Telekomunikacja jak na dłoni

MIX Plus kod pin/puk

Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderatorzy: Kaczy, thonka, Pawrzes, darkangel, Moderatorzy

Wiadomość
Autor

MIX Plus kod pin/puk

Postprzez Laluskaa » 2011-07-26, 10:38

Wczoraj dostałam telefon oraz kartę SIM zamówioną w sklepie internetowym. Niestety nie ma tam kodu PIN ani PUK toteż nie mogę włączyć telefonu. Kiedy i gdzie zostanie mi przesłany kod PIN/PUK?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Laluskaa
Obserwator
Obserwator

Re: MIX Plus kod pin/puk

Postprzez Karlos20 » 2011-07-26, 13:21

Laluskaa napisał(a):Wczoraj dostałam telefon oraz kartę SIM zamówioną w sklepie internetowym. Niestety nie ma tam kodu PIN ani PUK toteż nie mogę włączyć telefonu. Kiedy i gdzie zostanie mi przesłany kod PIN/PUK?

Czy rzeczywiście zwróciłaś uwagę na kartę, która musiałaś wyłamać z plastiku i włożyć ją do telefonu?
Na każdej karcie z Plusa jest wydrukowany PUK i numer telefonu oraz numer seryjny SIMki.
Sprawdź jeszcze raz co dostałaś - jeśli nie znajdziesz PUK i PINu - zadzwoń do BOK Plusa.
Jeśli macie pytanie dotyczące ofert wszystkich sieci - piszcie na PW, GG lub e-mail - pomogę ;)

Pobierz Dropbox i zyskaj do 16 GB (A NAWET 50 GB) chmury GRATIS! https://db.tt/xSd4oT6W
Karlos20
-#Moderator
-#Moderator

Re: MIX Plus kod pin/puk

Postprzez Espi » 2011-07-26, 14:22

Laluskaa napisał(a):Wczoraj dostałam telefon oraz kartę SIM zamówioną w sklepie internetowym. Niestety nie ma tam kodu PIN ani PUK toteż nie mogę włączyć telefonu. Kiedy i gdzie zostanie mi przesłany kod PIN/PUK?

Zreguły pin jak i puk do nowej aktywacji karty sim w umowie Plus Mix , że dane kody są udostępniane dopiero po zwrocie podpisanej umowy przez abonenta przez kuriera do operatora, po potwierdzeniu zawarcia umowy najczęściej na tel. kontaktowy lub korespondencje elektroniczną są przekazywane przypisane kody do karty, max czas jest do do 7 dni, w praktyce natomiast 24- 48h , uzależnione jak szybko kurier odwiezie podpisaną umowę.
Espi
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez neoptb » 2011-07-28, 09:05

Laluskaa napisał(a):Wczoraj dostałam telefon oraz kartę SIM zamówioną w sklepie internetowym.
Pin oraz puk do karty znajdziesz przy w dokumentach. Jest zawsze podpięty pod umowę dla klienta.

Na samym plastiku od karty sim masz numer telefonu oraz numer seryjny karty.

Karlos20 napisał(a):Na każdej karcie z Plusa jest wydrukowany PUK i numer telefonu oraz numer seryjny SIMki.
Na duplikatach nie na pierwszych kartach z samym numerem.
żyj i pozwól żyć.
P.S. Pomogłem? To kup mi piwo :)
neoptb
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Powrót do Oferta prepaid i mix