DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #219888  autor: tesla
 09 wrz 2007, 09:31
Przejrzałem kilka postów i nie znalazłem... Jakie dokumenty są potrzebne/ wystarczające do zawarcia umowy w Play 8)

Na końcu zdania dajemy kropkę, potem spację i zaczynamy z dużej litery. Proste?

 #219906  autor: radioactive
 09 wrz 2007, 11:05
dowód, zaświadczenie o zarobkach (ale jak pracujesz mniej jak pół roku to chyba tego nie przyjmą- coś tak czytałęm w ich regulaminie bo też biore play'a) albo legitymację studencką...
zresztą zobacz sam
Kod: Zaznacz cały
http://web.playmobile.pl/resources/_files/Wykaz_dokumentow__do_umowy_v016.pdf

 #219920  autor: tesla
 09 wrz 2007, 11:46
radioactive, thx. Mam większość z wymaganych dokumentów z tym że w żadnym z salonów w moim mieście nie ma Samsunga L760 :evil:

Na końcu zdania dajemy kropkę, potem spację i zaczynamy z dużej litery. Proste?

 #219942  autor: radioactive
 09 wrz 2007, 12:40
ja się chyba skusze na u700 ... ale dopiero jak dostanę legitymację studencką :mrgreen: może w tym miesiącu jeszcze! To zobacz na stronce play'a, czy gdzieś koło Twojej miejscowości nie ma jeszcze salonu i zadzwoń czy mają l760..może będziesz miał niedaleko i podskoczysz najwyżej jak masz możliwość

 #219943  autor: tesla
 09 wrz 2007, 12:45
Poczekam do wtorku, żeby się upewnić że ni kupię tego ze 'skopanymi SMSami' :wink:

Na końcu zdania dajemy kropkę, potem spację i zaczynamy z dużej litery. Proste?

 #220013  autor: maniek
 09 wrz 2007, 16:23
TimeSlot pisze:Poczekam do wtorku, żeby się upewnić że ni kupię tego ze 'skopanymi SMSami' :wink:
Wszystkie sprzedawane samsungi w salonach juz maja wymieniony soft wiec nie ma czego sie bac ;-)

 #220032  autor: yagi
 09 wrz 2007, 17:07
maniek pisze:Wszystkie sprzedawane samsungi w salonach juz maja wymieniony soft wiec nie ma czego sie bac ;-)
Tylko musza byc najpierw w salonach... Jakby cos to mozna to zrobic samemu w domu ;) Wiecej w temacie o L760...

Co do dokumentow to dowod osobisty, jesli bylby starego wzoru to drugi dokment ze zdjeciem i do tego zaswiadczenie o zatrudznieniu (na czas okreslony zeby bylo jeszcze minimum pol roku) albo jakis rachunek oplacany na siebie/wypukla karte kredytowa/wazna legitke studencka...

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #220131  autor: Prometo
 09 wrz 2007, 22:53
Tutaj jest wszystko opisane jakie wymagane są dokumenty.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #220358  autor: tesla
 11 wrz 2007, 11:33
Byłem dziś w krakowskim Media Markt, chcąc kupić L760. Oczywiście były dostępne ale facet powiedział mi że nie może go sprzedać w ofercie 30PLN, tylko co najmniej 50PLN (wartość abonamentu). Jak to jest do cholery że ww tel. jest na stronie P4 a nie można go kupić. ??

Na końcu zdania dajemy kropkę, potem spację i zaczynamy z dużej litery. Proste?

 #220367  autor: D@rio
 11 wrz 2007, 12:22
TimeSlot, sprzedawca wyssał to sobie z palca i się kwalifikuje na skargę do Arterii. Niestety,nie ma żadnych podstaw prawnych na jego racje. To, co on twierdzi to zwyczajne "widzi mi się" poparte za pewne za niskimi w jego mniemaniu zyskami z premii przy sprzedaży dla tej taryfy.

Oczywiście telefon jest jak najbardziej dostępny w abonamencie PlayLajt i kosztuje 49zł.

Radzę twardo stać na swoim i interweniować w takich przypadkach naciągania prawa na własną korzyść. Bo to podpada pod paragraf "wprowadzenie w błąd w celu osięgnięcia korzyści majątkowej"...

Obrazek

 #220407  autor: yagi
 11 wrz 2007, 16:08
D@rio ma racje i tutaj tylko zagrala wartosc prowizji z Lajta...

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #220650  autor: tesla
 12 wrz 2007, 22:08
Nie miałem od tego momentu czasu... ale jutro zadzwonię na infolinię P4 i dowiem się co to miało znaczyć.

Na końcu zdania dajemy kropkę, potem spację i zaczynamy z dużej litery. Proste?

