DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #454560  autor: aizo
 20 sty 2011, 22:54
Mam taki problem.
Usluga mi wygasla. Wysalem sms-a przez tele o przedluzenie ale nie przedluzylo sie.
W romingu nie moge wyslac darmowego sma-a

Czy moge to jakos inaczej aktywowac?

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #454574  autor: user_delete19
 21 sty 2011, 00:16
aizo pisze:Usluga mi wygasla. Wysalem sms-a przez tele o przedluzenie ale nie przedluzylo sie.
Jak Ci się nie przedłużyło? Mnie też się termin kończył, wysłałem via teleplay i zaskoczyło...

Niemniej faktycznie przydałby się jakiś normalny numer do aktywacji różnych usług (nawet płatny)...

 #454751  autor: Abcn
 22 sty 2011, 11:04
aizo pisze:Mam taki problem.
Usluga mi wygasla. Wysalem sms-a przez tele o przedluzenie ale nie przedluzylo sie.
W romingu nie moge wyslac darmowego sma-a
Czy moge to jakos inaczej aktywowac?
Może jest jakiś termin [24 godz?] na uruchamianie?
tak sobie myślę na głos
Może spróbuj ponownie?
Jak nie zadziała, to przychodzi mi do głowy jedynie wysłać kartę sim do PL [przez kogoś zaufanego?], aby ktoś Ci re-aktywował i odesłał ? tu zmieniam nieco mój pierwotny post:[rozumiem że numer jest zarejestrowany na Ciebie a uruchomienie przez rodzinę/kolegów usługi na nowym/innym numerze Cię nie urządza ?]
Nie widzę na bloguplaya o teleplay by pojawiały się nowe komentarze ntt
[są owszem takie które od początku sygnalizowały problem że z zagranicy nie da się aktywować ]
:?:

pozdrawiam
A

 #454772  autor: aizo
 22 sty 2011, 12:32
Wyslka karty nie ma sensu.
Numer zarejstrowany.Jak by znajomymy mial by mi to aktywowac?

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #454893  autor: Abcn
 22 sty 2011, 22:59
aizo pisze:Wysylka karty nie ma sensu.
Numer zarejestrowany. Jak by znajomymy mial by mi to aktywowac?
Jeśli może to być nowy numer , to ktoś w PL kupuje nowy starter/sim , (doładowuje, rejestruje?) aktywuje sms-em usługę [!nie widzę jak inaczej niż ręcznie!] i przysyła przez kogoś kto leci do W.Brytanii, aby Ci dostarczył.

pozdrawiam
A

 #454894  autor: aizo
 22 sty 2011, 23:06
Abcn, mam ponad 100zl na srodkach promocyjnych...Wiec nowego numeru nie potrzebuje.
Coz musze czekac na powrot do Polski

Połączenie nie może być zrealizowane.

 #457943  autor: Abcn
 05 lut 2011, 12:48
[ Dodano: 2011-02-05, 12:47 ]
:smt006 aiizooo , jesteś tam jeszcze ?

:arrow: :arrow: Już-mozna-aktywowac-teleplay-z-zagranicy

aizo pisze:Abcn...Coz musze czekac na powrot do Polski

.......................................................................................................................
A tu wczesniejszy post o/we wcześniejszej sytuacji.

Wybacz, nie widzę innej możliwości-
jesli misje kurierskie i używanie nowego nr nie mają sensu , to faktycznie problem 'rozwiąże' czas -
obawiam się że szybciej wrócisz do PL niż niż play polepszy produkt ...
środki promocyjne będą musiały doczekać - obym sie mylił.

[ Dodano: 2011-01-23, 00:46 ]
och, teraz przeczytałem teleplay 2
na świeta ? wielkanocne?

[ Dodano: 2011-01-23, 23:32 ]
Gdyby nr nie był zarejestrowany, twój kontakt w PL mógłby go zarejestrować aby wyrobić kopię sim, za jej pomocą uruchomić sms-em usługę i ... właściwie tyle, nawet może nie wysyłać Ci sim, jeśli jesteście w kontakcie, można dokonać aktywacji na komputerze wpisując hasła odczytane -i podane Ci- przez niego/nią

teleplay-mozna-aktywowac-z-zagranicy

pozdrawiam
A

 #475154  autor: mlody85
 10 maja 2011, 16:13
Dzisiaj dostałem wiadomość od Play, że Teleplay Beta będzie działać do 16 maja. W czerwcu ma wystartować nowa wersja.

 #475206  autor: rogmaniek
 10 maja 2011, 21:40
mlody85 pisze:Dzisiaj dostałem wiadomość od Play, że Teleplay Beta będzie działać do 16 maja. W czerwcu ma wystartować nowa wersja.
Również otrzymałem takiego SMS-a. Nie korzystałem z tej usługi, od około trzech miesięcy. Dobrze, że poinformowali. Ciekawe, co jeszcze wymyślą :wink:

POZdrawiam.

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #475269  autor: mlody85
 11 maja 2011, 09:24
Ja, korzystam w miarę regularnie i jak dla mnie jedynym ograniczeniem jest brak DTMF (co praktycznie uniemożliwia kontakt z jakimkolwiek BOK)

 #475332  autor: pakierhakierxd
 11 maja 2011, 18:16
Super usługa wg mnie ,czasem korzystałem jak telefon się ładował a nie chciało się odłączać:D

Pozdrawiam :)

 #475342  autor: rogmaniek
 11 maja 2011, 19:58
mlody85 pisze:Ja, korzystam w miarę regularnie
pakierhakierxd pisze:Super usługa wg mnie
Zgadzam się z Wami :-D Ostatnio nie miałem takiej potrzeby skorzystania, z tej ciekawej aplikacji. Za pomysł należą się gratulacje dla P4 :wink:

POZdrawiam.

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!