DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 318
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 318
 #120729  autor: Osk92
 04 lis 2006, 17:29
Więc dziadek dostał propozycję przedłużenia umowy (który kończy się w lutym).
Konsultantka zaproponowała mu: 40zł i 120 minut bez telefonów.
Aktualnie płaci 60zł za 80 minut przy czym rachunki czasami przekraczały 100zł (do 120zł).
Płacone w zasadzie regularnie.
I teraz pojawiają się pytania (w sumie tylko po to by przekonać dziadka, że nie ma sensu już teraz podpisywać umowy).
6 grudnia wchodzi T-Mobile, jak się domyślam nic nie wiadomo na temat ofert przedłużeniowych ale wątpię by się one pogorszyły. Jak wiadomo na święta oferty są przeważnie najkorzystniejsze- warto więc według mnie czekać przynajmniej do wejścia nowej nazwy, no i chodzi tez o telefon (na czym ja niewątpliwie mógłbym skorzystać).
Od wejścia T-Mobile (co się wiąże z promocją świąt.) takie wynalazki jak D750i powinny troszkę stanieć i nawet gdyby abo. miał wynieść 50zł przy 100 minutach, a telefon dajmy na to 99zł to czy miałoby by to sens :?: O telefon chce powalczyć, bo nawet gdyby on miał do mnie nie trafić, to zawsze będzie nowa zabawka w rodzinie :P
Trzeba przyznać, że aktualne rachunki dziadka są trochę powyżej średniej (wg konsultantki) (Era Komfort 80) więc i oferta może być średnia ale na pewno lepsza od tej którą teraz proponują.
Na czym mi zależy:
Na stosunkowo dobrym telefonie (niekoniecznie dla mnie) i lepszej relacji ceny do abo niż teraz. Dziadek jest oczywiście prywatną osobą.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2009, 01:01 przez Osk92, łącznie zmieniany 4 razy.

 #120731  autor: kubiakk
 04 lis 2006, 17:42
walcz ale nie rozumiem do konca o co pytasz??w czym Ci pomoc ??

 #120732  autor: Osk92
 04 lis 2006, 17:45
Wiedziałem, ze nie będzie wiadomo o co chodzi. Głównie o to: żeby przekonać dziadka waszymi argumentami, co można zyskać, kiedy podpisać aneks, czy teraz zapomnieć i poczekać aż wejdzie T-Mobile i oferta świąteczna.

 #120735  autor: kubiakk
 04 lis 2006, 18:00
patrzac na Twoj status to "kumasz czacze" na forum nie siedzisz od wczoraj...osobiscie bym poczekal chociaz na przecieki promocji swiatecznej,zmiane nazwy,zawsze bedziesz mial margines paru dni znajac stara oferte a nowa ktora wybrac:) a dziadka musisz sam przekonac,liczy sie sztuka perfazji,widze ze masz ochotke na k 750.. ja tam poczekam na k 790...i na koniec woja:)

 #120907  autor: szejkspir
 04 lis 2006, 23:18
Nie wiem czy mogę Ci w czymś pomóc, ale napiszę co ja o tym sądze. Również mi kończy się umowa w lutym. Mam obecnie rozeznanie na obecną ofertę. Nie śpieszy mi się z podpisaniem aneksu. Raczej poczekam do lutego. Oczywiście z nadejściem T-Mobile zostaną przedstawione jakieś nowe oferty - jakie, nie mam pojęcia (o tym dyskutują koledzy forumowicze w odpowiednich wątkach :-) ). Raczej bym pozostał przy stwierdzeniu, iż zmiany będą wprowadzone na lepsze. Ja osobiście poczekam na rozwój sytuacji.

