #563844  autor: marcz123456
 27 cze 2012, 19:03
A pamięta ktoś ankietę jaką zrobili na blogu play, po tym jak era (i kuzyni) oraz orżnąć wprowadziły swoje wersje rocznej ważności konta?

Ile ma być ważne konto w play: 2 lata, 5 lat, zawsze, tak jak jest teraz

jak widać play zamierza wsiąknąć dokumentnie w w4 i podjąć praktyki znane z w3. Nie tędy droga raczej.

Zresztą notka sms i to co jakiś czas temu z nową wersją poczty kombinowali (nie pamiętam nazwy) też chluby nie przynoszą.

 #563848  autor: lee
 27 cze 2012, 19:28
Maniek99, ech no właśnie... teraz z play powoli robi się oryndź tu się wyklucza to tu się wyklucza tamto... tu tego brakuje itp.

Karlos20, no właśnie... nie ma taniego pakietu na stacjonarki bo widać na czymś muszą zarabiać haha :) No właśnie i dostać darmowych minut też ne da raddyy...

 #563852  autor: Karlos20
 27 cze 2012, 19:53
Minuty na stacjonarne?
Do wyboru Play Fresh albo taryfa Lubię To (stara wersja) oraz Play Na Kartę Lubię To.
lee pisze:ech no właśnie... teraz z play powoli robi się oryndź tu się wyklucza to tu się wyklucza tamto... tu tego brakuje itp.
Kolejny argument, żeby nie migrować na nową taryfę Play Na Kartę 0 gr w Play, gdyż wiele pakietów nie jest dostępnych, kosztem cennikowych 0 gr w PLAY.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #563907  autor: banan1973
 28 cze 2012, 08:00
Jak można sprawdzić stan pakietu internetowego, ile zostało megabajtów ??

 #563915  autor: bolek2004
 28 cze 2012, 09:23
*108# Powinno pokazywać

 #563916  autor: mdomek
 28 cze 2012, 10:16
Uratowałeś mi życie ;)
Dziwne, że Play24 tego nie pokazuje (ani ilości pozostałych danych, ani daty końca pakietu), tak jak pokazywał we Freshu.
Z racji niemożności aktywowania dwóch pakietów jednocześnie pozostaje jedynie skrupulatne pilnowanie daty i godziny wygaśnięcia pakietu :/

 #563928  autor: Karlos20
 28 cze 2012, 11:27
mdomek, a nie lepiej było przejść do taryfy PNK LUBIĘ TO ? Tam nawet po wykupieniu 2 pakietów netowych, aby otrzymać kolejny, wystarczy doładować konto.
Ja nie wiem, co Wy widzicie w taryfie PNK 0 gr w Play? Tam tylko są wbudowany w cennik Stan Darmowy w Play, niezależny od stanu konta. Nawet do testów można na 14 dni z tego skorzystać, migrując z innej taryfy... Brakuje w tej taryfie też wiele cennych promocji. Wasz wybór.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #563936  autor: marcz123456
 28 cze 2012, 11:46
Niektórych kręcą nowości, jakby to było równoznaczne z lepszą ofertą...

 #563937  autor: bolek2004
 28 cze 2012, 11:52
W sumie to samo wychodzi czy w play na kartę czy w play na kartę lubię to, jeśli ktoś musi mieć darmo w play,pakiet netu i coś na rozmowy do innych sieci. W PNK wykupuje 10za5, mam darmowe do play i za 10pakiet netu/miesiąc czyli 15pln i mam darmo do play. W lubię to mam net w doładowaniu do tego muszę kupić 10za5 i za 10pln nieograniczone rozmowy do play, więc też wychodzi 15pln/miesiąc. Mówię tu o doładowaniu za 50pln.
Tyle że w PNK mam też darmowe smsy do play i co miesiąc 1GB danych a w NPK lubię to tylko rozmowy do play za darmo i miesięcznie 333MB danych. Duży minus za brak PD i 100/5pln w PNK. No i w lubię to bonus przy doładowaniu jest większy.

 #563959  autor: lukas63
 28 cze 2012, 13:15
Jak sprawdzić czy mam już uruchomioną nową taryfe?
  • Strona 12 z 22
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 22
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 22