DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #388117  autor: express100
 16 lut 2010, 22:27
We Freshu pojawią się dwie bardzo korzystne promocje!


:arrow: 30minut do wszystkich sieci za 6zł (20groszy/minuta)
AKTYWACJA *111*62*1#
STATUS *111*62*3#
STAN POZOSTAŁYCH MINUT *104#
Aktywować można go raz na miesiąc.
Minuty ważne są 30dni, o ile nie przedłużą ich kolejne minuty do wszystkich np. z Programu Doładowań (60zł)


:arrow: Pakiet 15zł za 10zł
AKTYWACJA *111*63*1#
STATUS *111*63*3#
STAN POZOSTAŁYCH PROMOCYJNYCH ZŁOTÓWEK *101#
Aktywować można go raz na miesiąc.
Za 10zł z konta głównego można otrzymać 15zł na konto promocyjne ważne 30dni, ale można je przedłużyć np. doładowaniem +10% z www.doladowania.playmobile.pl lub z PROGRAMU DOŁADOWAŃ (PRÓG 90zł.- dodatkowe 20zł.)


Promocje można aktywować już chyba niedługo, albo nawet już teraz można aktywować.

Informacja jest pewna!

Na dowód daję PDFy z regulaminami, bo ostatnio nikt na słowo mi nie uwierzył, chyba.

>>15zł za 10zł<<

>>30minut za 6zł<<

Jak Wam się podobają nowe promocje?
Ostatnio zmieniony 16 lut 2010, 22:34 przez express100, łącznie zmieniany 1 raz.

Doładowania do wszystkich sieci- www.blue.pl
PLAY- STARA, NOWA, FRESH
Orange- NOGo, OPOP
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c

 #388119  autor: muchakk
 16 lut 2010, 22:32
Potwierdzam! Działa! Właśnie aktywowałem te 2 promocje :-)

 #388121  autor: express100
 16 lut 2010, 22:37
Bardzo mi miło, że choć ktoś mi wierzy :D

[ Dodano: 2010-02-16, 22:40 ]
Przez PLAY24 i *111# nie można niestety aktywować- też pewne info, proszę nie pytać skąd :wink:

Doładowania do wszystkich sieci- www.blue.pl
PLAY- STARA, NOWA, FRESH
Orange- NOGo, OPOP
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c

 #388124  autor: vh
 16 lut 2010, 22:47
Nienawidzę pakietów, pakiecików, pakieciątek. Taaa, wiem, że nie muszę z nich korzystać. Niemiej wolę proste oferty/cenniki. Jeszcze żeby te pakiety były do wygadania, a tu 30 dni. Nie każdemu to odpowiada. A np. w tym pierwszym pakiecie raptem 9 gr taniej. Szkoda zachodu.

 #388128  autor: Rezo
 16 lut 2010, 22:52
express100 jak można Tobie nie wierzyć... :wink:
Wiadomo może coś na temat promocji abonamentowych? We Freshu wciąż się coś dzieje, a w abonamentach cisza...
Ostatnio zmieniony 16 lut 2010, 22:56 przez Rezo, łącznie zmieniany 1 raz.

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW
 #388129  autor: Abcn
 16 lut 2010, 22:54
express100 pisze::arrow: Pakiet 15zł za 10zł
Aktywować można go raz na miesiąc.
Za 10zł z konta głównego można otrzymać 15zł na konto promocyjne ważne 30dni, ale można je przedłużyć np. doładowaniem +10% z www.doladowania.playmobile.pl lub z PROGRAMU DOŁADOWAŃ (PRÓG 90zł.- dodatkowe 20zł.)
pkt 6 regulaminu jest sformulowany tak jakby byla to jednorazowa (??)
6. Pakiet mozna aktywować tylko jeden raz w Okresie obowiązywania niniejszej Oferty Promocyjnej. Jeden Uzytkownik moze równocześnie posiadać jedną aktywną usługę „Pakiet 15zł za 10zł” (dla jednej Karty SIM/USIM).
i to dalsze ograniczenie - to 1 sim czy 1 osoba (kt moze przeciez miec 100 simów) ??

