DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 147
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 147
 #66826  autor: matikk
 11 kwie 2006, 21:10
Witam
W czerwcu konczy mi sie umowa abonamentowa w plusie.Nie wiem czy ją przedłużyć.Mam telefon SE T610 i chciałbym go zmienić-nie wiem czy mają jakieś sensowne telefony w ofercie.Moglibyście mi coś doradzić?Może przejsc do ery albo orange.Zalezy mi mocno na telefonie bo moj SE jest dość stary.Abonament chciałbym miec tak do 45 zł.Dotychczas w pierwszym roku mialem promocyjny abonament 45 zl a teraz mam najnizszy 25.Co o tym myślicie.Z góry dziękuje za odpowiedz
Ostatnio zmieniony 15 sty 2007, 23:46 przez matikk, łącznie zmieniany 2 razy.
 #66829  autor: D@rio
 11 kwie 2006, 21:19
matikk pisze:Witam
W czerwcu konczy mi sie umowa abonamentowa w plusie.Nie wiem czy ją przedłużyć.Mam telefon SE T610 i chciałbym go zmienić-nie wiem czy mają jakieś sensowne telefony w ofercie.Moglibyście mi coś doradzić?Może przejsc do ery albo orange.Zalezy mi mocno na telefonie bo moj SE jest dość stary.Abonament chciałbym miec tak do 45 zł.Dotychczas w pierwszym roku mialem promocyjny abonament 45 zl a teraz mam najnizszy 25.Co o tym myślicie.Z góry dziękuje za odpowiedz
1. Jaki staż w sieci?

2. Jaka średnia rachunków?

3. Ile aktywacji na koncie?

4. Zobacz obecne telefony w PlusGSM i powiedz mniej więcej które modele by Cię interesowały.

 #66837  autor: matikk
 11 kwie 2006, 21:38
w plusie jestem juz 1,5 roku.Srednio rachunki to około 40zl.
najbardziej interesowal by mnie SE K750i ale onjest chyba nierealny.Najważniejsze żeby w telefonie bylo mp3 i karty pamięci.Reszta jest mniej ważna.Mógłby by być nawet bez aparatu.

 #66858  autor: D@rio
 11 kwie 2006, 22:06
matikk pisze:w plusie jestem juz 1,5 roku.Srednio rachunki to około 40zl.
najbardziej interesowal by mnie SE K750i ale onjest chyba nierealny.Najważniejsze żeby w telefonie bylo mp3 i karty pamięci.Reszta jest mniej ważna.Mógłby by być nawet bez aparatu.
Przy takich rachunkach to nie wiem czy jest sens pakowania się w telefony. Cena będzie wysoka napewno bo tak czy tak wpadasz w I , normalny próg cenowy. Generalnie o K750i możesz zapomnąć, no chyba że masz dużo kasy na zbyciu ;) Najsensowniej byłoby skupić się na tzw. ofertach ANU i wziąść jakieś inne benefity niż telefon, np. obniżke abonamentu o 50% a telefon ewentualnie skombinować sobie skąś indziej, np. tak z tzw. drugiej ręki. Możesz wybierać właśnie między takimi benefitami albo pomiędzy aparatem telefonicznym. Jeśli chodzi o telefony to w sensownych cenach nie liczyłbym na lepszy aparat niż np. Nokia 6020...
to tyle ode mnie.
Pozdrawiam.

 #66863  autor: zol82
 11 kwie 2006, 22:11
Telefon zaproponują ci w takiej cenie jak dla nowych.
Tzn. np. jak podpiszesz aneks z taryfą Nowy Plus 45 to telefon będzie w cenie dla tej taryfy.
Oczywiście zawsze możesz się troche potargować, ale dużo nie zdziałasz ( niskie rachunki, krótki staż)
Tutaj masz cennik telefonów w ofercie plusa

http://www.plusgsm.pl/promocje/abonamen ... regulamin/

I tu musze cię zmartwić. Ceny telefonów spełniających twoje wymagania i w rozsądnej cenie poprostu nie ma.

Napisz jeszcze do jakiej kwoty ma być telefon to popatrzymy może po innych sieciach.
Pozdrawiam.

 #66953  autor: koralowiec1
 12 kwie 2006, 07:53
MP3 + karty pamięci a do tego w plusie za 45 zł/m-c... Może MOTOROLA V360? Ma wszystko co chesz, ale kosztuje niestety 349 zł. Ale może masz punkty lojalnościowe jakieś (5 plus - chyba) i może wraz z przedłużeniem umowy coś wynegocjujesz. Mój kumpel ma v360 i jest strasznie zadowolony (są i video, EDGE i naprawdę fajny, dobrej jakości wyświetlacz). To tak moim skromnym zdaniem...

