DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #416029  autor: INTRO
 09 lip 2010, 14:18
Chcę przenieść numer z sami swoi do Play, tylko mam zablokowane połączenia wychodzące, czy w takim razie będę mógł przenieść numer, czy będę musiał doładować konto? Kiedyś wiem że konto musiało być aktywne, żeby mogło nastąpić przeniesienie, ale chyba coś się zmieniło w tej kwestii. Druga sprawa to sprawa rejestracji karty sami swoi. Dokonałem rejesyracji karty poprzez Plus online, czy taka rejestracja wystarczy do przeniesienie, czy muszę iść do salonu Plusa i zarejestrować numer. Z góry dzięki za pomoc.

 #416034  autor: Pijo
 09 lip 2010, 14:38
INTRO pisze: tylko mam zablokowane połączenia wychodzące, czy w takim razie będę mógł przenieść numer,
Bedziesz mogl, nie ma z tym problemu.
INTRO pisze:ruga sprawa to sprawa rejestracji karty sami swoi. Dokonałem rejesyracji karty poprzez Plus online, czy taka rejestracja wystarczy do przeniesienie,
Wystarczy , sprawdzane na 3 Simplusach -> Play.

 #416177  autor: INTRO
 10 lip 2010, 16:01
Dzięki za odpowiedź, już wniosek o przeniesienie złożony, jak ss się dowiedziało że przenoszę numer, to zaoroponowali mi 30 minut do Plusa na 30 dni w zamian za zostanie w sieci, a w Playu za przeniesienie dostanę 60 zł do wszystkich.