:D CZy te oczy mogą kłamać ? Chyba nie ...

pozdrawiam
A

 #388136  autor: express100
 16 lut 2010, 23:17
Rezo pisze:express100 jak można Tobie nie wierzyć... :wink:
Abcn pisze::D CZy te oczy mogą kłamać ? Chyba nie ...
Bardzo mi miło :smt005
Abcn pisze:pkt 6 regulaminu jest sformulowany tak jakby byla to jednorazowa (??)
Tak jednorazowa, do póki nie miną 30dni i znowu sobie aktywujesz :wink:
Abcn pisze:i to dalsze ograniczenie - to 1 sim czy 1 osoba (kt moze przeciez miec 100 simów) ??
W ciągu miesiąca (nie kalendarzowego!, a w ciągu 30dni) możesz na każdym SIMie mieć jeden pakiet, nawet jeżeli masz ich tysiąc :wink:
A promo Wam już naprawdę działają, bo mi nie wchodzi, czyli jeszcze grzebią... :(

Doładowania do wszystkich sieci- www.blue.pl
PLAY- STARA, NOWA, FRESH
Orange- NOGo, OPOP
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c

 #388137  autor: DanielR
 16 lut 2010, 23:19
Tak myślałem!
Zaraz po pojawieniu się pakietu z 20 groszami do wszystkich w MIXturze, prawie pewnym było, że stawka ta stanie się obowiązującą również we Fresh - na razie jedynie w formie pakietów promocyjnych, a niedługo może w cenniku...?
Świetnie, cieszę się bardzo! :-D
Dodam tylko, że nawet jak na początek przydałaby się jednak możliwość aktywacji przynajmniej dwóch takich pakietów po 6 zł.
Cofam ostanie zdanie. Zapomniałem o tym drugim pakiecie. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 17 lut 2010, 00:01 przez DanielR, łącznie zmieniany 4 razy.

 #388139  autor: muchakk
 16 lut 2010, 23:22
Ja mam "Usługa w trakcie zmiany"

 #388140  autor: Varssaux
 16 lut 2010, 23:26
A dla mnie bardzo ciekawy jest ten pakiet 15 zl za 10, wlasciwie to mozna co miesiac go aktywowac i ot 5 zl za nic ;-)

 #388144  autor: rogmaniek
 17 lut 2010, 00:00
Varssaux,

Zmartwię Cię, wg mojego info ten pakiet 15zł za 10zł jest jednorazowy. 15zł trafia na saldo promocyjne jest ważne przez 30 dni. W regulaminie promocji nie ma nic czy da się przedłużyć, ale myślę, że to przejdzie, gdy uzupełnimy konto elektronicznie, czyli tak jak już to napisano w pierwszym poście.

Gorzej z tym pakietem 30 minut za 6zł. Jednorazowo można mieć jeden pakiet. Czyli P4 zaczyna się zachowywać jak Polkomtel, gdy nie da się przedłużyć pozostałych minut. I niestety ten pakiet wyklucza się z Stanem Darmowym w Play. Pozdro!

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #388145  autor: DanielR
 17 lut 2010, 00:12
rogmaniek pisze:Gorzej z tym pakietem 30 minut za 6zł. Jednorazowo można mieć jeden pakiet.
Można jednak połączyć oba pakiety. Masz wtedy w sumie 81 minut za 16 zł po ~ 20 gr minuta.
A to chyba normalne, że wyklucza się z Ofertą Promocyjną "Darmowy Numer w Play Fresh", a nie z Ofertą Promocyjną "Stan Darmowy w Play".

 #388150  autor: muchakk
 17 lut 2010, 00:48
U mnie promocje zostały przed chwilką uaktywnione :-)

 #388156  autor: nemo2009
 17 lut 2010, 02:02
vh pisze:Nienawidzę pakietów, pakiecików, pakieciątek
No tak,w Play miało być przejrzyście,a co rusz wprowadzają nowe pakiety. W mBmobile jak sie postarasz masz 19 gr. do wszystkich sieci bez pakietów,w CMM,19 gr. do wszystkich sieci bez pakietów,jak się postarasz,więc co Play fresz,de best,czy do klopa,jak pop.

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą,najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a póżniej pokona doświadczeniem"

 #388158  autor: Matyk
 17 lut 2010, 07:47
jednym słowem fresh jest zaj***ty :)
hehe, w drugiej promocji dostaje się 5 zeta za freeko :-D

 #388161  autor: Vira
 17 lut 2010, 08:15
Za 10zł dostaje się 15zł, których nie można wymienić na pakiet ;)
W chwili obecnej pakiety są już na niemal wszystko z czego korzysta się regularnie :)
rozmowy w play - darmowe bez pakietu
rozmowy do stacjonarnych - 5gr/min
rozmowy krajowe - 20gr/min
internet - 5zł/5MB
Czyli szału nie ma ;) zbija koszt rozmów do innych operatorów do 0.1967zł, różnica między pakietem 30min za 6zł minimalna.
Czysty chwyt marketingowy.

