DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 350
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 350
 #594087  autor: thonka
 08 lis 2012, 23:30
Trochę namieszam w tematach, ale tylko dlatego, żeby mieć możliwość edytowania pierwszego postu w razie potrzeby pod swoim nickiem ;)

Trzy strony, które zostały już wcześniej napisane w nowym temacie zostały wcielone w stary temat. W dalszym ciągu jednak zachęcam do dzielenia się swoimi doświadczeniami tutaj :)

poprzedni temat jest dostępny TUTAJ. Zalecam zapoznanie się z ostatnimi 5-10 stronami w nim zawartymi póki w tym temacie nie znajdą się jakieś konkretne informacje.

a teraz cytat z poprzedniego tematu:

oficjalna strona t-mobile odnosnie przedluzen (a na niej wszelkie informacje o dostepnych w ramach przedluzenia abonamentach i cenach telefonow) znajduje sie pod tym adresem: http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/ ... onamentowa

przypominam rowniez, ze nie jest to temat do pytania o to jaki telefon wybrac (od tego jest odpowiedni dzial na naszym forum). wiele informacji mozna tez przeczytac na ostatnich stronach tego tematu. zaleca sie po zapoznaniu z tym tekstem przeczytanie ok. 5-10 ostatnich stron, gdzie na biezaco sa wymieniane doswiadczenia z przedluzen.

:arrow: staz w sieci nie ma jakiegos wiekszego znaczenia (a przynajmniej przez ponad 4 lata pisania tu na forum nie zauwazono lepszych ofert dla osob z dluzszym stazem)


:arrow: przez telefon (sekcja utrzymania klienta) oraz przez iBOA (mail) mozna negocjowac znizki.

standardowo w ofercie multimedialnej mozna otrzymac:
40zl za R20 z pakietem 125 minut
60zl za R40 z pakietem 250 minut
80zl za R60 z pakietem 500 minut
100z za R80 z pakietem 700 minut
120zl (R110), 150zl (R140), 200zl (R170), 300zl (R330) za nielimitowane minuty na komorki w Polsce (+ dodatki w zaleznosci od wybranej opcji)

w cenie tych pakietow zawarte jest rowniez 250MB transmisji danych (w dwoch najwyzszych abonamentach otrzymuje sie odpowiednio pakiet 2GB i 5GB). po przekroczeniu wielkosci 250MB (nie dot. oczywiscie dwoch najwyzszych opcji) automatycznie wlacza sie dodatkowy pakiet 750MB za 10zl (lacznie 1GB danych). Istnieje mozliwosc dokupienia promocyjnie (tam gdzie pakiet tej wielkosci nie jest wliczony) 5GB danych za 25zl.

negocjujac z dzialem utrzymania mozna otrzymac nastepujace warunki:

25zl za R20 z pakietem 180 minut (15zl znizki i 55 minut wiecej)
45zl za R40 z pakietem 340 minut (15zl znizki i 90 minut wiecej)
59zl za R60 z pakietem 600 minut (21zl znizki i 100 minut wiecej)
75zl za R80 z pakietem 850 minut (25zl znizki i 150 minut wiecej)
99/105zl za R110 z nielimitowanymi polaczeniami na komorki w Polsce (21/15zl znizki)
wyzszych znizek niestety nie znam.

w cenie tych pakietow zawarte jest rowniez 250MB transmisji danych (w dwoch najwyzszych abonamentach otrzymuje sie odpowiednio pakiet 2GB i 5GB). po przekroczeniu wielkosci 250MB (nie dot. oczywiscie dwoch najwyzszych opcji) automatycznie wlacza sie dodatkowy pakiet 750MB za 10zl (lacznie 1GB danych). Istnieje mozliwosc dokupienia promocyjnie (tam gdzie pakiet tej wielkosci nie jest wliczony) 5GB danych za 25zl.

sa tez wpisy mowiace o R60 z 500 minutami, ale rowniez 500MB transmisji danych (po przekroczeniu 500MB za 10zl dodawana jest paczka 1,5GB, razem 2GB danych) za 65zl.

co wazne w przypadku oferty wynegocjowanej - cennik telefonow jest stosowany z oferty multimedialnej.


:arrow: nie ma mozliwosci dostania dodatkowo jakiegos pakietu z cennika jako gratis czy tez dodania np. jednej dodatkowej osoby do sieci rodzinnej o ile nie wynika to z samej oferty (np. siec rodzinna za 0zl przez caly okres umowy jest tylko o opcjach, w ktorych jest ona wymieniona).
sa jednak czesto pakiety w promocji o obnizonej oplacie tylko dla przedluzajacych. sa one wymienione na stronie t-mobile dot. przedluzen (np. wybrane osoby za 50% ceny).

:arrow: nie jest tez mozliwe obnizenie ceny abonamentu w zamian za rezygnacje z ktoregos z gratisow (siec rodzinna, paczka danych). sa to gratisy w ramach abonamentu, ktore mozemy, ale nie musimy wykorzystac.