Widzę, że interesuje Cię D750i. Na forum parę razy spotkałem się z opiniami, że jest trudno dostępny, treba dzwonić do BOA i non stop sprawdzać czy mają. Jak zapewne się orientujesz, przy aneksie abo 60zł/120 min kosztuje on 69zł, natomiast k750i(sam posiadam :-D ) z którego dostaniem nie ma większych problemów, 99zł. Oba telefony praktycznie niczym się nie różnią, wyglądem i ilością pamięci wewnętrznej (będę strzelał, jeden ma chyba 30 a drugi 34 (?)). Jeśli chodzi o atrakcyjność ofert to wychodzi 50gr/min do wszystkich sieci w ofercie uniwersalnej, a 20gr wewnątrz sieci, do Heyah i na stacjonarne. Dla mnie są to ceny zadowalające. Przy sugerowanym przez Ciebie abo 50zł/100 min stosunek jest ten sam (ale nie ma takiej opcji). Różnica jest jedynie w wysokości abonamentu. No i cena za telefon. Między 60zł a 50zł/miesięcznie różnica wynosi 240zł w ciągu 24 m-cy. Ale myślę, że przy obecnych warunkach cena za D750/K750 nieprzekraczała by 200 zł (obecnie przy abo 40zł - 299zł).

 #120933  autor: Cakes
 05 lis 2006, 00:02
szejkspir pisze:Oba telefony praktycznie niczym się nie różnią, wyglądem i ilością pamięci wewnętrznej (będę strzelał, jeden ma chyba 30 a drugi 34 (?)).
Oba posiadaja taka sama pamiec: 34MB. :)


Z tego co dobrze sie orientuje :)

 #120941  autor: szejkspir
 05 lis 2006, 00:35
Cakes pisze:Oba posiadaja taka sama pamiec: 34MB.


Z tego co dobrze sie orientuje
Sprawdziłe, i rozrzut jest dość dużu :-D
telepolis
K750i - 34 MB
D750i - 38 MB

Centrum SE
K750i - 34 MB
D750i - 34 MB

No i ostatnia instancja :mrgreen: sony-ericsson.com
K750i - 34 MB
D750i - 34 MB

Osk92 pisze:Więc dziadek dostał propozycję...
Przypomina mi się moja nauczycielka z liceum :mrgreen: , która miała obeseję na punkcie zaczynania wypowiedzi od "więc". Pamiętaj, już lepiej zacząć "mocium panie..." :D

PS
Mały jubileusz - 50 postów :-D .

 #120972  autor: Osk92
 05 lis 2006, 09:59
Wiedziałem że ktoś się do 'więc' przyczepi :D
No czyli widzę, że będzie prościej przytrzymać dziadka do przynajmniej wejścia T-Mobile na rynek :)
 #120975  autor: Th0mas
 05 lis 2006, 10:03
Osk92 pisze:6 grudnia wchodzi T-Mobile
A skąd ta pewność? :shock:

 #120988  autor: przemek910
 05 lis 2006, 10:41
Plotka plotce nie równa... Jeszcze nie dawno byla mowa o 4 Grudnia ;-)

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #120990  autor: Osk92
 05 lis 2006, 10:46
No ale mówi się o grudniu (ja i tak bym czekał co najmniej do świątecznej promocji nie zważając na T-Mobile no ale jak ma wejśc przy okazji... Orange miało wchodzić w kwietniu weszło we wrześniu :P ) :) :o
Poczytałem przed chwilą komentarze na temat rembrandingu i jak sobie przypomniałem co było z orendż i z do nie dawna z ofertą przedłużeniową Ery to mnie ciary przeszły :o

 #121002  autor: kubiakk
 05 lis 2006, 11:30
ja po wejsciu Orange zaraz wzielem sobie abo bezterminowo...25zl OiS i 15zl usluga wieczory..darmowe wszystko na stacionarne i orange po 22,to wszystko za 40 zl miesiecznie,do tego dostalem prez pierwsze dwa miesiace po 50zl do Orange,sianka bylo od groma,po ponad 3 miechach gdy byly zaplacone 3 rachunki skorzystalem z propozycji...podpisalem aneks na 12 miesiecy i dostalem za abo 25zl +12,50(usluga 50%wiecej) +70% rabatu na 9 miechow ma usluge wieczory 15,przez 9 miechow rachunek 29,50 i mam 25+12,50... i usluga rozmowy 15....dla mnie bomba za takie sianko...do tego polecenie zaplaty..profit...juz uzbieralem ponad 75 na dodatkowe doladowanie...Orange nie jest takie zle,jak potrzebujesz duzo minut do Orange to spox, o cenach sluchawek nie wspomne bo nie ma sensu u nich brac....strata siana,lepiej jakies uslugi...za 20 dni bede juz mogl przedluzyc umowe,zobacze co mi zaproponuja...