 #67726  autor: gm
 15 kwie 2006, 14:08
Nie wiem czy rozważałeś zmianę taryfy na NP55, w tej taryfie telefony są o wiele tańsze.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #67734  autor: kameT
 15 kwie 2006, 14:36
Proponuje Ci rozwiązać umowę i nie podpisywać nowej...
..bo przy obecnej sytuacji na rynku to się nie opłaci.
Podpiszesz umowę na 2 lata i przez 2 lata bedziesz płacił taką samą stawkę.
Teraz na rynek ma wkroczyć 4 operator (w tym roku) i może kilka wirtualnych... ^^
Ceny zaczną spadać, a Ty zaczniesz żałować...
Zobacz w jakiej sieci masz najwięcej zanjomych i kup starter pre-paid tego operatora.
To bedzie najlepsze rozwiązanie! XD
W obecnej chwili polecam TAK TAKa! Ceny tu są najrozsądniejsze!

P.S Kumpel niedawno kupił Nokię 6230i za 540 zł, nie wiem gdzie, ale skoro kupił to znaczy, że gdzieś można kupić tani, dobry, z mp3 i kartą pamięci telefon. Trzeba tylko dobrze poszukać!
...
...
peace

3510i --> T630i--> 6230i --> 6230i / 3310 --> 6230i / 6060
--> 6300 / 6230i --> 6300 / W580i --> N82 / 6300 --> N82/ 6303 --> S8500(Wave) / N82 .
"The future starts today, not tomorrow!"

 #67736  autor: R.E.D.
 15 kwie 2006, 14:54
rowniez proponuje ci rozwiazac umowe (przynajmniej z plusem)

jestem (jeszcze chwile) w plusie od 4 lat. dwa lata temu kupujac se t610 zaplacilem za niego polowe mniej niz wg regulaminu poniewaz przedluzylem umowe. w tym roku mi sie skonczyla i dowiedzialem sie, ze...

....jedynym profitem jaki otrzymam po przedluzeniu umowy to zachowanie obecnego numeru i odstapienie z oplaty aktywacyjnej, ktora wynosi 25 zl :shock:

po uslyszeniu tej oferty az zaniemowilem na chwile :o

placac przez 4 lata plusowi srednio ponad 100 zl miesiecznie traktuja mnie prawie jak osobe, ktora przed chwila weszla do salonu i chce podpisac umowe! :smt010

moj znajomy rowniez spotkal sie z podobnym 'poszanowaniem' stalego klienta (byl w pluasie chyba 7 lat)

smiech na sali :!:

jestem ciekaw czy teraz wszyscy operatorzy tak traktuja klientow czy tylko plus ma ich w glebokim powazaniu..... :roll:

p.s. jesli ktos przedluzal umowe niedawno w orange lub erze to prosilbym o napisanie czy mieliscie jakies znizki na telefony wzgledem cennika oficjalnego :smt004

 #67783  autor: homzik
 15 kwie 2006, 19:26
Z tego co gdzies czytalem to Plus jest nastawiony na biznes... Ja w lutym przedluzalem umowe i dostalem K700i + Bluetooth za 29 zl netto i nie narzekam:) A gdybym poczekal ok. 2 miesiecy pozniej to moglbym zmienic taryfe za free na Biznesklase i miec Bezplatna Piatke za darmo...

Zalezy jak sie trafi... Tego K700i raz mialem za 49 netto, przychodze za kilka dni podpisywac aneks, a tu cena 249 netto... Przychodze za kilka dni - 29 netto:) Trzeba miec szczescie:)

Jesli chodzi o oferty dla klientow abonamentowych to polecalbym Ere, wychodzi najrozsadniej (chyba, ze ktos lubi np. Darmowy Numer w Plusie)...

 #72034  autor: gm
 06 maja 2006, 11:51
Jeżeli jeszcze nie przedłużyłes to poczekaj na 10 maja, na oficjalne wprowadzenie nowych planów taryfowych Plusa, bo moze też ulec zmianie oferta cen telefonów.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #72186  autor: tombzd74
 06 maja 2006, 22:56
Niestety konkurencja na rynku nie jest za duza dlatego programy lojalnosciowe praktycznie nie dzialaja!!! Siec wiekszości sa przekonane ze ten co ma numer to nie przejdzie do innej sieci!! Mysle ze to sie zmieni jak pokaze sie 4 operator, on zacznie penetrowac rynek. bedzie musial przejmowac klientow innych sieci aby samemu przezyc, a najlepiej wszystkich ktorzy sa rozgoryczeni propozycja przedłuzenia umowy. Prosze zwrócic uwagę ze sieci swoje oferty maja do lipca!!! To jest znak że również one pilnują swojej D...Y. Nie radze jednak nikomu czekac na rewelacyjne oferty!!!

