DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #221398  autor: slawek.u
 16 wrz 2007, 18:26
Chciałbym wrzucić poprzez bluetooth lub kabel USB kilka mp3 i zdjęć do w/w modelu telefonu.
Jednak z jednym i drugim mam problem......
Poprzez blut. w kompie otwiera się folder z kilkoma podfolderami, ale wszystkie są puste.....mimo,że mam w pamięci telefonu zdjęcia i dzwonki.....
Również, co jest ciekawe komputer poprzez blut. nie widzi wcale dodatkowej karty pamięci ,tylko te wspomniane puste foldery z pamięci telefonu.....

Natomiast przez kabel USB - nie można zainstalować normalnie programów i sterowników z płyty, a jak już uda się coś zainstalować , to jedyne co działa i wciąż wyskakuje, to Windows Media Player...
Próbowałem u siebie i u szwagra na kompie jest to samo z blut. i to samo z USB....

Jak to jest z tym przerzucaniem sobie mediów do L760 z komputera ???

Dodam,że mam 3 inne telefony telefony zainstalowane z którymi nie mam żadnych problemów.
Z góry dzięki za podpowiedż.

 #221487  autor: misda
 17 wrz 2007, 12:59
Ja zawsze z telefonu wyciagam karte pamięci i wkładam do czytnika. Nagrywam co chce i karta wraca do telefonu.

 #221492  autor: slawek.u
 17 wrz 2007, 13:42
Czyli ten typ tak ma - komputer nie widzi karty pamięci poprzez bluetooth...
Ale dlaczego nie widzi plików w telefonie, też tak masz ? Puste foldery.

A próbowałeś przez kabel ? W ogóle wszystko się chrzani, nie można poprawnie zainstalować programów z płyty dołączonej do telefonu. Próbowałem na 2 kompach i identyczne objawy....

 #221584  autor: GLadi
 17 wrz 2007, 20:01
Zainstaluj aplikację Samsung PC Studio 3 (jeśli fona masz z Play'a to masz ją na płycie CD), dzięki której zgrasz pliki z/na komórkę przez kabel USB. U mnie działa bez żadnych problemów, kartę pamięci też widzi.

Co do Bluetooth'a to próbowałem na laptopie siostry i udało mi się nawiązać połączenie + zgrać pliki. Z kartą pamięci nie pamiętam jak było, ale da się ją udostępnić przez Bluetooth (Ustawienia -> 9 Ustawienia pamięci -> 2 Ustawienia karty pamięci -> 4 Widoczność dla Bluetooth), może to pomoże.

 #221588  autor: slawek.u
 17 wrz 2007, 20:13
Dzięki, właśnie ciekawiło mnie dlaczego nie widzi karty pamięci....???
Wprawdzie nie mój to telefon, ale razem się męczyliśmy wczoraj....
Czyli jak u Ciebie wszystko działa, to musimy jeszcze raz na spokojnie kombinować....jeszcze raz dzięki.

 #221958  autor: KuBa23
 19 wrz 2007, 19:31
Wie ktoś może jak zrobić żeby dane zgrywały się na kartę pamięci? bo nie mogę dojść jak to zrobić

 #221960  autor: GLadi
 19 wrz 2007, 19:35
KuBa23 pisze:Wie ktoś może jak zrobić żeby dane zgrywały się na kartę pamięci? bo nie mogę dojść jak to zrobić
Zainstalowałem tylko i wyłącznie Samsung PC Studio 3 na kompie i właśnie przez ten program zarządzam danymi na fonie / karcie pamięci.

 #221965  autor: KuBa23
 19 wrz 2007, 19:47
ale jak wrzucam muzę na fona to zpisuje się w pamięci telefonu, co mam zrobić żeby muzyka szła od razu na kartę pamięci ?

 #221967  autor: GLadi
 19 wrz 2007, 19:59
KuBa23 pisze:ale jak wrzucam muzę na fona to zpisuje się w pamięci telefonu, co mam zrobić żeby muzyka szła od razu na kartę pamięci ?
U mnie widać kartę pamięci bezpośrednio w tym programie (opcja Manage files), a żadnych dodatkowych ustawień w fonie nie robiłem.

 #221970  autor: KuBa23
 19 wrz 2007, 20:03
dzięki korzystałem z innej opcji(manage multimedia files) nie pomyślałem żeby sprawdzić inne :oops:

 #227899  autor: heniod
 17 paź 2007, 22:46
podłącze się pod temat bo mój problem jest podobnej natury...

w programie pcstudio i nie ma żadnej ikony która mogła by odnosić się do karty pamięci (mówię o manage files), nie wiem czy ją źle włożyłem czy co... Mógłbym prosić o opis gdzie powinna znajdować się ikona odnosząca się do karty pamięci w pcstudio ? albo jak sprawdzić z telefonu czy jest podłączona...

 #227921  autor: GLadi
 18 paź 2007, 08:55
Jeżeli karta pamięci znajduje się w telefonie, to na ekranie powinna być biała ikonka z literą H.

W PC Studio (Manage files): My Phones -> SGH-L760 -> Memory Card

 #227934  autor: heniod
 18 paź 2007, 12:02
dzięki... problem wczoraj zaraz pod napisaniu posta rozwiązał się sam... trzeba było wepchnąć kartę na chama... nie mniej dzięki za odpowiedź :)
 #240701  autor: malutka25zl
 20 gru 2007, 12:53
Mam taka sprawe czy jest mozliwosc zeby muzyka zrzucala sie szybciej na ten telefon.Mam karte 1G i przez program z plytki 1 mp3 zrzuca sie kolo3minut cos nie tak kolezanka ma ten sam telefon i zrzuca sie jej o wiele szybciej a oprogramowanie ma to samo wiem ze najlepszy jest czytnik kart ale chwilowo chcialabym moze poznac jakies inne rozwiazanie dzieki :lol:

lena

 #240744  autor: GLadi
 20 gru 2007, 17:07
Też się z wielką ochotą dowiem jak można szybciej zgrywać coś na L760, bo to co jest "w standardzie" to masakra ;/

 #240774  autor: Strrrrrr!
 20 gru 2007, 20:16
Podobno istnieje w tym telefonie możliwość zgrywania prosto z WMP.
Ja jednak za ch***rę nie nie mogę telefonu zsynchronizować z odtwarzaczem
 #243070  autor: malutka25zl
 31 gru 2007, 16:56
Mam sprawe nie wiem jak to sie stalo ale cos musialam usunac z telefonu jakis plik systemowy bo wszystkie filmy nie maja pobrazu slychac tylko dzwiek czy mozecie mi w tym pomoc z gory dzieki;)

lena