:arrow: nalezy miec na uwadze, ze jezeli przedluzy sie umowe na powiedzmy 4 miesiace przed koncem umowy to nikt nam w prezencie tych 4 miesiecy nie podaruje. w tym przypadku podpisujac aneks na 24 miesiace umowa zakonczy sie nam dopiero po 28 miesiacach (24 miesiace z przedluzenia umowy dopisane zostanie na koncu biegnacej jeszcze umowy)

:arrow: nie ma skutecznej metody negocjacji. tu liczy sie wlasna inwencja. z pewnoscia nie wystarczy napisac/powiedziec, ze chce sie dostac rabat. rzeczowa argumentacja to podstawa.

jezeli nastapily jakies zmiany w ofercie - pisz. bede sie starac uzupelniac i aktualizowac pierwszy wpis, by uniknac sytuacji, gdy trafial sie ktos, kto w gaszczu informacji nie moze znalezc odpowiedzi.

ostrzegam, iz posty na ktore w calosci da sie odpowiedziec powyzsza wiadomoscia beda przenoszone do kosza.

prosze rowniez o cytowanie tylko niezbednych czesci postow do ktorych sie odnosimy, by nie bylo sytuacji, gdzie cytat z dluzszej wymiany zdan jest objetosciowo dluzszy od samej odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony 03 cze 2014, 10:50 przez thonka, łącznie zmieniany 10 razy.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #594166  autor: Horacy
 09 lis 2012, 13:17
No bardzo ładne podsumowanie wszystkiego co można ugrać z T-Mobile, jeszcze bym chyba dopisał że takie warunki są tylko dawane przez SUK telefonicznie, ale raczej każdy zainteresowany będzie o tym wiedział.

 #594242  autor: Maly745
 09 lis 2012, 19:08
Dobrze by było gdyby jeszcze zamieścić ofertę SUK dla taryf biznesowych.

 #594326  autor: laryzbyszko
 10 lis 2012, 09:25
W iboa mozna przedluzac umowe juz 6 miesiecy przed zakoonczeniem. A jak jest z przedluzaniem w salonie? Kiedy pojawia sie taka mozliwosc?

Pozdrawiam.

 #594350  autor: Skrypa
 10 lis 2012, 11:21
Taka możliwość pojawia się 4-3 miesiące przed końcem umowy, ale na ten czas jest przygotowana taryfa optymalna dla danego numeru np. abo za 99,90 zł. Natomiast niższe taryfy będą dostępne bliżej końca umowy. Taka zasada dotyczy opcji z telefonem jak i bez.

Skrypa

 #594357  autor: laryzbyszko
 10 lis 2012, 12:09
A wiecie moze dlaczego w ofercie na iboa nie sa dostepne wszystkie telefony z cennika (nie mowie tu o modelach o ograniczonej dostepnosci). Nie ma np. do wyboru HTC Desire X, podczas gdy jest w cenniku dla przedluzajacych, a takze jest dostepny w sklepie T-Mobile na stronie.

Pozdrawiam

 #594364  autor: arasel
 10 lis 2012, 13:04
Bo to są modele proponowane, sugerowane. Wszystkie modele z cennika dostępnego na stronie www są dostępne przy realizacji aneksu przez SUK lub w salonie.

 #594407  autor: Eriszkigal
 10 lis 2012, 15:33
Ja również dorzucę swoje 3 grosze z ostatnich negocjacji z SUK:
Negocjowałem R20:
- cena 25 zł za 120 min, czyli standard.

Co było nietypowe:
- pakiet 250 MB zamiast 500 MB jak podane w 1 poście
- chciałem wybrać telefon BB oraz otrzymać do tego usługę BIS, dzień wcześniej usunięto ostatni telefon BB z cennika, ale:
1. Konsultant SUK zaoferował mi telefony (BB) z poza cennika! Niestety modelu, który mnie interesował nie mieli na stanie, więc:
2. wybrałem telefon inny niż BlackBerry z cennika standardowego i do tego dostałem usługę BIS, żebym mógł ją wykorzystać na terminalu kupionym na wolnym rynku.

Tyle z mojej strony.

Pzdr

 #594432  autor: michalratt
 10 lis 2012, 18:34
A jak jest z tą paczką 500mb? konsultantka powiedziała że ''to jest skompresowana paczka i że w rzeczywistości to będzie ponad 1,5gb jeśli nie ściągam z internetu filmów czy muzyki'' Czy tu chodzi o ten Compressor Mini?
 #594534  autor: VernerS
 11 lis 2012, 02:27
Witam

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić czemu w pierwszym poście jest tylko 7 opcji abonamentowych a nie tak jak na stronie t-mobile 8: pomiędzy 99 i 200 pln w poście jest tylko 140, a na stronie 159 i 129. Można odnieść wrażenie iż jest to bezmyślne ctrl+c ctrl +v.

 #594673  autor: Maly745
 11 lis 2012, 18:19
Też wydaje mi się oferta z 1 posta nie na czasie, mi proponowano w suk za 99zł 1000minut.

