DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #65450  autor: mateush
 05 kwie 2006, 12:39
konkretnie chodzi mi o dokladne wyjasnienie jak? gdzie? ile? przykladowo wiem ze na mojej uczelnia jest objeta bezprzewodowym dostepem do neta tak jak poszczegolne mcdonaldy tylko teraz jak korzystac z tego wszystkiego i jeszcze jedno moj dostawca internetu uruchomil rowniez tylko ze radiowy dostep do internetu nie wiem moze to jest jakas roznica

AAAAAaaaaa!!!!!!
 #65637  autor: D@rio
 06 kwie 2006, 17:08
mateush pisze:konkretnie chodzi mi o dokladne wyjasnienie jak? gdzie? ile? przykladowo wiem ze na mojej uczelnia jest objeta bezprzewodowym dostepem do neta tak jak poszczegolne mcdonaldy tylko teraz jak korzystac z tego wszystkiego i jeszcze jedno moj dostawca internetu uruchomil rowniez tylko ze radiowy dostep do internetu nie wiem moze to jest jakas roznica
zapytaj bezprośrednio u operatora Twojego HotSpot'a o konfigurację. Jeśli chodzi o McDonald'y to tam swoje anteny WiFi zainstalowała Era. Konfigurację i cennik znajdziesz na stronie www.blueconnect.pl :)