DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.

Moderator: Moderatorzy

 #306921  autor: robbo2k
 30 gru 2008, 11:38
Obrazek

Wedle BTSearch Play ul.Rakowiecka 26/30 Warszawa dawna siedziba SGGW dzis Poczta Polska i widnieje jako 3 sektorowka. To cudo ma naprawde 3 sektory ?


Przy okazji na te lokalizacje maja pozwolenie GSM900 ale jak widac nic tam nie ma
 #306930  autor: kmis
 30 gru 2008, 12:45
robbo2k pisze:Obrazek

Wedle BTSearch Play ul.Rakowiecka 26/30 Warszawa dawna siedziba SGGW dzis Poczta Polska i widnieje jako 3 sektorowka. To cudo ma naprawde 3 sektory ?


Przy okazji na te lokalizacje maja pozwolenie GSM900 ale jak widac nic tam nie ma
Identyczna jest na Al. Krakowskiej 131, podejrzewam raczej jako antena dookólna.

 #306932  autor: robbo2k
 30 gru 2008, 12:58
A własnie ze nie bo pokazuje 3 sektory. Sprytne male i nie rzuca sie tak w oczy jak wielkie panele, ciekaw jestem czy na tych stacjach mozna ustawil TITLY inne niz 90stopni.

 #307017  autor: darnok
 30 gru 2008, 18:49
robbo2k pisze:A własnie ze nie bo pokazuje 3 sektory. Sprytne male i nie rzuca sie tak w oczy jak wielkie panele, ciekaw jestem czy na tych stacjach mozna ustawil TITLY inne niz 90stopni.
Z tego co mowi ten PDF to mozna - sa RETy.

http://www.jaybeamwireless.com/brochure ... 200408.pdf

http://skocz.pl/playorurapdf

Nie wiem czy to ten sam co uzywa play, ale na pewno podobny.

PS. robbo czy jestes tym samym gosciem uzywajacym nicka robbo z listy gsm-l, pmtg o ile mnie skleroza nie myli imieniem P., bywalcem ZG w Wawie pod koniec ubieglego wieku :)?

 #309059  autor: tesla
 08 sty 2009, 00:02
robbo2k pisze:Sprytne male i nie rzuca sie tak w oczy jak wielkie panele, ciekaw jestem czy na tych stacjach mozna ustawil TITLY inne niz 90stopni.
tiltyE i tiltyM ustawia się w zakresie 0~10 stopni. Czyli góra/dół. Pomyliłeś z azymutem. NIe znam tego cuda ale na pewno można kupić model 2/3/4 antenowy. W sumie to fajna rzecz ale tak na prawdę to raczej chodziło o kasę. Jeden maszcik zamiast 3. Tylko jak się zdupi jeden z 6 elementów to trzeba wymienić całość.

Na końcu zdania dajemy kropkę, potem spację i zaczynamy z dużej litery. Proste?