 #594716  autor: cordelo
 11 lis 2012, 20:45
Hej

mam pytanie. Właśnie szykuje się do negocjacji z T-Mobile o przedłużeniu umowy


Zależy mi na telefonie Samsung Galaxy Note II i chciałem wynegocjować jak najlepszą opcje. Obecnie mam rodzinę 110 i 300 MB internetu i 440 min (bez Play)

w IBOa Oferta jaką dostaje to 1349 za telefon oraz 129 abonamentu w tym 250 MB internetu i 900 minut

Chciałbym mieć min 1 GB internetu i znegocjować jak najmniejszą cenę telefonu tak do 900 -800 zł uważacie że mam szansę.

Kumpel mówił że w plusie doatał Samsunga Galaxy SIII za 600 zł 2GB internetu i rozmowy za fee do wszystkich sieci bez stacjonarnych jest to możliwe ??

Dodam że na jedną osobę w t-mobile mamy 3 telefony w abonamencie.

Dzięki za wszystkie rady

 #594719  autor: kondziu
 11 lis 2012, 20:56
Trzeba wziąć pod uwagę, że ceny w pierwszym poście są orientacyjne, a konsultanci ds utrzymania klienta mają w zanadrzu kilka wersji z rabatem (kto tam wie ile ich mają :P) Przykładowo można dostać Rodzina 20 w cenie 29,90zł / 25zł albo Rodzina 40 w cenie 49,90zł a nie 45zł. Jak jest z pakietami 250/500MB nie wiem. Ja dostałem tylko 250 ale nie kłóciłem się o więcej.

 #594726  autor: zygikuleczka
 11 lis 2012, 21:05
do pakietow z telefonem mozna dosstac 500 mega w cenie abonamentu. wiecej czyli 1gb za doplata.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #594870  autor: bebe
 12 lis 2012, 16:26
Witajcie. Jak co dwa lata negocjowałem jedną z moich umów. Prawie wszystko tak jak napisane w 1. poście. Prawie, bo ktoś napisał w jednym z poprzednich postów - Paczka danych w abo max 250mb. Chciałem wyrwać 500mb, ale konsultant powiedział mi, że takich paczek już nie mają. Jest 250mb lub inne za dopłata. Swoją drogą ciekawe, czy to ściema, bo mocno go naciskałem, ale pozostał nieugięty?

 #594871  autor: arayas
 12 lis 2012, 16:31
Czy ktoś już może coś wie o świątecznej ofercie T-Mobile, która rusza od 14 listopada: http://telepolis.pl/news.php?id=26854

Przede wszystkim, czy będą lepsze ceny telefonów np. iPhone 5 lub Samsung Galaxy SIII oraz czy w związku z tą promocją zmienią się oferty SUK :?:

Dzisiaj dzwonili do mnie z SUK, ale nic (podobno) jeszcze konkretnego nie wiedzą tzn. nie otrzymali cenników...

 #594894  autor: chriss
 12 lis 2012, 17:54
ja jeszcze dzisiaj dostałem ofertę rodzina 60 (400minut) + 500mb za 59 zł, więc chyba ściemniał.

Inna kwestia, że się nie zdecydowałem, bo trochę liczę, że w tych nowszych promocjach będzie troszkę lepiej. Ja rozumiem, że one wchodza od 14go, wiec np. jeszcze jutro mozna przedluzyc na standardowych warunkach

 #594902  autor: pacman
 12 lis 2012, 18:56
chriss pisze:ja jeszcze dzisiaj dostałem ofertę rodzina 60 (400minut) + 500mb za 59 zł, więc chyba ściemniał.

Inna kwestia, że się nie zdecydowałem, bo trochę liczę, że w tych nowszych promocjach będzie troszkę lepiej. Ja rozumiem, że one wchodza od 14go, wiec np. jeszcze jutro mozna przedluzyc na standardowych warunkach
Czyli obecny standard po kontakcie z SUK,
pacman 2012-11-12 18:43:49
A co z przedłużającymi czy ich te -10% i -5zł też obejmuje ? Np. R80 za 80zł przy przedłużeniu można dostać za 59zł - 10% to 53,1 -5zł = 48,1zł. Czy te promocje liczą się od ceny startowej czy tego co można wynegocjować bo jak tylko od startowej to porażka dla przedłużających i lepiej przejść ...
Jeśli promocja nie obejmie ceny oferowanej przez dział utrzymania klienta to będzie straszna lipa bo sporo osób może zdecydować się na...nieprzedłużanie, chyba że spadłby ceny telefonów np. Galaxy Ace 2, LG Swift L7, HTC Desire X w R40; W R60 i wyższych np. Xperia P, S Advance, HTC One S.
Jeśli ktoś będzie wiedział czy obniżkę oraz -5zł liczby się od oferty SUK to proszę dać znać.

 #594906  autor: tetley
 12 lis 2012, 19:10
Ja czekam z utęsknieniem na regulamin, żeby zobaczyć czy faktycznie jest o co kopie kruszyć...

Pozdrawiam:)

 #595088  autor: Carlo
 13 lis 2012, 18:33
Czy można negocjować warunki przedłużenia umowy bez telefonu?
I czy warto z przedłużeniem czekać na jutrzejszą promocję?
  • Strona 1 z 350
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 350
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 350