DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #216633  autor: INTRO
 28 sie 2007, 16:00
Witam dzisiaj skończy mi się umowa w mixplusie, bo doładuje 36 raz telefon z obowiązkowych 36 doładowań za 30 zł( już karta simplus 30 czeka), chciałbym dalej korzystać z mixa pzredłużając umowę na kolejne doładowania i wybierając jakiś telefon w promocji, dzisiaj poszedłem do salonu Plusa i spytałem się o taką możliwość, a pan z salonu mi powiedział, że trzeba odczekać tydzien od ostatniego doładowania i wtedy można przyjść do nich. Czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć na ten temat, bo myślałem zę doładuję ostatni raz telefon i mogę iść do salonu przedłużyć umowe na kolejne doładowania i wziąść telefon w promocji.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2007, 16:22 przez INTRO, łącznie zmieniany 1 raz.

 #216640  autor: Kaczy
 28 sie 2007, 16:23
INTRO pisze:Czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć na ten temat, bo myślałem zę doładuję ostatni raz telefon i mogę iść do salonu przedłużyć umowe na kolejne doładowania i wziąść telefon w promocji.
Powiem Ci to samo co konsultant. Oferta w Mixie pojawia się tydzień po ostatnim doładowaniu. Dziś doladowujesz ostatni raz, a za tydzień idziesz po nowy telefon.

...::: Made for loneliness :::...

 #216648  autor: INTRO
 28 sie 2007, 16:39
Dzięki za odpowiedz, to poczekamy jeszcze tydzień. Ale mam jeszcze jedno pytanie( może bardziej teoretyczne). A jeżeli dzisiaj ostatni raz doladowuję, co oznacza, że kończy mi się umowa i decyduję się że chcem przejść z mixa na abonament( taryfy Kubali) zostawiając ten sam nr telefonu co miałem w mixie, czy także musze czekać tydzień od ostatniego doładowania, żeby przejśc na ofertę abonamentową i dostać telefon w promocji w taryfach Kubali??? Bo też się zastanawiam nad takim przejściem, bo umowę z Plusem zawarłem 2 września 2005, na 36 doładowań, a doładowałem w 2 lata, a w abonamencie tez umowa jest na 2 lata więc na to samo wychodzi, muszę jeszcze popatrzeć jak cenowo to wygląda.

 #216655  autor: Kaczy
 28 sie 2007, 16:48
INTRO pisze:A jeżeli dzisiaj ostatni raz doladowuję, co oznacza, że kończy mi się umowa i decyduję się że chcem przejść z mixa na abonament( taryfy Kubali) zostawiając ten sam nr telefonu co miałem w mixie, czy także musze czekać tydzień od ostatniego doładowania, żeby przejśc na ofertę abonamentową i dostać telefon w promocji w taryfach Kubali???
Na abo możesz przejść od razu po ostatnim doładowaniu. Jednak wszelkie środki zgromadzone na koncie przepadają.

No i żeby przejść na abo musisz jeszcze raz przynieść wszystkie dokumenty. Dowód osobisty, drugi dokument tożsamości i zaśw. o zatrudnieniu jeśli masz tylko ten telefon w Mixie, a nie masz innego w abo.
INTRO pisze:a w abonamencie tez umowa jest na 2 lata więc na to samo wychodzi, muszę jeszcze popatrzeć jak cenowo to wygląda.
Jest więcej telefonów. Są tańsze. Minuta jest tańsza o 12 gr. No i jeszcze parę innych szczegółów. Wszystko zależy od profilu dzwonienia :)

...::: Made for loneliness :::...

 #216724  autor: dechomenon
 28 sie 2007, 22:26
Kaczy pisze:
INTRO pisze:Czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć na ten temat, bo myślałem zę doładuję ostatni raz telefon i mogę iść do salonu przedłużyć umowe na kolejne doładowania i wziąść telefon w promocji.
Powiem Ci to samo co konsultant. Oferta w Mixie pojawia się tydzień po ostatnim doładowaniu. Dziś doladowujesz ostatni raz, a za tydzień idziesz po nowy telefon.
Kaczy z doświadczenia wiem, że oferta pojawia się po 72h od ostatniego doładowania i zawsze jak klient przyjdzie to tak ma ofertę !

 #216807  autor: Kaczy
 29 sie 2007, 10:06
dechomenon pisze:Kaczy z doświadczenia wiem, że oferta pojawia się po 72h od ostatniego doładowania i zawsze jak klient przyjdzie to tak ma ofertę !
Moje doświadczenie mówi inaczej. Wiele jest przypadków, że nawet w 6 dniu nie ma oferty

...::: Made for loneliness :::...

 #216825  autor: yar
 29 sie 2007, 10:46
Kaczy pisze:
dechomenon pisze:Kaczy z doświadczenia wiem, że oferta pojawia się po 72h od ostatniego doładowania i zawsze jak klient przyjdzie to tak ma ofertę !
Moje doświadczenie mówi inaczej. Wiele jest przypadków, że nawet w 6 dniu nie ma oferty
Przy okazji i "interwencja" nic nie daje......te powtarzajace przypadki sa dosc czeste...

