DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #390650  autor: rmpogorzelski
 01 mar 2010, 13:34
Miałem aktywowaną promocję darmowy numer która wygasała 28 lutego. Mimo iż promocji już nie ma (więc nie trzeba jej wyłączać), dziś (1.03.2010) kiedy wykonałem kilka połączeń na swój były darmowy numer policzyło mi po stawce 29 gr/min, choć mam aktywowany pakiet do play i na stacjonarne oraz minuty z promocji zbieraj minuty. Wygląda mi to na błąd systemu. A może mylę się i jest to zupełnie normalne ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ostatnio zmieniony 01 mar 2010, 18:26 przez rmpogorzelski, łącznie zmieniany 1 raz.

 #390653  autor: kerim36
 01 mar 2010, 13:38
rmpogorzelski,

nie obejdzie sie niestety bez reklamacji ;(

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #390654  autor: rmpogorzelski
 01 mar 2010, 13:51
kerim36 pisze:rmpogorzelski,

nie obejdzie sie niestety bez reklamacji ;(
Już zgłosiłem.
Chociaż fortuny przez to nie straciłem ale mam nadzieję że potraktują mnie poważnie.
Odkryłem to przez przypadek bo akurat zajrzałem na play24 tuż po rozmowach.
Czy ktoś również ma podobną sytuację ?
Jak uważacie, dadzą jakąś rekompensatę czy niezbyt ?

 #390658  autor: djfafa
 01 mar 2010, 14:12
U mnie to samo.

 #390659  autor: metpablo
 01 mar 2010, 14:13
Przydałoby się, żeby sprawą zainteresował się Play4you2 - wkrótce może być więcej osób, które będą miały źle rozliczane połączenia z byłym darmowym numerem.

Nowe Włochy w Warszawie - nie pogadasz na 2G Playa.

 #390660  autor: djfafa
 01 mar 2010, 14:16
jest więcej z tego co mozna przeczytac na innych forach.

 #390663  autor: rmpogorzelski
 01 mar 2010, 14:24
djfafa pisze:jest więcej z tego co mozna przeczytac na innych forach.
Napisałem do Play4you2 z opisem sprawy i linkiem do tego tematu.
Jeśli ten błąd dotyczy wszystkich którzy korzystali z darmowego numeru to straty użytkowników wynoszą pewnie setki złotych.

 #390668  autor: djfafa
 01 mar 2010, 14:35
Ja na szczęście rozmawiałem 2 minuty, co nie zmienia faktu że prawie 60 groszy straciłem :mrgreen: Zgłoszenia nie zrobię bo nie mam zarejestrowanego numeru.
ps. Żeby nie było to wczoraj próbowałem wyłączyć darmowy numer ale krótki kod wprowadzał na stronę głowną zarządzania kontem.

 #390670  autor: metpablo
 01 mar 2010, 14:38
Błąd występuje i u mnie. I to pomimo, że mam aktywny Stan Darmowy. Zaraz piszę zgłoszenie do OK.

Nowe Włochy w Warszawie - nie pogadasz na 2G Playa.

 #390672  autor: rmpogorzelski
 01 mar 2010, 14:43
metpablo pisze:Błąd występuje i u mnie. I to pomimo, że mam aktywny Stan Darmowy. Zaraz piszę zgłoszenie do OK.
Jakby ktoś dostał odpowiedź z OK to bardzo proszę żeby ją wkleił.
To na wypadek jakby trafiły się różne... :wink:

 #390675  autor: metpablo
 01 mar 2010, 14:47
rmpogorzelski pisze:Jakby ktoś dostał odpowiedź z OK to bardzo proszę żeby ją wkleił.
To na wypadek jakby trafiły się różne... :wink:
Jestem w stanie się założyć, że jakąś bzdurę odpiszą. Z zasięgu jakiej sieci dzoniłem etc. W takim wypadku ślę maila do UKE.

EDIT: Marcin Gruszka w komentarzu na swoim blogu poprosił o maila z numerem telefonu. Już mu go posłałem, jednocześnie podając odnośnik do tego tematu, bo problem dotyczy większej liczby osób.
Ostatnio zmieniony 01 mar 2010, 15:11 przez metpablo, łącznie zmieniany 1 raz.

Nowe Włochy w Warszawie - nie pogadasz na 2G Playa.

 #390681  autor: rmpogorzelski
 01 mar 2010, 15:08
Jestem w stanie się założyć, że jakąś bzdurę odpiszą. Z zasięgu jakiej sieci dzoniłem etc. W takim wypadku ślę maila do UKE.[/quote]

Też tak zrobię jeśli to będą jakieś bzdury. Czyli np 80 pytań dotyczących tego prostego problemu...

 #390731  autor: metpablo
 01 mar 2010, 18:19
Byc moze problem dotyczy niewielkiej grupy uzytkownikow, niemniej jednak jest dla nas bardzo dotkliwy. Mam nadzieje, ze sprawe uda sie szybko zalatwic.

Nowe Włochy w Warszawie - nie pogadasz na 2G Playa.

 #390734  autor: rmpogorzelski
 01 mar 2010, 18:26
A to skoro rzecznik już o tym wie to na pewno już jutro będzie po problemie.

 #390742  autor: play4you2
 01 mar 2010, 19:05
Witam,
rzeczywiście pojawił się problem z wyłączaniu tej promocji i nie powinno Was naliczać wg Cennika za połączenia z „Wybranym Numerem”.
Dodatkowo do jutra już nikt nie powinien mieć żadnych problemów z tą promocją. Niestety na 100% tego nie mogę Wam zagwarantować. Jutro będę dokładnie weryfikował problem i jego skalę. Jak uda mi się ustalić jakieś konkrety dam Wam oczywiście znać.

Pozdrawiam

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #390855  autor: metpablo
 02 mar 2010, 08:17
play4you2 pisze:do jutra już nikt nie powinien mieć żadnych problemów z tą promocją. Niestety na 100% tego nie mogę Wam zagwarantować.
U mnie dziś rozmowy z byłym darmowym rozlicza już normalnie. Mam aktywny Stan Darmowy, więc są za free.

Nowe Włochy w Warszawie - nie pogadasz na 2G Playa.

 #390890  autor: rmpogorzelski
 02 mar 2010, 11:43
To świetnie że sprawa została załatwiona tak szybko.
Byłem większym pesymistą szczerze mówiąc. Zaraz sprawdzę jak jest u mnie.

 #390893  autor: metpablo
 02 mar 2010, 12:04
Myślę, że gdybym nie napisał komentarza na blogu Marcina, a inni nie wysyłaliby informacji o problemie do Play4you1 i Play4you2 sprawa nie zostałaby tak szybko rozwiązana. Moje oficjalne zgłoszenie w OK w tej sprawie ciągle wisi w systemie ze statusem "zarejestrowane".

Nowe Włochy w Warszawie - nie pogadasz na 2G Playa.

 #390898  autor: rmpogorzelski
 02 mar 2010, 12:20
metpablo pisze:Myślę, że gdybym nie napisał komentarza na blogu Marcina, a inni nie wysyłaliby informacji o problemie do Play4you1 i Play4you2 sprawa nie zostałaby tak szybko rozwiązana. Moje oficjalne zgłoszenie w OK w tej sprawie ciągle wisi w systemie ze statusem "zarejestrowane".
I chwała Ci za to. Moje też ma taki status...