DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 37
 #65682  autor: djcaro
 06 kwie 2006, 18:54
Chciałbym poznać wasze opinie na temat powracającej usługi a mianowicie "bonus tak tak"czy to sie opłaca?czy nie?pewnie sie opłaca dla kogos kto duzo odbiera rozmów z poza PTC no ale ja zabardzo nie mam okazji do obieraia rozmów z poza sieci większosc znajomych ma telefon z Ery.Szkoda tylko że trzeba zebrać minimum 10jednostek żeby dostać zasilenie.Czekam na opinie reszty,pozdrawiam.

 #65684  autor: Irek
 06 kwie 2006, 18:59
Wszystko ok jeśli dużo osób do Ciebie dzwoni z innych sieci. Nie podoba mi się stała co miesięczna opłata w postaci 1 pln. Aktywacja usługi powinna kosztować np. 5 pln i nie powinno za nią być tzw abonamentu. Bynajmniej ja z tego nie skorzystam!

"And one more thing..."

 #65686  autor: djcaro
 06 kwie 2006, 19:04
No właśnie ten abonament mnie troche denerwuje,aktywowałem to niepotrzebnie i tak nic nie odbieram rozmów a jak kurde teraz jeszcze dziś wyłącze to ciekawe czy mi weżmie tą opłate miesięczna?wie ktoś może?

 #65688  autor: Irek
 06 kwie 2006, 19:08
djcaro pisze:No właśnie ten abonament mnie troche denerwuje,aktywowałem to niepotrzebnie i tak nic nie odbieram rozmów a jak kurde teraz jeszcze dziś wyłącze to ciekawe czy mi weżmie tą opłate miesięczna?wie ktoś może?
Włączyłeś usługę czyli zgodziłeś się na pobranie tej złotówki z konta. Jak dzisiaj wyłączysz usługę to nikt Ci jej nie zwróci!

"And one more thing..."

 #65691  autor: djcaro
 06 kwie 2006, 19:11
Aha no tak czyli nie opłaca mi sie dzisiaj wyłączac uslugi poczekam sobie troche a może coś uzbieram :Pzobaczymy może ktoś zadzwoni :Dpozdro.

 #65697  autor: Irek
 06 kwie 2006, 19:16
Pamiętaj dwie minuty to jedna EraJednostka. Troche czasu minie jak uzbierasz 10 sztuk, skoro nikt do Ciebie nie dzwoni!

"And one more thing..."

 #65720  autor: kameT
 06 kwie 2006, 21:03
No własnie, na szczeście jak uzbierasz 5, to Ci przejdzie na następny miesiąc, miesięczny koszt to 1zł, hmmm... niby niewiele, ale ludzie i tak narzekają!
Ale można to sobie łatwo uświadowić 1zł = 3,5 min rozmowy do sieci (licząc 29gr za min w pakiecie), a 3,5 min = 3,5 ERAJEDNOSTKI = 7 min. z poza sieci lub stacjonarnych.
Wg na te 7 min mona latwo kogos naciagnac :D

3510i --> T630i--> 6230i --> 6230i / 3310 --> 6230i / 6060
--> 6300 / 6230i --> 6300 / W580i --> N82 / 6300 --> N82/ 6303 --> S8500(Wave) / N82 .
"The future starts today, not tomorrow!"

 #65778  autor: D@rio
 07 kwie 2006, 01:13
djcaro pisze:Aha no tak czyli nie opłaca mi sie dzisiaj wyłączac uslugi poczekam sobie troche a może coś uzbieram :Pzobaczymy może ktoś zadzwoni :Dpozdro.
Wrzuć na "Anonse" (albo jakaś inna gazeta ogłoszeniowa ;) ) mase ogłoszeń że szukasz opiekunki do dziecka, oferujesz prace w postaci roznoszenia ulotek, sprzedasz tanio telewizor z płaskim ekranem, sprzedajesz dobre telefony za grosze (np. Motorola v3 za 300zł.) itp. itd. hehehe :D i zobaczysz jak się ludziska rozdzwonią na Twój numer Ery :mrgreen: ;) ....najlepiej jeszcze zrób to w paru województwach ;) www.anonse.com jak coś :D ;)
...przy okazji będziez miał dobrą rozrywkę a zapewniam że telefon nie będzie milknął przez pare dni, hehe ;)

 #65867  autor: djcaro
 07 kwie 2006, 15:10
Hehehe dobry pomysł :)tylko czy potem nie będe miał jakiś problemów z głuchymi telefonami albo jakimiś smsami :Pto jest możliwe

 #65948  autor: D@rio
 07 kwie 2006, 20:33
djcaro pisze:Hehehe dobry pomysł :)tylko czy potem nie będe miał jakiś problemów z głuchymi telefonami albo jakimiś smsami :Pto jest możliwe
hehe. Ee tam....wszystko w ramach zdrowego rozsądku i umiaru ;) ...pogadać z ludźmi i poodbierać telefonu przecież możesz. Byleby nie przesadzić za bardzo ;) Kiedyś mojemu kumplowi wycieli właśnie taki numer...to...odebrał 44 telefony w ciągu godziny ;) Podali mu raz ogłoszenia do "najlepszych" działów to przez pare dni tak non stop do niego dzwonili ;) normalnie miał hot line :D ...tyle że to było na telefon Orange :)

 #75002  autor: Irek
 21 maja 2006, 15:39
Coś ten link który podałeś nie działa! :P

"And one more thing..."

