DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #369696  autor: zaq22
 13 lis 2009, 23:00
1. Czy trzeba mieć aktywne połaczenia wychodzące kiedy będę przenosił numer z simplusa do play ?
2. Salon play jest czynny w supermarkecie w niedzielę - czy w ten dzień mogę złożyć wniosek o przeniesienie numeru ? - w takim wypadku kiedy mi go przeniosą ?

 #369970  autor: b@sho
 15 lis 2009, 13:02
:arrow: odp. na #1:
Nie trzeba mieć aktywnych połączeń wychodzących aby przenieść numer do innej sieci. Zniesiono to jakiś czas temu, zatem nie musisz specjalnie doładowywać numeru.

:arrow: odp. na #2:
W przypadku gdy dokonujesz przeniesienia numeru w weekend (składasz wniosek w punkcie operatora), dojdzie do niego dopiero w poniedziałek, gdyż operator daje sobie na tą operację 1 dzień, w tygodniu roboczym, czyli od poniedziałku do piątku.

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #370072  autor: zaq22
 15 lis 2009, 23:13
Dzięki za odpowiedź. Kobieta z tipsami w salonie play powiedziała, że trzeba mieć wychodzace aktywne, facet stojący za biurkiem obok niej nie miał na ten tamat zdania.
Pytanie było dla mnie o tyle istotne, że ostatni dzień wychodzących przypada w niedzielę. Teraz wiem że spokojnie mogę iść w poniedziałek.

 #370091  autor: Prometo
 16 lis 2009, 00:40
b@sho pisze:odp. na #1:
Nie trzeba mieć aktywnych połączeń wychodzących aby przenieść numer do innej sieci. Zniesiono to jakiś czas temu, zatem nie musisz specjalnie doładowywać numeru.
b@sho wiem że tutaj jest mowa o przeniesieniu z Simplusa do Play ale np. a stronie mBank mobile jest coś takiego klick.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #370095  autor: nemo2009
 16 lis 2009, 01:17
Przenosiłem jeden z numerów Simplusa do Play Fresh. Karta leżała kilka miesięcy w szufladzie. Połączenia przychodzące też straciły ważność,ale logowała się ciągle do sieci. Przenoszenie numeru przebiegło bez najmniejszego problemu. Prometo,przeczytałem stronę mBank,trochę to dziwne. Pani z tipsami nie miała racji. Nie od dziś wiadomo,że obsługa w salonach Play delikatnie mówiąc jest niedoinformowana.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"

 #370098  autor: Sig
 16 lis 2009, 01:36
Podpinając się niejako do pytania.

Także planuję przenieść numer, w zakłądce promocji na stronie Play Fresh jest napisane, że SIMPLUS musi być zarejestrowany (co jest oczywiste). Dają odnośnik do formularza w PDF który trzeba wysłać.

Pytanie:
Wystarczy rejestracja elektroniczna w e-bok? W zasadzie podaje się tam wszystkie dane takie jak na formularzu (pewnie PESEL i tak jest najważnieszy), ALE w e-bok nie ma rubryki na: Numer seryjny karty Simplus

To będzie jakaś przeszkoda?

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #370197  autor: b@sho
 16 lis 2009, 18:51
Prometo wcześniej było to wymagane i takie zapisy znajdowały się we wszystkich regulaminach dotyczących przenoszenia numeru u wszystkich opów. Teraz już tak nie jest. Zatem ktoś w mBanku zaspał nie poprawiając tego na stronie.

Żeby Was uspokoić napiszę tak. Ostatnio przenosiłem numer z heyah z wyzerowanym kontem, a moja dziewczyna tak taka, który leżał pusty już przed wakacjami. Wszystko odbyło się bez problemów.

Sig musisz to zrobić na piśmie. Zatem odwiedź najbliższą placówkę plusa. Rejestracja w e-bok nie jest jednoznaczna z rejestracją karty sim.

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #370260  autor: Prometo
 16 lis 2009, 22:55
b@sho mnie to też trochę zdziwiło bo jak przenosiłem nr z Simplusa do mBank mobile to nie miałem ważnych połączeń wychodzących a wszystko odbyło się bez problemu.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #370813  autor: barteks2
 20 lis 2009, 09:38
Witam!

Mam taki problem: przeniosłem wczoraj numer z Ery (TakTak) do Play Fresh. Otrzymałem SMS-a, że Era wyraziła zgodę i numer zostanie dzisiaj włączony. O północy karta Ery przestała działać, natomiast karta SIM Playa jest wciąż nieaktywna. Cały czas mam komunikat "Nieudana rejestracja karty SIM" :( Co z tym fantem zrobić?

http://www.speedtest.net/result/6970778920.png

 #370815  autor: Btk_Tomas
 20 lis 2009, 09:43
Co jakiś czas wyłącz i włącz telefon.