DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #227778  autor: tomko111
 17 paź 2007, 16:44
Witam, posiadam sieć Orange POP i mam do Was pytanie. Mój numer nie jest zarejestrowany, bo jest na kartę, chcę go zarejestrować ponieważ przy podpisywaniu abonamentu z Play chciałbym wciąż używać mojego numeru z Orange. Znalazłem na stronie Orange formularz rejestracji numeru: http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary ... 459056.pdf. Moje pytanie brzmi: Gdzie mam wysłać ten formularz? Na e-maila zeskanowego, na ich adres, czy może faxem? Dodatkowo czy za rejestrację numeru się coś płaci? Ile zazwyczaj czasu zajmuje weryfikacja?
Serdecznie pozdrawiam :wink:
Ostatnio zmieniony 17 paź 2007, 18:59 przez tomko111, łącznie zmieniany 1 raz.

 #227780  autor: PiotrG-dz
 17 paź 2007, 16:57
Za rejestracje numeru sie niepłaci. Płaci sie tylko za przeniesienie numeru do innego operatora a trwa to mniejwiecej do miesiaca. :D

 #227787  autor: tomko111
 17 paź 2007, 17:07
tepsaslave pisze:Za rejestracje numeru sie niepłaci. Płaci sie tylko za przeniesienie numeru do innego operatora a trwa to mniejwiecej do miesiaca. :D
A wiesz może gdzie te papiery rejestracyjne mam wysłać? :?

 #227796  autor: Zajcef
 17 paź 2007, 17:36
tomko111 pisze:
tepsaslave pisze:Za rejestracje numeru sie niepłaci. Płaci sie tylko za przeniesienie numeru do innego operatora a trwa to mniejwiecej do miesiaca. :D
A wiesz może gdzie te papiery rejestracyjne mam wysłać? :?
Faxem na nr 022 588 78 93 .

 #227800  autor: tomko111
 17 paź 2007, 17:43
Zajcef pisze:
tomko111 pisze:
tepsaslave pisze:Za rejestracje numeru sie niepłaci. Płaci sie tylko za przeniesienie numeru do innego operatora a trwa to mniejwiecej do miesiaca. :D
A wiesz może gdzie te papiery rejestracyjne mam wysłać? :?
Faxem na nr 022 588 78 93 .
Jesteś pewien? A potem mam do nich zadzwonić czy coś? Z tego co się orientuję to wiele faksów przychodzi nieczytelnych, a nie chciałbym czekać miesiąca, czy tam więcej.. bo zależy mi na czasie.

 #227818  autor: Prometo
 17 paź 2007, 18:57
Zajcef pisze:Faxem na nr 022 588 78 93 .
Możesz także udać się do salonu Orange i poprosić o wysłanie do centrali.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #227867  autor: tomko111
 17 paź 2007, 21:11
Prometo pisze:
Zajcef pisze:Faxem na nr 022 588 78 93 .
Możesz także udać się do salonu Orange i poprosić o wysłanie do centrali.
A ile trwa taka rejestracja numeru??

 #227888  autor: D@rio
 17 paź 2007, 22:16
tomko111 pisze: A ile trwa taka rejestracja numeru??
od 14 - 90 dni nawet jeśli wysyłamy listem.

Jeśli fax'em, to średnio 7 - 14 dni.

Obrazek

 #228260  autor: tomko111
 19 paź 2007, 22:07
Witam, mam jeszcze jedno pytanko. Jeżeli wypełniłem formularz - na ojca, który to podpisał to czy muszę z nim iść do salonu Orange by wysłać tą kartę rejestracyjną? Czy przed wysłaniem konsultant prosi o dowód? Czy daję mu tylko tą kartę i on to wysyła i mogę iść do domu?
Dzięki :)

 #228344  autor: Th0mas
 20 paź 2007, 13:18
Szkoda, że wcześniej nie kupiłeś (za czasów Idei). Wtedy można było kartę zarejestrować przez internet zakładając MultiBoxa.

 #228347  autor: przemek910
 20 paź 2007, 13:22
Th0mas pisze:Szkoda, że wcześniej nie kupiłeś (za czasów Idei). Wtedy można było kartę zarejestrować przez internet zakładając MultiBoxa.
Th0mas, to nie możliwe by kupiłOrange POP za czasów Idei, poniewaz OPOPa nie było w IDEI, został nie dawno wprowadzony.

 #228351  autor: Th0mas
 20 paź 2007, 13:32
Ale mógł POPa kupić i teraz zmienić taryfę. Ja podałem to jako ciekawwostkę, że kiedyś tak można było rejestrować.

 #228373  autor: Prometo
 20 paź 2007, 14:33
tomko111 pisze:Witam, mam jeszcze jedno pytanko. Jeżeli wypełniłem formularz - na ojca, który to podpisał to czy muszę z nim iść do salonu Orange by wysłać tą kartę rejestracyjną?
Możesz iść sam i poprosić o wysłanie karty rejestracyjnej.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #228502  autor: artex92
 20 paź 2007, 22:29
Th0mas pisze:Szkoda, że wcześniej nie kupiłeś (za czasów Idei). Wtedy można było kartę zarejestrować przez internet zakładając MultiBoxa.
Witam- po jakimś dłuższym czasie zdecydowałem zrobić konto tutaj :).

