DAJ CYNK
  • Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.
Wszystko co nie jest smartfonem, ale jest dla niego przeznaczone jako akcesorium dodatkowe. Niezależnie od firmy i przeznaczenia.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Akcesoria do telefonów, elektronika noszona (smartwatche, smartbandy itp.), mobilny VR, technologie Smart Home i gadżety wszelakie bliskich miłośnikowi telekomunikacji.
 #478421  autor: kowcio
 28 maja 2011, 15:18
Tak jak wyżej,
poszukuję słuchawek dousznych z jackiem 3,5mm
Moje stare się zniszczyły, były od odtwarzacza MP3 Samsung, ale jakościowo były bardzo dobre.
Jakie polecicie, cena to myslę, że do stówki max, ale czekam na wszystkie propozycje

Nie chce dokanałowych. Ani jakiś innych dziwadeł.

 #478495  autor: orson_dzi
 28 maja 2011, 23:18
Douszne, że pchełki? Ciężko o coś dobrego o tej budowie w tej cenie. Zaraz może coś ogarnę od czego uszu nie zgubisz.

edit.
Niestety, nie potrafię nic polecić. Nauszne bym Ci mógł rzucić, tutaj nic nie poradzę.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #478504  autor: user_delete34
 28 maja 2011, 23:36
Jeżeli zbytnio dużo nie wymagasz, polecam AKG K313, jako, że mam takie. Tanie i (moim zdaniem!) dobre, nie oczekuj jednak za wiele. Jest bas, są głośne, dźwięk dobry, dobre gąbki, dobrze trzymają się w uszach, ale to, co przeszkadza, to krótki kabel (1 m) i może Ci nie odpowiadać kolor, choć chyba K315 są po prostu K313-nastkami w innym kolorze.

 #478886  autor: kowcio
 31 maja 2011, 18:01
OK. A jakbym tak zrezygnował z tych dousznych, to co mi proponujecie? Chodzi mi oto, żeby były dość dobrej jakości,ale przede wszystkim WYGODNE i trwałe :) Obecnie używam słuchawek HTC.

 #478899  autor: orson_dzi
 31 maja 2011, 18:33
Cresyn, przykładowo C550. Sam kupiłem C512h ale czekam na nie już trzeci tydzień, bo w serwisie wylądowały ;) .

Pytanie tylko, otwarte, czy zamknięte?

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #478902  autor: kowcio
 31 maja 2011, 18:41
Hm, a może coś z takich dokanałowych polecisz coś, jak nie douszne? bo takie duże to nie mobilne :) a mnie zalezy, by podpiąc do telefonu i później wsadzić do torby. Tak jak te słuchawki od HTC.

 #478906  autor: orson_dzi
 31 maja 2011, 18:47
kowcio pisze:podpiąc do telefonu i później wsadzić do torby
Są składane.
Łamiesz je do środka i zajmują tyle miejsca, ile sam pałąk nakładany na głowę. W komplecie masz też woreczek na nie.

Jakieś dokanałowe wieczorem bym napisał.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #478908  autor: kowcio
 31 maja 2011, 18:52
ok, to poczekam i przemyślę :) Dzięki za propozycje!

 #478973  autor: orson_dzi
 01 cze 2011, 00:53
To w takim razie zobacz standardowo Sennheiser'y CX300 lub CX200. Poza tym SoundMagic PL21 oraz Panasonic RP-HJE120.
Ostatnie stosunkowo bardzo tanie, kolorowe i chwalone ogółem ale mnie przeszkadzało by strasznie 1,10m kabla. To takie absolutne minimum jak dla mnie.

Ew. z otwartych nausznych masz Koss Porta Pro. Tylko na Allegro, bo w sklepach są dosłownie 100zł droższe i to co najmniej.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #479064  autor: stypulkovski
 01 cze 2011, 16:33
orson_dzi pisze: Sennheiser'y CX300 lub CX200.
Dobra rzecz, aczkolwiek można trafić na dużo podróbek. Choć w Internecie są poradniki, jak odróżnić oryginały od fałszywek ;)
orson_dzi pisze:Poza tym SoundMagic PL21
Bardzo dobra sprawa. Omijać z tych PL10 i PL13 (PL13+ już nie). Reszta jest super, w tym PL21 właśnie.
orson_dzi pisze:Panasonic RP-HJE120.
Te sobie sam kupiłem wczoraj i dojdą w następnym tygodniu może ;)

Od siebie dodam: MEElectronics M2 (których być może też będę posiadaczem) i M9. Do 100 bardzo dobre słuchawki, jeśli oszczędzić nieco, to dodatkowo JVC FX34. Douszne sensowne są tylko dwa modele: Sennheisery MX160/260 albo najlepiej Cresyn AXE 4. Te ostatnie do 100 zł w "pchełkach" nie mają konkurencji.

I jeszcze jedno pytanie, które (przynajmniej mi) udzieli trochę informacji o charakterystyce brzmienia bez wprowadzania w zawiłe terminy: byłeś zadowolony jak grały słuchawki dołączone do E7?

 #479134  autor: orson_dzi
 01 cze 2011, 21:00
Oscypek pisze:MEElectronics
Jak najbardziej. Też dobre rzeczy robią.
Oscypek pisze:Sennheisery MX160/260
To takie absolutne minimum bym powiedział. Dość głośne ale jakościowo nie jest to nic specjalnego. I nie z każdym telefonem się lubią. Ale i tanie, bo koło 40zł.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #479247  autor: kowcio
 02 cze 2011, 12:27
Dzięki za propozycje, jak bedę miał troszkę czasu i natchnienia to coś wybiorę z tych propozycji, na razie mi się nie pali :-)