DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #317234  autor: eyrack
 13 lut 2009, 14:31
Poszukuję telefonu z GPS. Niedługo kończy mi się umowa w Oragne i przy przedłużeniu chciałbym zakupić jakiś model z GPSem. Abonament będzie w granicach 60zł, jestem długoletnim klientem więc może jakiś bonus na niższą cenę mi dadzą. Zależy mi na tym, aby było można wgrywać własne mapy i sam system nawigacyjny nie okazał się szmeksem. Aparat nie stanowi jakiegoś konkretnego wymogu, a karty pamięci już teraz chyba są standardem w każdym tego typu modelu. Kwota jaką mogę wyłożyć to ok. 400zł. Pozdrawiam.
PS: z tego co się orientuję HTC są chyba za drogie, nie mam swoich faworytów, ponieważ nie orientuję się zbytnio w telefonach.

[ Dodano: 2009-02-14, 18:08 ]
up

 #317437  autor: vonski
 14 lut 2009, 18:13
Jeśli priorytetem jest nawigacja, to zdecydowanie weź coś na Windows Mobile. W ofercie Orange jest tego trochę: Samsungi (i900, i780), HTC (Diamond, Touch Dual, Touch Pro) i Asus 552, niestety wersja bez "w"- czyli bez wifi. Tuch Dual nie ma wbudowanego GPSa, musiałbyś więc dokupić zewnętrzny odbiornik. Z podanych modeli największy ekran ma Omnia, i to chyba dobry argument za wyborem do nawigacji.

Poza tym Orange sprzedaję większość tych modeli w opcji z pakietem nawigacyjnym: uchwyt na szybę, ładowarka samochodowa i Automapa Polska XL z licencją na rok. To dobry wybór, bo oszczędzasz na akcesoriach i programie do nawigacji.

Proponuję sprawdzić, w jakich cenach masz powyższe modele w swoim abonamencie, zawęzić wybór, a wtedy coś doradzimy.