Co do tej rejestracji- można tak było do czasu możliwości przenosin numeru. Od kiedy UKE to wprowadziło trzeba wypełniac pisma, ponieważ numer karty SIM, PESEL, numer dowodu oraz REGON lub inne takie "historie" muszą się zgadzać z tymi podanymi w sieci, do której mółbyś się przenieść.

Podobnie miałem w HEYAH- jak przenosiłem numer w te wakacje tak tłumaczyła mi to miła Pani konsultantka, którą serdecznie pozdrawiam :).

Pozdrawiam ;>

 #228789  autor: DejwiD
 22 paź 2007, 15:10
fax na nr (022) 588 78 93 -rejestracja trwa ok 24h, maksymalny czas do 72h. pamietaj o czytelnym podpisie, dodatkowo zalacz xero dowodu osobistego.

mozesz rowniez wyslac mailem na adres [email protected], ale tutaj moze to potrwac dluzej. wieksze kolejki :F

pozostaje tez list polecony-ale osobiscie odradzam ( za dlugo trwa)

jezeli chcesz miec potwierdzenie rejestracji zalacz notatke, zeby Cie powiadomili na nr kontaktowy. ewentualnie zadzwon i sie spytaj.

 #229101  autor: widex
 23 paź 2007, 22:15
Jak mejlem/ Co napisać?

 #229107  autor: tomko111
 23 paź 2007, 22:21
DejwiD pisze:fax na nr (022) 588 78 93 -rejestracja trwa ok 24h, maksymalny czas do 72h. pamietaj o czytelnym podpisie, dodatkowo zalacz xero dowodu osobistego.

mozesz rowniez wyslac mailem na adres [email protected], ale tutaj moze to potrwac dluzej. wieksze kolejki :F

pozostaje tez list polecony-ale osobiscie odradzam ( za dlugo trwa)

jezeli chcesz miec potwierdzenie rejestracji zalacz notatke, zeby Cie powiadomili na nr kontaktowy. ewentualnie zadzwon i sie spytaj.
Hm, pytanko. Mam zamiar wysłać w piątek właśnie ten formularz, tylko gdzie mam załączyć xero dowodu? Po prostu mam wysłać dwie kartki faxem? Jedną z formularzem, a drugą, z zeskanowanym dowodem? Jakość skanu będzie prawdopodobnie fatalna, a przy wysłaniu faxem to już masakra. Nie wiem czy będą w ogóle coś z tego xera odczytać. Czy po prostu zrobić tak, że ten dowód na drugiej stronie tej kartki z formularzem odbić?
Pozdrawiam :D

 #229116  autor: Prometo
 23 paź 2007, 22:36
tomko111 pisze:Hm, pytanko. Mam zamiar wysłać w piątek właśnie ten formularz, tylko gdzie mam załączyć xero dowodu? Po prostu mam wysłać dwie kartki faxem? Jedną z formularzem, a drugą, z zeskanowanym dowodem? Jakość skanu będzie prawdopodobnie fatalna, a przy wysłaniu faxem to już masakra. Nie wiem czy będą w ogóle coś z tego xera odczytać. Czy po prostu zrobić tak, że ten dowód na drugiej stronie tej kartki z formularzem odbić?
Pozdrawiam :D
Tak, wyślij dwie kartki (formularz+ kserokopię dowodu) i posłuchaj mnie wyślij całość również listem poleconym za potwierdzeniem odbioru (koszt 5,54 PLN).
Nie dasz rady rozjaśnić tej kserokopii dowodu :?:

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #229121  autor: tomko111
 23 paź 2007, 22:39
Prometo pisze:
tomko111 pisze:Hm, pytanko. Mam zamiar wysłać w piątek właśnie ten formularz, tylko gdzie mam załączyć xero dowodu? Po prostu mam wysłać dwie kartki faxem? Jedną z formularzem, a drugą, z zeskanowanym dowodem? Jakość skanu będzie prawdopodobnie fatalna, a przy wysłaniu faxem to już masakra. Nie wiem czy będą w ogóle coś z tego xera odczytać. Czy po prostu zrobić tak, że ten dowód na drugiej stronie tej kartki z formularzem odbić?
Pozdrawiam :D
Tak, wyślij dwie kartki (formularz+ kserokopię dowodu) i posłuchaj mnie wyślij całość również listem poleconym za potwierdzeniem odbioru (koszt 5,54 PLN).
Nie dasz rady rozjaśnić tej kserokopii dowodu :?:
Osobiście nie posiadam skanera, oraz drukarki. Wobec powyższego będę musiał udać się do jakiegoś sklepu papierniczego. Ze tak spytam, w jakim celu mam wysłać także listem poleconym za potwierdzeniem odbioru? :?:

 #229124  autor: Prometo
 23 paź 2007, 22:43
tomko111 pisze:Ze tak spytam, w jakim celu mam wysłać także listem poleconym za potwierdzeniem odbioru? :?:
Bo mogą Ci napisać, że nieczytelne itp., itd. A jak wyślesz listem to będą mieć napisane czarno na białym, ale wybór należy do Ciebie.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl