DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 8
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

 #393770  autor: emarcin
 17 mar 2010, 14:49
Ok czyli rozumiem, że z One Play 45 mogę swobodnie migrować na LongPlay 69 i będę miał dostępny stan darmowy oraz 350 minut wymienne z sms/mms?
A czy telefonicznie można złożyć chęć migracji do LongPlay69? Czy muszę udać się do salonu?

 #393774  autor: TomekO
 17 mar 2010, 15:01
play4you2 pisze:Dodam tylko jeszcze, że wyjątkiem jest tu migracja na taryfy LongPlay 69 i 99. W tym przypadku, osoby migrujące na te taryfy przysługują benefity wynikające z Oferty Promocyjnej Stan Darmowy w LongPlay, czyli Stan Darmowy na zawsze oraz Pakiet minut do wszystkich. Sorry, zapomniałem to dodać.

Pzdr.
Przecież według promocji "Nieograniczone połączenia w Play" jest usługą a pakiet minut jest pakietem których ma nie być przy migracji ? Czy analogicznie po migracji na LongPlay bez telefonu dostanę dodatkowy pakiet minut ?

 #393780  autor: play4you2
 17 mar 2010, 15:24
TomekO pisze:Przecież według promocji "Nieograniczone połączenia w Play" jest usługą a pakiet minut jest pakietem których ma nie być przy migracji ? Czy analogicznie po migracji na LongPlay bez telefonu dostanę dodatkowy pakiet minut ?
Ogólnie Masz rację, ale przy migracji tylko na te dwie taryfy, te ograniczenia nie dotyczą. Jest to forma promocji, która nie jest obarczona zapisem z Regulaminu o którym mówiłem. W pozostałych przypadkach przy migracji otrzymuje się tylko "gołą" taryfę.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #393782  autor: emarcin
 17 mar 2010, 15:27
Kurde aż się chyba wybiorę jeszcze dziś do salonu aby zmigrować na LongPlay69 tylko czy oni będę mieli taką wiedzę skoro nawet dzwoniąc do OK za każdym razem co innego mówią?

 #393784  autor: krychs
 17 mar 2010, 15:32
W związku z tym, że na dniach kończy mi się umowa jestem niezmiernie ciekaw jak z ofertą Replay, zarówno z telefonem jak i bez. Jak ktoś cokolwiek wie, dawajcie :)

 #393785  autor: TomekO
 17 mar 2010, 15:32
play4you2 pisze:
TomekO pisze:Przecież według promocji "Nieograniczone połączenia w Play" jest usługą a pakiet minut jest pakietem których ma nie być przy migracji ? Czy analogicznie po migracji na LongPlay bez telefonu dostanę dodatkowy pakiet minut ?
Ogólnie Masz rację, ale przy migracji tylko na te dwie taryfy, te ograniczenia nie dotyczą. Jest to forma promocji, która nie jest obarczona zapisem z Regulaminu o którym mówiłem. W pozostałych przypadkach przy migracji otrzymuje się tylko "gołą" taryfę.
To zapytam jeszcze czy migrując z OP45 (aneks bez telefonu) na Swobodny Internet 3 i taryfę LP69 otrzymam usługi Nieograniczone połączenia w Play i pakiet minut tak jak nowy klient ? To wynika z innych regulacji to wyłączenie ? Trzeba brać ofertę póki jest ;)

 #393786  autor: fidel29
 17 mar 2010, 15:39
krychs pisze:W związku z tym, że na dniach kończy mi się umowa jestem niezmiernie ciekaw jak z ofertą Replay, zarówno z telefonem jak i bez. Jak ktoś cokolwiek wie, dawajcie :)
Dostaniesz ofertę jak każdy z ulicy niestety.Tak jest w Play---wczoraj spradzwone:(
Pozdrawiam

 #393789  autor: Marens
 17 mar 2010, 15:47
Worczynski pisze:Chyba Ci się Marens nie opłaca migrować
Wiem o tym.
Jedynie ma sens migrowanie do Long69, co dla mnie jest za dużym kontraktem na dzień dzisiejszy. Mogę sobie odpuścić, bo akurat wykorzystuje PRO 40 (+/- 5zł)

 #393800  autor: zawi_23
 17 mar 2010, 16:05
To ja mam takie pytanie. Posiadam Play Abonament Limitowany 70 (pierwszy jaki był w Play). Czy w związku z tym mogę się przenieść na LongPlay 69?
I jeszcze jedno. Jeżeli mogę się przenieść to czy mogę dokupić usługę zbieraj minuty...?

jak żyć aby nie umrzeć...?

 #393805  autor: Worczynski
 17 mar 2010, 16:12
LongPlay 69 to znów za duże zobowiązanie, dla mnie robi różnicę 20 kilka złotych miesięcznie więcej pakować z ten interes, szczególnie, że tak jak powiedziałeś, PRO+10 złotych maksymalnie więcej płacę, a w Play znów aż tylu ziomków nie ma:)

Jazz do łez:)

 #393810  autor: MSQ
 17 mar 2010, 16:18
fidel29 pisze:
krychs pisze:W związku z tym, że na dniach kończy mi się umowa jestem niezmiernie ciekaw jak z ofertą Replay, zarówno z telefonem jak i bez. Jak ktoś cokolwiek wie, dawajcie :)
Dostaniesz ofertę jak każdy z ulicy niestety.Tak jest w Play---wczoraj spradzwone:(
Pozdrawiam
W sumie i bez dodatkowych profitów są bezkonkurencyjni.

 #393817  autor: Rezo
 17 mar 2010, 16:24
MSQ pisze:
fidel29 pisze:
krychs pisze:W związku z tym, że na dniach kończy mi się umowa jestem niezmiernie ciekaw jak z ofertą Replay, zarówno z telefonem jak i bez. Jak ktoś cokolwiek wie, dawajcie :)
Dostaniesz ofertę jak każdy z ulicy niestety.Tak jest w Play---wczoraj spradzwone:(
Pozdrawiam
W sumie i bez dodatkowych profitów są bezkonkurencyjni.
W przypadku ofert lojalnościowych przewaga Play nad konkurencją maleje.

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #393830  autor: krychs
 17 mar 2010, 17:07
Rezo pisze:
MSQ pisze:
fidel29 pisze: Dostaniesz ofertę jak każdy z ulicy niestety.Tak jest w Play---wczoraj spradzwone:(
Pozdrawiam
W sumie i bez dodatkowych profitów są bezkonkurencyjni.
W przypadku ofert lojalnościowych przewaga Play nad konkurencją maleje.
Całkowicie się zgadzam. Jak by nie była atrakcyjna nowa oferta, uważam, że lojalny kilkuletni klient powinien dostać coś ekstra w ofercie Replay. Mógłby to być chociażby jakiś pakiet za 5 zł za darmo lub jeden z droższych pakietów za pół ceny. Dostając tylko lub aż :) to samo co nowy klient czuje się jednak niedoceniony :D

 #393833  autor: emitar
 17 mar 2010, 17:10
krychs pisze:W związku z tym, że na dniach kończy mi się umowa jestem niezmiernie ciekaw jak z ofertą Replay, zarówno z telefonem jak i bez. Jak ktoś cokolwiek wie, dawajcie :)
Wczoraj przedłużyłem umowę (na początku był play abonament 30 (40zł na koncie), później przedłużyłem na 6 miesięcy bez telefonu OP25 (połowa abonamentu przez pół roku)) i wybrałem najtańsza opcję LP29:

-dodatkowy pakiet 46min (czyli to samo co nowi)
-SD przez 3 miesiące (jw.)
- (tutaj BONUS ! :D) 50min do wszystkich przez pół roku

plus bardzo mnie namawiali, żebym skorzystał z e-faktury to dostane jeszcze 50min przez pół roku


Jakoś nie chce mi się wierzyć w te zapewnienia p4y, że dla każdego klienta jest przygotowywana oferta replay, na dniach będę podpisywał kolejny aneks tym razem z play abonament 50 na LP49 zobaczymy czy to samo co wyżej dostane

 #393905  autor: Axe666
 17 mar 2010, 21:05
mam pytanie, bo tak sobie przeglądam regulamin LP49 ii nie ma opcji abonamentu na 36 miesiecy? czy o co chodzi ?:S

 #393909  autor: kubik
 17 mar 2010, 21:13
Axe666 pisze:mam pytanie, bo tak sobie przeglądam regulamin LP49 ii nie ma opcji abonamentu na 36 miesiecy? czy o co chodzi ?:S
wraz z wprowadzeniem LongPlay, opcje 36-miesięczne zostały zlikwidowane.

 #393912  autor: Tajemniczy28
 17 mar 2010, 21:23
"....[]..zobaczymy czy to samo co wyżej dostane[/quote] .."


wszytko to stoi w regulaminie więc dostaniesz. aby dopilnuj co podpisujesz i aby był to ten regulamin.regulamin:

http://www.telepolis.pl/grafika/newsy/2 ... 3-2010.pdf

 #393956  autor: play4you2
 18 mar 2010, 09:58
TomekO pisze:To zapytam jeszcze czy migrując z OP45 (aneks bez telefonu) na Swobodny Internet 3 i taryfę LP69 otrzymam usługi Nieograniczone połączenia w Play i pakiet minut tak jak nowy klient ? To wynika z innych regulacji to wyłączenie ? Trzeba brać ofertę póki jest
Oferta dotyczy tylko LongPlay bez telefonu
zawi_23 pisze:To ja mam takie pytanie. Posiadam Play Abonament Limitowany 70 (pierwszy jaki był w Play). Czy w związku z tym mogę się przenieść na LongPlay 69?
I jeszcze jedno. Jeżeli mogę się przenieść to czy mogę dokupić usługę zbieraj minuty...?
Oczywiście że tak. Możesz sie zmigrować i dokupić "zbieraj minuty". Powiem Ci jednak szczerze, że masz bardzo ciekawą taryfę. Ja bym to na Twoim miejscu sobie przemyślał.

Pzdr.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #393966  autor: Rezo
 18 mar 2010, 10:52
Jeszcze jedna rzecz mnie niepokoi. W regulaminach nowych usług nie ma żadnej wzmianki o tym, że działają one w połączeniu z taryfą Long bez Telefonu. Jest tylko zapis, że są dostępne dla oferty LongPlay, LongPlay TELEFON oraz Play Premium.

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #393988  autor: TomekO
 18 mar 2010, 12:44
play4you2 pisze:
TomekO pisze:To zapytam jeszcze czy migrując z OP45 (aneks bez telefonu) na Swobodny Internet 3 i taryfę LP69 otrzymam usługi Nieograniczone połączenia w Play i pakiet minut tak jak nowy klient ? To wynika z innych regulacji to wyłączenie ? Trzeba brać ofertę póki jest
Oferta dotyczy tylko LongPlay bez telefonu
Dziękuje za odpowiedz. Dla mnie chyba nie będzie korzystne przejście z OP45 rabat 50% + 500 minut na stacjonarne i Play na LP49 rabat 50% 240 minut do wszystkich. Wezmę chyba kolejną aktywację w Swobodny Internet 3 tylko szkoda że nie ma dla stałych abonentów np. 6 miesięcy 50% abo.
  • Strona 5 z 8
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8