 #220699  autor: djfafa
 13 wrz 2007, 10:43
Wczoraj byłem z dziewczyną po L760, wzieła w Lajcie za 49 zł. Tak więc po prostu miałem do czynienia z cwaniaczkiem, który chciał po prostu bardziej na Tobie zarobić.

 #221293  autor: tesla
 16 wrz 2007, 09:57
odpowiedź na zgłoszenie które wysłałem w tej sprawie do P4
Witam serdecznie,

Dziękuję za przesłanie nam zgłoszenia. Bardzo ubolewamy, że znalazł się Pan w takiej sytuacji. Informujemy, że nie ma żadnych rozróżnień w jakim miejscu podpisze się umowę. Pożądany przez Pana telefon jest dostępny w ofercie Play lajt za 49zł.
Zapraszam na naszą stronę internetową www.playmoile.pl , tam wszystkie umieszczone informacje są zawsze aktualne i pewne.

Z pozdrowieniami
Dorota, Obsługa Klienta Play
Czyli załoga MM to zwykłe ciuliki naciągające ludzi na wyższe abonamenty :evil:

Na końcu zdania dajemy kropkę, potem spację i zaczynamy z dużej litery. Proste?

 #716834  autor: kauczuk14
 13 maja 2014, 00:02
na legitymację policealną nie chcieli mi dać umowy dlaczego?

 #716837  autor: Karlos20
 13 maja 2014, 00:11
kauczuk14, taki dokument nie potwierdza wydolności finansowej tylko daje Ci zniżkę na przejazdy komunikacji publicznej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #716838  autor: saleen
 13 maja 2014, 00:15
No tylko że ich strona głosi:
Osoba fizyczna (obywatelstwo polskie)
Do podpisania umowy z Play potrzebne Ci będą dwa aktualne dokumenty:
1. Dowód osobisty.
2. Jeden z dokumentów z poniższej listy:

Zaświadczenie o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę na okres przynajmniej 6 miesięcy szczegóły
Legitymacja emeryta lub rencisty szczegóły
Legitymacja studencka wydana przez polską uczelnię szczegóły
Legitymacja służbowa wydana przez urząd lub instytucję państwową szczegóły
Faktura za telefon komórkowy z bieżącym saldem 0 lub potwierdzeniem wpłaty
Faktura za telefon stacjonarny z bieżącym saldem 0 lub potwierdzeniem wpłaty
Faktura za prąd lub gaz z bieżącym saldem 0 lub potwierdzeniem wpłaty
Zaświadczenie o otrzymywaniu emerytury lub renty szczegóły
Decyzja o przyznaniu emerytury lub renty, decyzja o waloryzacji świadczenia
Decyzja o przyznaniu świadczenia przedemerytalnego wystawiona przez ZUS lub Urząd Pracy szczegóły
Zaświadczenie o wielkości użytków rolnych wystawione przez Urząd Gminy szczegóły
Potwierdzenie wpłaty KRUS szczegóły
Nakaz płatniczy na zobowiązanie pieniężne w sprawie wymiaru podatku rolnego na rok bieżacy lub następny, wystawiony przez Urząd Gminy lub decyzja w sprawie podatku rolnego na rok bieżacy lub następny, wystawiona przez Urząd Gminy
Potwierdzenie wpłaty ZUS, zaświadczenie o niezaleganiu z płatnościami wobec ZUS szczegóły
Indeks
Zaświadczenie z dziekanatu szczegóły
Legitymacja studium policealnego, szkoły policealnej, kolegium więcej
Legitymacja służb mundurowych
Faktura za telewizję kablową z bieżącym saldem 0 lub potwierdzeniem wpłaty szczegóły
Faktura za internet z bieżącym saldem 0 lub potwierdzeniem wpłaty szczegóły
Karta kredytowa
Potwierdzenie wpłaty kaucji (co najmniej 750 zł)

 #716839  autor: Karlos20
 13 maja 2014, 00:22
saleen, czy ta lista dokumentów wymagalnych masz aktualną?
Umowa miałaby być z nowym numerem, czy podczas przenoszenia numeru?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #716859  autor: Wiksa11
 13 maja 2014, 09:49
tesla pisze:2007-09-16, 09:57
kauczuk14 pisze:na legitymację policealną nie chcieli mi dać umowy dlaczego?
Liczysz na to, że po 7 latach tu zajrzy i odpowie?

 #716877  autor: perdos1
 13 maja 2014, 12:11
Jak podpisujesz umowę u kuriera wystarczy dowód osobisty. Kurier ma niby obowiązek sprawdzić jeszcze jeden dokument ale ja się jeszcze nigdy nie spotkałem z tym żeby to zrobił, bo zawsze mu się spieszy.