DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #294515  autor: Wiktor74
 25 paź 2008, 20:50
Witam
W nokii 1650 nie ma funkcji mms.
Czasem dostaję mms, bo ktoś niepamięta że mms-y ma mi wysyłać na inny telefon.
Ja dostaję wtedy informację że "nie można wyświetlić tej wiadomości".
Moje pytanie jest takie:
Czy mogę odebrać jakoś te mmsy?
Wiem że na telefonie nie, ale np na stronie orange on-line?

...jeśli tylko mogę, zawsze chętnie pomagam...

kupię nokię 5800 nową, gwarancja producenta, bez locka

 #294517  autor: kowcio
 25 paź 2008, 20:55
Wiktor74 pisze:Wiem że na telefonie nie, ale np na stronie orange on-line?
Ja po zalogowaniu się na www.orange.pl/on-line miałem album, w którym miałem wszystkie załączniki z MMSów. Mówię miałem, ponieważ nie korzystam z tego albumu on-line, i nei wiem czy jeszcze takie coś istnieje jak album po przebudowie on-line.

 #294518  autor: Wiktor74
 25 paź 2008, 20:59
album jest za dodatkową opłatą
ale jakby to miało rozwiązać problem "niepamięci" mojego kochania :D to cóż...
może ktoś będzie jeszcze miał jakieś sprawdzone informacje?

Jestem na on-line i widzę że mam 5 darmowych mms-ów i najwyraźniej mam możliwość wysyłania, ale nie wiem jak odebrać mms-a?
Jest zakładka "odebrane", "wysłane", "robocze" ale nie widzę funkcji: "odbierz" :(

...jeśli tylko mogę, zawsze chętnie pomagam...

kupię nokię 5800 nową, gwarancja producenta, bez locka

 #294721  autor: biotyt
 26 paź 2008, 21:41
Jeśli telefon nie ma możliwości odbioru MMS-a np. z powodu braku takiej funkcji czy braku wolnej pamięci powinien przyjść SMS z informacją na jaką stronę internetową należy się udać by go odebrać. Jeśli dobrze pamiętam to powinny być one gromadzone w zakładce MMS po zalogowaniu się na stronie Orange.

biotyt

 #294725  autor: Wiktor74
 26 paź 2008, 21:58
Zdarzyło mi się kiedyś, tylko nie wiem w jakiej sieci i na którym telefonie i czy to była kwestia tego że tel nie miał funkcji"mms, czy że pamięć była zapełniona - dostawałem czasem info sms-em gdzie mogę odebrać mms-a, ale nie korzystałem z tego...
Teraz to bardzo by mi sie przydało, nadawca mms-ów jest poza granicami i takie mms-y wychodzą taniej niż sms-y, ale jak musi drugi raz wysyłać to samo na inny tel, żebym mógł odebrać to już tak taniej nie wychodzi :(
A w Multi Box-ie w zakładce mms nie ma żdnych wiadomości odebranych, jest mozliwość wysłania ale odebrania jak w zakładce e-mail czy mBox nie ma.

...jeśli tylko mogę, zawsze chętnie pomagam...

kupię nokię 5800 nową, gwarancja producenta, bez locka