Co nie zmienia faktu, że pakiet 30min za 6zł rewelacja, jak dla mnie regulamin nie wprowadza ograniczeń co do ilości pakietów - jedynie zaznacza, iż nowy pakiet może być aktywowany po wyczerpaniu(stan ważności pakietu jest zerowany w momencie gdy jego wartość wynosi zero) starego.

Patrząc na to z innej strony. Play niepotrzebnie komplikuje proste sprawy, nie dałoby się po prostu zbić stawki do 20gr/min, a darmowych połączeń po sieci dawać tak samo jak pakietu sms-ów, bez uprzedniego klepania kodów? Ja rozumiem, że promocja, że mam sobie sam o to zadbać; mimo wszystko jest to nieco uciążliwe, w sytuacji gdy tak naprawdę jest to wszystko za darmo i nie tracę niczego korzystając z tych promocji (mówie tutaj szczególnie o promocji "stan darmowy") Nie sądzicie, że play tym samym zniża się do poziomu orange i simplusa pod względem swoich promocji? Do niedawna to właśnie przejrzysność zasad i cen była w play atutem. Jak mam teraz mojej babci wytłumaczyć co ma robić żeby aktywować pakiet taki, taki i taki. Do tego program doładowań (raz na 3 miesiące musze jej to sam zrobić, bo sama poprostu nie potrafi, dla niej sam fakt obsługi telefonu był już czymś trudnym do opanowania, a sztuka pisania sms-ów wyzwaniem na cały miesiąc :) ). I wbrew pozorom taka staruszka zostawia dużo więcej w doładowaniach niż nie jeden użytkownik w średnim wieku - jak się rozkręci, to po doładowania do sklepu śmiga kilka razy w ciągu dnia :) )

" Behold the rain which descends from heaven upon our vineyards; there it enters the roots of
the vines, to be changed into wine; a constant proof that God loves
us, and loves to see us happy"
B. Franklin

 #388172  autor: Rezo
 17 lut 2010, 09:03
jojo pisze:A to chyba normalne, że wyklucza się z Ofertą Promocyjną "Darmowy Numer w Play Fresh", a nie z Ofertą Promocyjną "Stan Darmowy w Play".
A według mnie to dziwne. Po co zamieszczać zapis o wykluczaniu z promocją która została wycofana? Czyżby zostawili sobię furtkę na jej ponowne wprowadzenie w zmienionej formie?

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #388173  autor: muchakk
 17 lut 2010, 09:11
Ten zapis jest martwy :-) Sam korzystam z wybranego numeru i u mnie aktywowały się obie promocje bez problemu :D
Czyli szału nie ma zbija koszt rozmów do innych operatorów do 0.1967zł, różnica między pakietem 30min za 6zł minimalna.
Czysty chwyt marketingowy.

Jak to jest chwyt marketingowy to ja poproszę więcej takich "chwytów" z chęcią skorzystam :-)

Pozdr.


Edit:

Zastanawia mnie dlaczego w innych sieciach nie ma takich ciekawych "chwytów" ? Zapewne nikt by się nie obraził... aaa nie sorry, sporo osób narzekałoby, że jest "zbyt" tanio i odbije się to na jakości.... ludzie dajcie siana...

 #388177  autor: Matyk
 17 lut 2010, 09:14
Vira pisze: Patrząc na to z innej strony. Play niepotrzebnie komplikuje proste sprawy, nie dałoby się po prostu zbić stawki do 20gr/min, a darmowych połączeń po sieci dawać tak samo jak pakietu sms-ów, bez uprzedniego klepania kodów? )
Z jednej strony dają ale z drugiej też chcą coś zarobić... to jest normalne, na jednym troszkę stracą by na drugim troszkę zyskać i to się wyrównuję :)
Operator nie jest znów chyba tak choiny żeby dopłacać do interesu :D (chodzi mi o całokształt)

 #388181  autor: weissmann
 17 lut 2010, 09:41
Hmm robi się ciekawie: Play Fresh 20gr/min, mBank mobile 19gr/min, Karkosik z Centernetem i Solorz z Cyfrowym Polsatem na razie mają drogo, ale też się czają za rogiem.

W czterdziestomilionowym kraju jak Polska wg mnie jest miejsce dla nawet dziesięciu operatorów infrastrukturalnych i każdy zarobi swoje - skoro w czteromilionowej Irlandii jest ich czterech (Vodafone, O2, Meteor, 3).