Po wejsciu orange przybylo troszke uslug,lecz wszystko polepszylo sie na dobre...

 #121003  autor: Osk92
 05 lis 2006, 11:32
Zmiana sieci nie wchodzi w rachubę :)
Coś mi się wydaje, że i tak za tydzień się dowiem, że umowa została podpisana na 40zł i 120 minut...

 #121004  autor: kubiakk
 05 lis 2006, 11:32
a teraz w tym nowym planie jak podpisze to bede mial nie od 22 tylko od 21,jeszcze wiecej o godzine,jest limit ale ludzie 1200 nie wystarczy?? 20h ,lubie gadac ale bez przesady....

[ Dodano: 2006-11-05, 11:39 ]
pewnie ze nie oplaca sie sieci zmieniac,piszecie tak zle o orange....to pisze ze nie jest takie zle....sam mam aktywacje w erze za 20zl-40 minut wszedzie,dotego ostatnio mi zaproponowali co zapodalem posta za 10zl przez 12 miechow 100min do ery heyah i na stacjonarne,ta siec jest super....ale nie chcialem tej uslugi,dzwonil do mam jakis konsultant,mam nie chciala ale i tak wlaczyli..to mi sie strasznie nie spodobalo...ale na miesiac moge wyprobowac ta usluge..za 10 zl...ale mi,a szczeze mowiac mamie 40min co miesiac starcza...

 #121014  autor: przemek910
 05 lis 2006, 12:06
kubiakk, Twoje posty są strasznie chaotyczne i wg mnie nic nie wnoszą do tematu, raz tak raz tak.
kubiakk pisze:lecz wszystko polepszylo sie na dobre...
Mylisz się, jakość usług czy też ceny telefonów POGORSZYŁY się.

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...

 #121017  autor: kubiakk
 05 lis 2006, 12:14
niop moze nic nowego nie wniose.....jada po tym orange,z kazdej sieci mozna wyciagnoac cos milego,o to mi chodzilo...zalezy co oczekuje sie po swoim operatoze,ery najwiekszym atutem sa ceny kom..a orange uslugi..jestem zadowolony z obu..a to jest forum to pisze co uwazam za stosowne,sam temt.....nie dokonca wiadomo w czym mozna pomoc autorowi,moze poda kom do dziadka to zadzwonimi i przekonamy :-D :-D :-D

 #121018  autor: Osk92
 05 lis 2006, 12:15
kubiakk pisze:moze poda kom do dziadka to zadzwonimi i przekonamy
Heheh bez przesady :P

 #121021  autor: kubiakk
 05 lis 2006, 12:17
Mylisz się, jakość usług czy też ceny telefonów POGORSZYŁY się.[/quote]

ceny kom moze wzrosly,ale jakos uslug,kozystam z orange,ideii jakies 6 lat i nie widze roznicy,chyba zalezy jakie kto ma problemy i jaki jest problemowy :mrgreen:

 #121024  autor: przemek910
 05 lis 2006, 12:20
ceny kom moze wzrosly,ale jakos uslug,kozystam z orange,ideii jakies 6 lat i nie widze roznicy,chyba zalezy jakie kto ma problemy i jaki jest problemowy :mrgreen:
Pewnie, jak sobie pozwalasz na wszystko.

P.S.
kubiakk pisze:jakos
piszemy -> jakość -<

Wątpię w Twój wiek (który podałeś w profilu).
kubiakk pisze:nie dokonca wiadomo w czym mozna pomoc
To po co piszesz? To, że temat nie do końca sprecyzowany to nie znaczy, że należy pisać nie do końca sprecyzowane posty.

KONIEC OT

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...
  • Strona 1 z 318
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 318
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 318