DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 7 z 13
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13

 #446647  autor: Czesuław
 13 gru 2010, 20:49
Traker pisze:Czy "Dawanie prezentów" i "Pogadajcie sobie" nie wykluczają się wzajemnie ?? Oczywiście chodzi o taryfę NOG.

PS. Czytałem regulamin promocji, ale możliwe, że będę musiał składać reklamację dlatego pytam.
Nie te promocje się wzajemnie nie wykluczają. Najpierw wyślij sms o treści prezent pod 8018, poczekaj aż dostaniesz sms zwrotny o włączeniu promocji świątecznej, następnie wyślij 14 cyfrowy kod z doładowania + 3 numery orange oddzielone spacją pod numer 910 i poczekaj na sms zwrotny o włączeniu usługi pogadajcie sobie a następnie jak przyjdzie sms że dostałeś prezent to wysyłasz sms pod numer 8018 o treści ja i identyfikator bonusu jaki dostałeś za doładowanie (dokładnie jaki to zobacz w regulaminie na stronie orange) i już masz obie usługi aktywne. Dzwoniąc do osób wybranych osób minuty są rozliczane z PS a dzwoniąc do pozostałych liczą ci z promocji świątecznej. W regulaminie promocji świątecznej nie ma wzmianki że nie można się doładować smsem nie liczą się tylko doładowania z telefonów abo lub z payback.

 #448125  autor: Eon
 21 gru 2010, 23:08
Czy świąteczna promocja minut "dawanie prezentow.." obowiązuje takze w ofercie Orange Free na karte ?? i nie wyklucza jakis promocji w tej ofercie ??

 #448338  autor: mungo
 22 gru 2010, 23:49
Tak, działa także w OFNK. Nie wyklucza się z innymi promocjami: bonusowe gigabajty i masz za staż zadziałały.

 #449027  autor: maćko
 27 gru 2010, 16:06
Dostałem prezent ale teraz chcę zmienić taryfę na ofnk, czy po zmianie stracę minuty z prezentu?

 #449062  autor: KamaZ
 27 gru 2010, 18:19
maćko pisze:Dostałem prezent ale teraz chcę zmienić taryfę na ofnk, czy po zmianie stracę minuty z prezentu?
Minuty z prezentu powinny zostać, ale dla pewności sprawdź regulamin promocji.

 #453115  autor: Underek
 14 sty 2011, 22:18
Mam małe pytanie co do "Pogadaj Sobie". Zasiliłem konto dnia 2010.12.17 [50 złociszy ] chce aktywować ową usługę na orange.pl i wywala mi komunikat "Nie przysługują żadne nagrody dla tej usługi (ostatnie doładowanie nie nastąpiło w okresie 90 dni)." I teraz mam pytanie czy ja czegoś tu nie rozumiem czy to jakiś błąd na stronie?

 #453124  autor: ezaq
 14 sty 2011, 23:11
Nie wiem czy promocja "Pogadaj sobie" nadal obowiązuje (teraz jest inna pod nazwą "Pogadajcie sobie" z 3 darmowymi numerami), ale w regulaminie jest zapis:

"2. Zlecenia aktywacji Usługi nalezy dokonac nie wczesniej niz 24 godziny i nie pózniej niz 5 dni po doładowaniu konta (...)"

 #453248  autor: Otik
 15 sty 2011, 15:37
Nie wiem o czym wy tu piszecie,ale tą usługe aktywuje się poprzez wysłanie kodu doładowania wraz z 3ma numerami telefonu na numer 910.a nie przez orange.pl

 #453536  autor: nav
 16 sty 2011, 21:25
Underek pisze:Mam małe pytanie co do "Pogadaj Sobie". Zasiliłem konto dnia 2010.12.17 [50 złociszy ] chce aktywować ową usługę na orange.pl i wywala mi komunikat "Nie przysługują żadne nagrody dla tej usługi (ostatnie doładowanie nie nastąpiło w okresie 90 dni)." I teraz mam pytanie czy ja czegoś tu nie rozumiem czy to jakiś błąd na stronie?
usługe mozesz aktywowac, ta wersje przynajmniej dla 1 numeru w ciagu 5 dni od zasilenia konta. Pozniej wlasnie wywala takie rzeczy. Po nastepnym zasileniu musisz pamietac ze masz 5 dni, ale z tego co pamietam to aktywowac mozna dopiero po 24 godzinach od doladowania, wiec masz taki przedzial czasowy na uruchomienie uslugi.