 #74198  autor: Legol
 16 maja 2006, 22:19
O mnie plus jakos chyba zapomnial- umowa mi sie skonczyla 8 marcaa do tej pory nie przyszla zadna oferta utrzymaniowa (byloby to 3 przedluzenie umowy) w zwiazku z tym mam pytanko czy oferte utrzymaniowa mozna negocjowac pod 2601 i czy udalo sie komus wynegocjowac znizke na abonament+ darmowy numer (do tego wlasnie bede dazyc)

 #74209  autor: stz
 16 maja 2006, 23:18
Ja jestem w Plusie od 8 lat i podpisałem umowę od 5 maja na 1 rok. Nigdy nie podpisuję umowy na dwa lata, gdyż przez 2 lata dużo się może zmienić. Telefonu nie brałem i dostałem zniżkę w abonamencie 50% w taryfie NP85. Płacę więc 42,5 zł za 125 minut. Dodatkowo za 25 złotych brutto wykupiłem 10 godzin na stacjonarne i do Pluisa w ramach darmowych wieczorów i wekendów. Jest to korzystna oferta, bo wieczory w Plusie zaczynają się o 18-tej. Ja pracuje do 17-tej i wtedy korzystam z telefonu służbowego i jak dojadę do domu mam już do dyspozycji pakiet 10 godzin. Jestem zadowolony z Plusa. Korzystam też dużo z GPRS do łączenia się z internetem.

[ Dodano: 2006-05-16, 23:23 ]
Legol pisze:O mnie plus jakos chyba zapomnial- umowa mi sie skonczyla 8 marcaa do tej pory nie przyszla zadna oferta utrzymaniowa (byloby to 3 przedluzenie umowy) w zwiazku z tym mam pytanko czy oferte utrzymaniowa mozna negocjowac pod 2601 i czy udalo sie komus wynegocjowac znizke na abonament+ darmowy numer (do tego wlasnie bede dazyc)
O mnie też zapomnieli i zadzwoniłem do nich pod 2601, ale oferta była tak kiepska, że aż się pokłóciłem z panią. Zadzwoniłem do kolegi z salonu firmowego i dostałem dużo lepszą ofertę. Czytaj wyżej.

 #74218  autor: D@rio
 17 maja 2006, 00:54
Legol pisze:O mnie plus jakos chyba zapomnial- umowa mi sie skonczyla 8 marcaa do tej pory nie przyszla zadna oferta utrzymaniowa (byloby to 3 przedluzenie umowy) w zwiazku z tym mam pytanko czy oferte utrzymaniowa mozna negocjowac pod 2601 i czy udalo sie komus wynegocjowac znizke na abonament+ darmowy numer (do tego wlasnie bede dazyc)
No niestety. Z przykroscia musze stwierdzic ze o takiej ofercie to mozesz zapomnac. Nawet jakbys pisal do Dzialu Reklamacji odpowiedza Ci negatywnie. Sam przechodzilem przez takie proby negocjacyjne i jest bardzo ciezko. Wszystko generalnie zalezy od stazu i od rachunkow ale nic raczej nie wywalczysz wiecej poza obnizka ceny telefonu i jako dodatek dostaniesz uslugi ktore sa dodawane do taryf przy PWA (przy BiznesKlasa jest to np. KontaktPlus 5), NowyPlus ("Darmowy Numer" lub "Polaczenia za 6gr. do 3 nr. - naliczane dodatnio na rachunek). Do taryf "Godziny" niestety nic nie jest obecnie dodawane, musimy poczekać. Oczywiście zmiana taryfy przy przedłużaniu umowy jest bezpłatna. Ja o swojej ofercie wykłócałem się długo, sprawa się obiła aż o kierownika Działu Reklamacji (co wynegocjowałem piszę w temacie o nowych taryfach "Godziny" w Plusie). Ale oczywiście musisz negocjować z sensem, mieć argumenty no i podstawy finansowo - stażowo - aktywacyjne. Jeśli będziesz wymagał rozsądnie, z głową a nie górnolotnie to czasem może się udać. Przykro to stwierdzić, ale niestety olewactwo na klienta w sieci Plus jest dośc duże :( ...i niestety, tak to jest jeśli oferty utrzymaniowe robi się na podstawie chorych tabelek statystycznych a w sekcjach DOK pracują studenci, którzy g*** wiedzą i g*** robią i tak naprawdę im nie zależy na utrzymaniu klienta bo im więcej Ci dadzą tym mniej mają dla siebie. Życzę Ci powodzenia i mam nadzieje ze wywalczysz coś więcej poza telefon.