--------------------
Sygnatury Brak
--------------------

 #218540  autor: INTRO
 03 wrz 2007, 21:19
Czas leci szybko i jutro już będzie tydzień, jak doładowałem konto ostatni raz, dokładnie 28 08 2007 gdzieś tak po godzinie 17, sprawdzałem jeszcze dla pewnośc smsem( PZ na nr2585) czy aby na pewno wszystkie obowiązkowe doładowania dokonałem i faktycznie to było ostatnie doładowanie. Czyli z tego co piszecie, to mogę jutro spokojnie iść po nowy telefon do salonu Plusa, ale czy oni zaproponują mi jakis telefon, czy sam będę mogł cos sobie wybrać. Jakie dokumenty muszę wziąść żeby przedłużyć umowę, zapewne starą umowa, ale raczej już żadne zaświadczenia nie będą potrzebne, a czy musza mięć ze sobą kartę sim na która chcę przedłuzyć umowę, bo w tej chwili siostra jej używa.

 #218548  autor: Kaczy
 03 wrz 2007, 21:33
INTRO pisze:Jakie dokumenty muszę wziąść żeby przedłużyć umowę, zapewne starą umowa, ale raczej już żadne zaświadczenia nie będą potrzebne, a czy musza mięć ze sobą kartę sim na która chcę przedłuzyć umowę, bo w tej chwili siostra jej używa.
Wystarczy sam dowód właściciela.

...::: Made for loneliness :::...

 #218565  autor: ywis
 03 wrz 2007, 22:45
Kaczy, a powiedz mi czy są jakieś lepsze oferty dla takich właśnie osób, które idą dalej przedłużać sobie umowy z mixie?

 #218568  autor: Kaczy
 03 wrz 2007, 22:52
Czasami obniżą jakieś konkretne modele, ale w większości ceny są takie jak dla nowych użytkowników. No ale oprócz tego dochodzi tzw. "bonusowe zasilenie", czyli przedłużenie bez wymiany telefonu.

...::: Made for loneliness :::...

 #218573  autor: dechomenon
 03 wrz 2007, 22:58
ale pragnę dodać, że wszedł do oferty mixa na PWA K750i który jest niedostępny dla nowych użytkowników, więc jest to dobry gest ze strony Polkomtela dla klientów...dobry argument sprzedażowy..."K750i ten model występuje tylko w ofercie dla stałych klientów" czu nie brzmi zachęcająco choć trochę?

 #218631  autor: ywis
 04 wrz 2007, 11:44
dechomenon pisze:..."K750i ten model występuje tylko w ofercie dla stałych klientów"
Jakie doładowania i jaka cena przy danym doładowaniu?
Ja osobiście myślę przejść na BiznesKlasa, czy jakoś tak w Plusie.

Posiadam obecnie Mixa.

 #218638  autor: D@rio
 04 wrz 2007, 12:40
ywis pisze:Ja osobiście myślę przejść na BiznesKlasa, czy jakoś tak w Plusie.
teraz jest "Elastyczna" ;) Mi się osobiście podobają te taryfy. Sam przejdę.

Obrazek

 #218914  autor: dechomenon
 04 wrz 2007, 23:47
ywis pisze:
dechomenon pisze:..."K750i ten model występuje tylko w ofercie dla stałych klientów"
Jakie doładowania i jaka cena przy danym doładowaniu?
Ja osobiście myślę przejść na BiznesKlasa, czy jakoś tak w Plusie.

Posiadam obecnie Mixa.
249zł na 36dołdowań po 30zł, albo 198,99 na 42 po 30zł a dalej nie pamiętam :P bo na tyle zazwyczaj ludzie biorą..aha jeszcze na 24 kosztuje 399zł karta 30zł

 #218917  autor: INTRO
 05 wrz 2007, 00:00
Ja się jeszcze wstrzymałem z pójściem do salonu Plusa, nie miałem dzisiaj czasu, ale mam jeszcze jedno pytanie, bo wyciągnąłem starą umowę z mixa i czytam na niej że umowa jest na mnie ale pisze tez tam takie coś, że uprawniona do zmian na koncie jest także moja siostra, bo ona używa tej karty sim. Tak więc moje pytanie brzmi, czy w takim wypadku, może moję siostra iść do salonu Plusa i przedłużyć umowę w mixie, oraz wziąść telefon w promocji, czy muszę byc ja osobiście( a może dowód swój jej muszę zostawić żeby mogła przedłużyc umowę w mixie), bo czasu nie mam specjalnie, że by zajść do salonu Plusa.

 #218945  autor: dechomenon
 05 wrz 2007, 09:28
INTRO pisze:ale mam jeszcze jedno pytanie, bo wyciągnąłem starą umowę z mixa i czytam na niej że umowa jest na mnie ale pisze tez tam takie coś, że uprawniona do zmian na koncie jest także moja siostra, bo ona używa tej karty sim. Tak więc moje pytanie brzmi, czy w takim wypadku, może moję siostra iść do salonu Plusa i przedłużyć umowę w mixie, oraz wziąść telefon w promocji, czy muszę byc ja osobiście( a może dowód swój jej muszę zostawić żeby mogła przedłużyc umowę w mixie), bo czasu nie mam specjalnie, że by zajść do salonu Plusa.
niestety upoważniona do zmian na koncie to nie to samo co podpisanie kolejnej umowy, jak jest ktoś upoważniony do zmian na koncie, to może zadzwonić do biura uruchomić jakiś pakiet, konsultant będzie z nim rozmawiał...ale do podpisania umowy, do zrobienia duplikatu karty itd. musi być właściciel prawny telefonu...