DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #573720  autor: citizen#1
 08 sie 2012, 23:15
Dostałem od znajomego takiego SMSa: Zapraszamy do bezplatnego testowania uslugi joyn. Pobierz aplikacje z http://joyn.t-mobile.pl/app Prosimy Cie o opinie na https://qualto.tnsglobal.pl/joyn/
Ale jeszcze nie kliknąłem na ten link na moim smartfonie, nie pobrałem i nie sprawdziłem tej aplikacji, bo nie jestem pewien co to jest.
Czy ktoś się orientuje, co to jest ta usługa joyn? Czy to jest jakaś usługa społecznościowa?

 #573730  autor: NokiaUser
 08 sie 2012, 23:52
Nie wiem co to za usługa, wiem natomiast, że link który podałeś nie działa. :P

 #573911  autor: kamil_93
 09 sie 2012, 19:44
NokiaUser pisze:... nie działa. :P
Mi zadziałał. Ale dopiero z telefonu. Z kompa nici. Ciekawa sprawa...

Komputer ma tą przewagę nad mózgiem, że się go używa

 #573979  autor: NokiaUser
 10 sie 2012, 06:43
kamil_93, ja otwierałem ten link przez telefon, przez Operę Mini i nie działał.

 #574175  autor: citizen#1
 10 sie 2012, 22:52
Thx wszystkim za odpowiedzi.
Poczytałem w necie, że to taki nowy komunikator. Kliknąłem więc na link i zaciągnęła się ta aplikacja joyn.
Ale czata mogłem wysłać tylko do tego kumpla co podesłał mi SMSa, do nikogo więcej. Na razie sobie nie pogadaliśmy. Odpisał mi, że jest zajęty, bo złapał jakieś zlecenie.
Pogadam z nim w weekend, to zobaczę jak to działa.

[ Dodano: 2012-08-10, 22:57 ]
kamil_93, możesz mi podesłać swój nr na priva? to zobaczymy, czy można ze sobą gadać.

 #574463  autor: Greg123
 12 sie 2012, 13:18
Siema,
To całe JOYN to zajefajna sprawa. Też dostałem mesa od kumpla takiego samego jak Citizen#1 pisze. Zassałem ją do siebie i do mojej dziewczyny na phona z Androidkiem i to fajnie śmiga. Dzięki temu możemy sobie czatować i nawet udało mi się przesłać jej MP3.
Nie wiecie czy to jest darmowe bo nie ściąga mi kasy z konta?

 #574794  autor: thonka
 13 sie 2012, 21:53
program jakich wiele.
what's app czy inne freeyah to niemal to samo.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #575078  autor: kamil_93
 15 sie 2012, 10:16
A ten what's app to czyj jest? Bo freyah to od hei. Moze orange? To by się ukladalo w jedna calosc, że kazdy operator takie cos robi. Tylko gdzie plus? Ale ci pewnie skupiaja się na poprawie zasiegu, bo i tmobile, heja i orange maja o niebo lepszy.

Komputer ma tą przewagę nad mózgiem, że się go używa

 #575084  autor: citizen#1
 15 sie 2012, 10:55
Ja myślę, że T-Mobile czuje, że konkurencja, jak whats app czy freyah zabierze im klientów i dlatego wprowadza własny komunikator.

[ Dodano: 2012-08-27, 00:44 ]
Witam,
Właśnie T-Mobile wystawił mi comiesięczną fakturę i już mam pewność, że usługa podczas testu jest rzeczywiście darmowa. Nie zużywało mi transmisji danych i nie naliczyli mi opłat za chaty i przesyłanie zdjęć i mp3.
Ostatnio nie miałem czasu aby pisać na forum oraz nie byłem pewien czy na 100% joyn jest darmowy więc tym bardziej nie pisałem, aby nie wprowadzić forumowiczów w błąd gdyby pobrało opłaty.
Używałem joyn i działa całkiem fajnie.
Dobrze działa chat, fajnie widać gdy znajomi mi odpisują - jest to lepsze niż SMS-y. Zestawiliśmy też chata wśród 4 osób razem z kumplem i koleżankami - to jest dobre.
Najbardziej podoba mi się jednak przesyłanie plików za darmo. Gdybym przesyłał zdjęcia lub mp3 mailem to zużyłoby mi paczkę danych. A tutaj jest całkowicie za free.
Uważam więc że joyn jest fajny.
Był też okres, że joyn przestał mi działać, a ponieważ nigdzie nie było informacji co z tym zrobić to zarejestrowałem się na tej stronie https://qualto.tnsglobal.pl/joyn/ aby wysłać pytanie czemu nie działa, ale tam znalazłem już opis jak odblokować działania joyna.
Chyba mają jakiś błąd i co jakiś czas nie chce się aplikacja logować więc napisali, że trzeba czyścić dane aplikacji joyn w Androidzie i potem już znowu działa.
Nie wiem jak długo będzie to za darmo, może na zawsze, ale teraz póki jest za free to korzystamy razem ze znajomymi i jest OK.

[ Dodano: 2012-08-27, 02:13 ]
thonka podał powyższy link, a tam jest link do www.joynus.com a ja siedząc teraz i grzebiąc po necie pomyliłem się i wpisałem www.joynus.pl.
I wyskoczyła mi strona po polsku.
I co ciekawe jest tam też informacja o aplikacji na iPhone.
Więc działa chyba i na androidzie i na iPhone.

 #578043  autor: kamil_93
 27 sie 2012, 20:19
A iPhone, jak zwykle pod górkę... ściągnij plik na kompa, odpal ajtunsa, zainstaluj, dżizzz, jakby nie można prosto z pliku...

Komputer ma tą przewagę nad mózgiem, że się go używa

 #580539  autor: FilipJ
 06 wrz 2012, 23:38
A mnie się wydaje, że i tak większość używa i będzie używała Skype. Jest już tak popularny, że prawie każdy go ma.

 #580621  autor: Quetzal
 07 wrz 2012, 14:24
FilipJ pisze:Jest już tak popularny, że prawie każdy go ma.
Zależy jaką większość masz na myśli - większość to dzwoni i smsuje a o Skype nie słyszała.

 #582509  autor: FilipJ
 15 wrz 2012, 23:53
Quetzal pisze:
FilipJ pisze:Jest już tak popularny, że prawie każdy go ma.
Zależy jaką większość masz na myśli - większość to dzwoni i smsuje a o Skype nie słyszała.
Miałem na myśli osoby, które używają komputera i smartfona. Skype można zainstalować na większości smartfonów.

Ale przeczytałem artykuł we Wprost, załączam link http://www.wprost.pl/ar/346758/Nowa-era-komunikacji/.
I tak mnie to zaciekawiło, że właśnie zainstalowałem tego joyn.
Zobaczę jak on działa.