DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #510510  autor: deepolice
 21 paź 2011, 19:06
Witam wszystkich.
Po pierwsze jestem nowa, a po drugie jestem tylko babą ;), więc z góry przepraszam, jeśli już było (szukałam... na prawdę!)
Przeniosłam dzisiaj numer z Orange do Play. W salonie odebrałam telefon wraz z kartą SIM Play. Ze względu na dosyć krótki okres wypowiedzenia (umowa w O. kończy mi się 3 listopada), dostałam informację, że operator wyznaczył datę oddania numeru na dzień 2011-12-03. Ogólnie wszystko fajnie, pięknie i w ogóle super. Ale tutaj pojawia się moje pytanie:
Rozumiem, że będę musiała zapłacić jeszcze jeden abonament w O. W porządku. Ale jak sprawa ma się z tą nieszczęsną kartą w P.? Czy to jest na zasadzie pre-paid i mam tę kartę jakoś doładować? Czy jak zacznę teraz używać tej karty, to już będzie leciał mi abonament? Jako pierwszy z 24 miesięcy? Mimo tego, że numer faktycznie jeszcze jest w O.?
Nie dopytałam, moja wina... Ale może ktoś wyrozumiały pomoże? :)

 #510516  autor: muchakk
 21 paź 2011, 19:31
Obecna karta SIM zawiera tzw. numer tymczasowy przyznany z puli PLAY'a. Przy korzystaniu z tej karty płacisz za wszystkie usługi zgodnie z cennikiem (czysta karta bez żadnej taryfy). Proponowałbym Ci poczekać jednak do 03 grudnia kiedy to na karcie sim którą otrzymałaś będzie aktywny twój numer z Orange łącznie z wybranym planem taryfowym.

 #510518  autor: deepolice
 21 paź 2011, 19:48
Proponowałbym Ci poczekać jednak do 03 grudnia kiedy to na karcie sim którą otrzymałaś będzie aktywny twój numer z Orange łącznie z wybranym planem taryfowym.
Z ciekawości: dlaczego? :)

 #510523  autor: kerim36
 21 paź 2011, 20:25
deepolice,
bo, poniewaz, gdyz to jeszcze nie jest wlasciwa taryfa, ktora bedzie w momencie przeniesienia numeru, czyli 3 grudnia

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #510568  autor: deepolice
 22 paź 2011, 07:51
Dzięki za odpowieddzi :)

 #510657  autor: fortel
 22 paź 2011, 18:54
Mówiąc krótko-będziesz płacić jak ,,za mokre zboże'' czyli drogo.Włóż kartę orange do telefonu który otrzymałaś a wymienisz ją na play-ową dopiero w grudniu,któregoś pięknego,mrożnego poranka :lol: