DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #132621  autor: Ancia
 13 gru 2006, 21:11
Witam :-)

Mam takie pytanko czy jest możliwość łączenia promocji "ŚWIĄTECZNE ZESTAWY" 20/40 z innymi ofertami np. "OFERTA TANIEJ W SIECI" i "OFERTA WEEKENDOWA". Albo czy nie taniej
by wyszło mnie wzięcie 1 oferty uniwersalnej i 1 oferty taniej w sieci oraz oferty weekendowej :?: , i to wszystko bez telefonu. Bo zauważyłam że w Świątecznych Zestawach nie ma opcji bez telefonu. Proszę o rade.

Pozdrawiam :)

 #133163  autor: Pawrzes
 16 gru 2006, 02:25
Niestety nie ma mozliwości łączenia Świątecznych zestawów z Świąteczną okazją - mozna wybrać albo pierwszą albo drugą promocję. Jeśli chodzi o promocję bez telefonu to rzeczywiście dotyczy Świątecznej okazji - przy 3 ofertach pakiet 600 minut do wykorzystania w 24 miesiące. Może taniej by było wziąść telefon w promocji i go potem sprzedać...

Pozdrawiam

 #133388  autor: szejkspir
 16 gru 2006, 17:52
Istnieje również możliwość skorzystania z oferty internetowego sklepu Ery:
sklep internetowy Era
Bez telefonu, umowa na 12 m-cy, ceny jak w Świątecznej Okazji (10 zł/pakiet przez 5 m-cy, póżniej 30 zł/pakiet przez pozostałe 7 m-cy). Dodatkowo minuty do wszystkich, za wybór jednego pakietu - 100 min, za 2- 200 min a za 3 - 300 min.