DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 25 z 100
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 100

 #571974  autor: kwistas
 02 sie 2012, 23:30
Jest to no limit na terenie kraju z tego co można zrozumieć po tym ich amatorskim zdjęciu (śmiesznie te ę i ą wygląda, widać, że wklejone).

 #571975  autor: termobulbulator
 02 sie 2012, 23:41
Zdecydowałem, że jutro zadzwonię do biura obsługi i dowiem się jak z tym jest, o ile wcześniej nie padnie tu odpowiedź.
Jeszcze jedno pytanie: wie ktoś jak sprawdzić pakiet internetu (przyszedł mi sms, że otrzymałem 300mb internetu).

[ Dodano: 2012-08-03, 11:44 ]
Zadzwoniłem i dowiedziałem się że jest to oferta z polski do polski, po doładowaniu za 10zł, 20zł, 30zł, 50zł, na 14 dni możemy za darmo rozmawiać z Lycamobile PL do Lycamobile PL. po upływie 14 dni znów włącza się 29gr za pół godziny. Pakiet internetu można sprawdzić tylko pod BOK'iem.

 #572578  autor: kaspeed
 04 sie 2012, 23:52
nie takie głupie to promocyjne;p heh i tak 10zl nie majątek a skoro ni limit to mozna poogaaadać xD

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:

 #572618  autor: lee
 05 sie 2012, 10:27
Mnie przyszło info o tym na nr ale bez informacji o min. wymaganej kwocie doładowania.

 #573111  autor: sql
 06 sie 2012, 21:57
Chciałbym zapytać o promocję bezpłatny internet
1) Czy co miesiąc trzeba ją aktywować czy tylko raz ?
2) Czy internet jest przyznawany co miesiąc tylko gdy mamy ważne konto czy co miesiąc trzeba doładowywać kartę jakąś kwotą ?

 #573222  autor: Lycamobile
 07 sie 2012, 09:44
@DanielR; Karlos20; Eon; NokiaUser
Sprawę dostępności regulaminów/ofert/promocji w jęz. Polskim w pliku .pdf przekazujemy do BOK, jak tylko dostaniemy odp. poinformujemy na forum.

@Edmund
Sprawdzamy lokalizacje w których można w Poznaniu dostać darmowe simy, odp. powinniśmy mieć do południa.

@rogmaniek; Robert.AB
Sprawę duplikatów również przekazaliśmy do BOK, czekamy na odp.

@Blueberry89
Promocja roamingowa nie będzie przedłużona.

Jeżeli coś pominęliśmy, prosimy o ponowne zapytanie.

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ

 #573232  autor: DanielR
 07 sie 2012, 10:30
Lycamobile pisze:@DanielR; Karlos20; Eon; NokiaUser
Sprawę dostępności regulaminów/ofert/promocji w jęz. Polskim w pliku .pdf przekazujemy do BOK, jak tylko dostaniemy odp. poinformujemy na forum.
Dziękuję w imieniu swoim i kolegów/koleżanek z FORUM. :wink:

 #573258  autor: termobulbulator
 07 sie 2012, 12:12
Lycamobile pisze: @Blueberry89
Promocja roamingowa nie będzie przedłużona.
Na stronie dalej jest ta oferta i pisze, że jest aktualna, czy nie popełniłeś błędu? Link do promocji: http://www.lycamobile.pl/lycaworld/po

 #573286  autor: Lycamobile
 07 sie 2012, 13:12
@termobulbulator:
To jest oferta na połączenia w sieci Lycamobile. Np. z Polskiej Lyca na Lyca innych państw UE + Lyca Australia.

Oferta roamingowa:
http://www.lycamobile.pl/International-Roaming-rates/po

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ

 #573362  autor: Edmund
 07 sie 2012, 16:34
Lycamobile, dzięki wielkie :) Jak sam kiedyś znajdę jakieś miejsce gdzie można dostać takie startery to podzielę się wiedzą z kolegami chętnymi nabyć Wasze startery :)

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #573406  autor: lee
 07 sie 2012, 18:38
Witam

Próbuje zalogować się na stronie tylko że nie wiem jakie jest hasło... heh :oops:

Nie widzę opcji zmień hasło czy wygeneruj nowe hasło... a to u mnie od początku nie działało cuś

 #573626  autor: lee
 08 sie 2012, 15:36
tak

zrobiłem i jest nie mniej w żabce doładowań brak (zawiesza terminal...)

 #573648  autor: lee
 08 sie 2012, 17:01
Dąbrowa Górnicza ul. Piłsudskiego numer... chyba 34 (osiedle Sikorskiego)

 #573948  autor: rogmaniek
 09 sie 2012, 22:25
Lycamobile pisze:Sprawę duplikatów również przekazaliśmy do BOK, czekamy na odp.
Lycamobile, dzięki za udzielanie się na Forum i zainteresowanie poruszanymi kwestiami :D

Aż chce mi się do Was przenieść numer. Mam jeszcze jedną prośbę: czy Możecie pomyśleć nad wprowadzeniem krótkiego (i oczywiście bezpłatnego, "patrząc" na poczynania PTC) kodu na sprawdzenie pozostałych do wykorzystania MB? Dla mnie byłoby też fajnie, gdyby po zakończonej rozmowie przychodził SMS z czasem, kosztem trwania ostatniej rozmowy oraz aktualnym saldem konta. Oczywiście z opcją wyłączenia albo włączenia.

Życzę Wam, aby projekt Lycamobile udał się jak najlepiej :wink:

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #573998  autor: Lycamobile
 10 sie 2012, 10:04
@lee
Jesteśmy w trakcie wyjaśniania sprawy. Czy możesz dokładniej opisać problem z zawieszaniem terminala? Czy próbowałeś kupić doładowanie kilka razy? W ciągu tego samego dnia/momentu? Czy problem istnieje już od jakiegoś czasu?

@rogmaniek
Oczywiście możemy się skontaktować z działem technicznym, ale wpływu na to czy te funkcjonalności zostaną wprowadzone, nie mamy..
Dzięki!

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ

 #574026  autor: lee
 10 sie 2012, 11:46
Lycamobile, babka nie chciała mi wydruku zrobić w ogóle ponieważ jak stwierdziła terminal przy próbie drukowania doładowania zawiesza się

Druga sprawa kiedy będzie możliwe doładowanie w ING?
  • Strona 25 z 100
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 100
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 100