 #456341  autor: swasix
 29 sty 2011, 13:28
Witam forumowiczów. Jestem w POPie. Zakupiłem usługę POPminuty za 12 PLN. Kiedy wchodzę w wykaz moich połączeń przez "orange on line" widzę tam że koszt moich połączeń do orange i stacjonarnych to nie 10 gr ale 60 gr. Czy Orange mnie rąbie czy może jest coś o czym nie wiem ? Z góry dziękuję Wam za podpowiedzi w tej sprawie.

 #456400  autor: KamaZ
 29 sty 2011, 18:40
swasix pisze:Witam forumowiczów. Jestem w POPie. Zakupiłem usługę POPminuty za 12 PLN. Kiedy wchodzę w wykaz moich połączeń przez "orange on line" widzę tam że koszt moich połączeń do orange i stacjonarnych to nie 10 gr ale 60 gr. Czy Orange mnie rąbie czy może jest coś o czym nie wiem ? Z góry dziękuję Wam za podpowiedzi w tej sprawie.
To chyba normalka w billingu Orange. Kiedyś w Nowym Orange Go, gdy miałem Minuty Non Stop i wybrany darmowy numer to wg billingu wydzwoniłem 1700 zł 8)

Dla pewności sprawdź czy po połączeniu nie ubywa kasa z konta tylko wykorzystuje minuty z pakietu.

 #456403  autor: kerim36
 29 sty 2011, 19:24
swasix,

wszystko jest ok

faktycznie rozliczany jestes poprawnie, a billing niestety pokazuje co innego - juz kiedys robilem o to awanture w salonie firmowym :)

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #456584  autor: swasix
 30 sty 2011, 17:31
Dzięki za info. Tak też myślałem że burdel mają w tej oranżadzie. Swoją drogą to biznesowe samobójstwo pokazywać wprost klientom, że płacą za coś więcej niż w rzeczywistości.

 #462587  autor: premier
 01 mar 2011, 14:59
Witam
Mam taki drobny problem. Doładowałem wczoraj konto normalną "kartą" z terminala o nominale 25pln i do tej pory nie otrzymałem dodatkowego bonusu w wysokości tego 1Gb :/ Minęło ponad 24h i nic. Szukałem po różnych regulaminach, promocji nie odwołali, więc w czym może być rzecz?
z góry dziękuję za pomoc

"Co roku kokosy zabijają 15razy więcej ludzi niż rekiny" xD

 #473248  autor: Karlos20
 29 kwie 2011, 09:53
funky5 pisze:kod na dziś;)
83JE7KAY
Kod daje 5 MINUT DO WSZYSTKICH SIECI :)
Pakiet ważny 2 dni od jego włączenia.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #473308  autor: Mythral1990
 29 kwie 2011, 14:05
potwierdzam, dziala do play. czy kod trzeba wlaczyc tylko dzis czy mozna np na poczatku maja?

 #473368  autor: Underek
 29 kwie 2011, 21:09
Wszystkich kodów można użyć tylko raz na jednym numerze do 15 maja.
A sam mam pytanie czy te 50% z zasilenie 50 zł przez sieć, skraca ważność konta promocyjnego [ jeśli tam wpływa]?
I czy po aktywacji usługi pogadajcie sobie przepadnie mi opcja pogadaj sobie dostępna przez Orange On-line?

 #473408  autor: Karlos20
 30 kwie 2011, 06:40
Underek pisze:Wszystkich kodów można użyć tylko raz na jednym numerze do 15 maja.
A sam mam pytanie czy te 50% z zasilenie 50 zł przez sieć, skraca ważność konta promocyjnego [ jeśli tam wpływa]?
I czy po aktywacji usługi pogadajcie sobie przepadnie mi opcja pogadaj sobie dostępna przez Orange On-line?
Jeśli korzystasz z "Masz Za Staż", to się nie skróci, a nawet przedłuży.
Usługa "Pogadajcie Sobie" wyklucza się z usługą "Pogadaj Sobie".

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #473431  autor: Underek
 30 kwie 2011, 10:26
Ma ktoś może kod na dziś od Orange? Rzecznik zrobił sobie wolne a strona orange.pl muli totalnie. Byłbym wdzięczny za regulamin promocji "Lekkie minuty i SMS-y"

 #473432  autor: Karlos20
 30 kwie 2011, 10:30
Underek pisze:Ma ktoś może kod na dziś od Orange? Rzecznik zrobił sobie wolne a strona orange.pl muli totalnie. Byłbym wdzięczny za regulamin promocji "Lekkie minuty i SMS-y"
Regulaminu niestety w tej chwili nie ma - ogólny zarys usług jest dostępny na blogu Orange/TP :arrow: http://www.blog.tp.pl/wojciechjabczynsk ... ty_i_sms_y

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 7 z 13
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13