 #75185  autor: D@rio
 22 maja 2006, 00:13
Dobra link jest zły. Ale napiszę jak nabić sobie Bonusa, bo nie chce mi sie szukać w historii. Rzecz jest bardzo skomplikowana i bardzo pracochłonna. Aby troszeczkę oszukać operatora trzeba:
1. Mieć aktywną usługę Bonus Tak Tak
2. Aktywną usługę Poczta Głosowa
3. Włączone głosowe powiadominie poczty głosowej sieci Era
Po zrobieniu tego wykonaj nastepne czynności:
1. Włącz przekaz połączen na pocztę głósową w twoim telefonie
2. Zostaw w poczcie wiadomość (zadzwoń ze swojego telefonu na swój numer)
3. Po otrzymaniu SMS-a o tym że masz nową wiadomość w poczcie, anuluj przekaz połączeń
4. Po kilku minutach poczta zadzwoni do CIebie.
5. Przytrzymaj ją jak najdłuszej się da (często naciskaj 0)
6. Połącznie sieć Era liczy jako inną sieć i w taki sposób nabija ci Erajednostki w Bonusie
7. Po conajmniej 30 minutach od zakończeniu połącznia, zadzwoń po 9797 aby sprawdzić stan BOnusa, na pewno coś przybędzię.
8. Życzę miłego nabijania :wink:

Ciekawe...ale coś mi się nie chce wierzyć że połączenie z sieci własnej system zaliczy Ci jako z obcej ;) bo niby co tu daje anulowanie tego przekazywania? zbytnio nic. Niech ktoś to przetestuje kto ma bonusa...
Ostatnio zmieniony 20 cze 2006, 16:47 przez D@rio, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek

 #75253  autor: patyk
 22 maja 2006, 15:42
Kurde ja chciałbym żeby te Erajednostki były także w ofercie abonamentowej :/

 #75562  autor: D@rio
 23 maja 2006, 17:57
W ofercie abonamentowej sa inne mozliwosci obnizenia kosztow polaczen. Np. pakiet 100min. do sieci Era/Heyah/stac. wymienny na SMS-y w taryfach Komfort czy niektórym klientom oferowane Darmowe Weekendy. W taryfach biznesowych też są różne takie usługi ;) ...a więc, dla każdego coś dobrego.

Obrazek

 #75607  autor: Irek
 23 maja 2006, 18:56
D@rio pisze:Ciekawe...ale coś mi się nie chce wierzyć że połączenie z sieci własnej system zaliczy Ci jako z obcej ;) bo niby co tu daje anulowanie tego przekazywania? zbytnio nic. Niech ktoś to przetestuje kto ma bonusa...
Ja nie mam bonusa nie opłaca mi się to, a połączeń z własnej sieci system nie zalicza. Nie ma na to szans!

"And one more thing..."

 #75613  autor: D@rio
 23 maja 2006, 19:04
IreQ pisze:
D@rio pisze:Ciekawe...ale coś mi się nie chce wierzyć że połączenie z sieci własnej system zaliczy Ci jako z obcej ;) bo niby co tu daje anulowanie tego przekazywania? zbytnio nic. Niech ktoś to przetestuje kto ma bonusa...
Ja nie mam bonusa nie opłaca mi się to, a połączeń z własnej sieci system nie zalicza. Nie ma na to szans!
Ja też tego nie mam. Jakoś mnie to nie kręci. Aż takiej bagatelnej ilości połączeń i to z poza sieci na Erze to ja nie przyjmuję. Natomiast, co do tego sposobu..jak znajdę chwilę i będzie mi się chciało to może przetestuję ten sposób którejś nocy ;) jak to zrobię - napiszę.

Obrazek

 #75713  autor: Irek
 23 maja 2006, 22:17
No nie wiem nie spieram się. Skoro to potwierdzasz to ja sie nie będę spierać. Sam muszę zobaczyć jak to działa! Wychodzi na to, że TT nie jest doskonały!

 #75735  autor: D@rio
 23 maja 2006, 22:49
IreQ pisze:No nie wiem nie spieram się. Skoro to potwierdzasz to ja sie nie będę spierać. Sam muszę zobaczyć jak to działa! Wychodzi na to, że TT nie jest doskonały!
Doskonały to on nie jest. A pamiętacie wpadkę z GPRS/EDGE w Heyah? Zreszta, to tak naprawdę działało w TakTak'u też tylko przyjęło się że to wpadka Heyah bo startery są tańsze (5 PLN). Pozatym, poradzili sobie z tą "usterką" w prosty sposób. Usuneli możliwośc aktywowania GPRS/WAP Internet poprzez iTakTak/Heyah SelfCare. Link do aktywacja pojawia się dopiero po pierwszym połączeniu czyli aktywacji karty i daty ważności innej niż 01.01.2030r. ;) ...hehe...banalnie, nie? :D no ale zabezpieczenie skuteczne ;)

Obrazek

 #78951  autor: heyman
 10 cze 2006, 12:18
Właśnie sprawdziłem ten sposób i potwierdzam jego działanie.Erajednostki są naliczane na bonus.Ilość zebranych erajednostek sprawdziłem dzwoniąc na 9797 oraz logując się na itaktak.pl. :smt005 :smt006 Pozdrawiam Cię K@mil

 #78971  autor: heyman
 10 cze 2006, 14:54
A skąd się wogóle o tym sposobie dowiedziałeś?
  • Strona 1 z 37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 37