P.S
Powinieneś dostać listownie pierwszą propozycję przedłużania umowy z ofertami ANU (to te bez telefonów...) - ciekawe dlaczego do Ciebie nie doszły....

Dział który się zajmuje się przedłużaniem umów to:
Dział Programów Lojalnościowych - tel: 26 99 (po zalogowaniu Cię do systemu przez konsultanta. Pracują do 21ej). Na pierwszy raz musisz połączyć się z 2601 i poprosić o przełączenie...
Oczywiście ofertę masz dostępną w salonach jak i w 2601 w DOK'u.

Obrazek

 #74224  autor: Legol
 17 maja 2006, 07:43
D@rio dzieki za tak wyczerpujaca odpowiedz. Otoz ja nie chce brac sluchawki- chce podpisac umowe na rok (moze byc poltora jesli by sie na rok nie chcieli zgodzic) ale z obnizonym abonamentem i darmowym numerem. Ofert standardowe znam dlatego one mnie nie interesuja bo w takim przypadku lepiej jest mixa wziasc- gdzie darmowy numer jest bez laski i uslugi schodza z konta :) Teraz mam Tanie 50 min (taka superkarta dla przedluzajacych umowe) a moje rachunki wahaja sie w granicach 35 zl a w abo jestem 2lata 7 msc

 #74292  autor: D@rio
 17 maja 2006, 16:38
Legol pisze:D@rio dzieki za tak wyczerpujaca odpowiedz. Otoz ja nie chce brac sluchawki- chce podpisac umowe na rok (moze byc poltora jesli by sie na rok nie chcieli zgodzic) ale z obnizonym abonamentem i darmowym numerem. Ofert standardowe znam dlatego one mnie nie interesuja bo w takim przypadku lepiej jest mixa wziasc- gdzie darmowy numer jest bez laski i uslugi schodza z konta :) Teraz mam Tanie 50 min (taka superkarta dla przedluzajacych umowe) a moje rachunki wahaja sie w granicach 35 zl a w abo jestem 2lata 7 msc
Nie ma za co, wiem..rozpisałem się ;) ale tak już mam że na temat lojalności w Plusie mógłbym napisać pracę magisterską ;) hihi. Ale teraz do rzeczy. Skoro nie zamierzasz brać słuchawki to nawet lepiej, już masz większe pole do popisu. Musisz negocjować. Nie zaszkodziłyby napisać podanie i umotywować swoje prośby. Standardowo niestety nie można łączyć ofert ANU. A więc albo "Darmowy Numer" tylko w taryfach NowyPlus albo zniżka na abonament. Umowy ANU można podpisywać na 12/18 miesięcy. Powiedz że checsz takie warunki ale w zamian zgadza się podpisać umowę na 18 miesięcy...jeśli natrafisz na kompetentną osobę której będzie zależało aby Cię utrzymać to z poparciem kierownika team'u danego konsultanta bez problemu powinno Ci się udać otrzymać taką ofertę. Życzę powodzenia choć jedyny czynnikiem który mnie martwi to bardzo ale to bardzo niskie ARPU. Dodam tylko że jeśli chcesz walczyć o "50% żniżki na abonament" to nie otrzymaj w obecnej taryfie która masz lojalnościowo. Będziesz musiał zmienić albo na Godziny albo na taryfy NowyPlus. To chyba już wszystko powiedziałem :-)

P.S
PlusMIX jest w ogóle bardzo dobry ;) zwłaszcza że jest w Nim oferta PWA. A więc dla "najlepszych" to wymiane telefonu mogą sobie zafundować nawet co 3 - 4 miesiące ;)

Obrazek

 #74417  autor: Legol
 17 maja 2006, 23:16
D@ario MixPlus jest naprawde super oferta, gdybye nie cena za gprs i to ze bym musial niestety numer zmienic...tak sie zastanawiam ze pewnie dalo by sie w MixPlusie posmigac po HSCSD za 8gr/min wieczorami i w weekendy w ramach DWiW...sprawdzal to ktos?

 #74474  autor: gm
 18 maja 2006, 15:05
Legol: może i dałoby się w ramach DWiW. Ostatnio mając pakiet Easy GADKA w Simplusie wziąłem stara 6210 i połączyłem się z wap. Okazało się, że system to połączenie policzył jak rozmowa z pakietu Easy GADKA.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #74499  autor: Legol
 18 maja 2006, 17:17
gm- wlasnie o tym mowie- tez wiem ze wap w simplusie schodzi z Easy gadki a czy tak samo schodzi z DWiW w mixie? Mixowcy odezwijcie sie :)
  • Strona 1 z 147
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 147
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 147