DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #22674  autor: Klusek
 05 paź 2005, 17:49
Ostatio? Te playery mają już ładnych kilka lat, ludzie sobie je chwalą tylko bateryjke w telefonie będziesz musiął co chwilę ładować :) Jęzeli chcesz kupić to zwróć uwagę czy w zestawie jest karta pamięci, bo bez katry player nie działa! I czy ma wtyczkę przerobioną dla nowszych modeli Siemensa. Gdyby nie miał przerobionej wtyczki to też nie będzie tragedii, bo bez większego problemu można taką wtyczkę przerobić.
Ciekawostka. Niedługo powinny pojawić się odbiorniki TV to najnowszych Siemensów (m.i. do Siemensa S75 i SXG75)

Obrazek
Obrazek

 #22687  autor: Przemek
 05 paź 2005, 18:11
No ostatnio. Bo to ja wyczaiłem sobie na allegro. Zacząłem przeglądać i znalazłem nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest. Dzięki za info, bo zdaje się, że karty pamięci tam nie ma :evil: a ma ktoś może takie urządzonko (playera oczywiście ;-) )

 #22696  autor: adam3330sz
 05 paź 2005, 18:28
mialem gdzies z 3-4 lata temu tego mp3 playera do siemensa uzytkowalem go z siemensem S45i hmmm... czy warto?`muzyke sie ma przy sobie ale z tego co pamietam to mial strasznie plaskie tony (muzyka jak przez mikrofon) ale byl glosny. ale sprobowac mozna :)
P.S. te mp3 playery obslugiwaly karty MMC

 #22702  autor: Przemek
 05 paź 2005, 18:42
No właśnie ja mam mp3 playera takiego zwykłego, ale chciałbym sobie dokupić jeszcze do koma.Teraz myślisz, że warto czy niepotrzebny wydatek? A może znacie inne ciekawe urządzonka do Siemensów?

 #22703  autor: zgreev
 05 paź 2005, 18:47
wydatek bez sensu, cx65 ma wystarczajaco slaba baterie zeby jeszcze mp3 playerem katowac :)

zamocni.pl - coming really soooooooooooon...

 #22706  autor: Przemek
 05 paź 2005, 18:53
No, ale ja sobie kupiłem nową i większą baterię do mojego telefonu :wink: 1500-tke

 #22710  autor: Klusek
 05 paź 2005, 19:00
przemek pisze:No, ale ja sobie kupiłem nową i większą baterię do mojego telefonu :wink: 1500-tke
I powiedz mi, że trzyma dłużej niż na standardowej to Cię ozłoce :) Nie jedną już historię znam, że takie baterie trzymały troszkę dłużej przez pierwsze dwa lub trzy miesiące z później już była totalna kiszka, bateria trzymała krócej niż standardowa.

Obrazek
Obrazek

 #22711  autor: Przemek
 05 paź 2005, 19:02
Na razie to mam ją 2 dni i nie narzekam, bo jeszcze jest cała... :P za parę miesięcy Ci powiem jak się sprawuje 8)

 #22717  autor: Klusek
 05 paź 2005, 19:08
Z ciekawości się zapytam ile trzymał telefon wcześniej a ile trzyma teraz i jakiej firmy kupiłeś bateryjkę. Mam nadzieję, że trafiłeś na dobrą baterie i nie stanie się tak jak napisałem we wcześniejszym poście.

Obrazek
Obrazek
 #23496  autor: pol_bezel
 08 paź 2005, 20:11
wlasnie tez chcialem to kupic ale jak sie dowiedzialem ile barterii zra to mi sie odechcialo tego co chwilowego ladowania bateri ale tak pozatym sa dobe i smilo mozesz je kupic gdy nie zwracasz uwagi na baterie :wink:

 #23512  autor: Przemek
 08 paź 2005, 20:43
Stwierdziłem, że szkoda mi 60 zł na mp3 do komórki skoro mam zwykłą :wink: może coś innego?