DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #85763  autor: radzio83fm
 14 lip 2006, 12:55
witam
czytalem juz o poprawie kontrastu na innym forum w modelach c650/c651, ale mam bardziej drastyczny problem...
chodzi o to ze od pewnego czasu na motce kontrast jest zerowy (caly niebieski ekran, reagujacy na podswietlanie, ale wciaz niebieski)
czy ktos moze opisac jak to naprawic (jaki program,itd.)
z gory dzieki za pomoc, pozdrawiam :shock:

Sprubój może to ci pomoże ?
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2006, 17:58 przez radzio83fm, łącznie zmieniany 2 razy.

 #85768  autor: orB
 14 lip 2006, 13:18
Jest jednolity kolor? Jak tak to nie wiem czy zmiana softu pomoże, ale nie zaszkodzi spróbować. Zrób sobie kopie ważnych plików i go przeflashuj. Wiesz jak?

 #85778  autor: radzio83fm
 14 lip 2006, 14:03
szczerze mowiac nie bardzo...
kiedys probowalem podlaczyc ja pod kompa za pomoca zwyklego kabla mini usb, jednak poza tym ze xp wykryl mi motorola modem, nic wiecej nie dalo sie zrobic :/
bardziej jestem zaznajomiony z siemensami, motorolka to dla mnie od strony oprogramowania nowosc :/
tak, jednolity kolor...
moze to wyswietlacz (ale wyglada na caly i nie wylany)

[ Dodano: 2006-07-14, 14:04 ]
no i gdzies na allegro widzialem aukcje kabelka do motki, w opisie pisalo ze mozna zmienic kontrast nim...ale jak to juz nie :P

 #85779  autor: orB
 14 lip 2006, 14:16
Instalacja sterowników:

Pousuwaj wszystkie modemy motoroli z menedżeru urządzeń.
Odpal MCK i podlacz telefon do kompa, winda bedzie prosila Cie o sterowniki ... podaj jej katalog C:ProgramFilesMotorolaPST... podawaj ten katalog za kazdym razem jak bedzie Cie prosic o stery. Rob do skutku


Flashowanie: http://matrax.net/forum/showthread.php?t=17975
RSD Lite: http://www.v980.net/descargas/programas ... e_v2.5.rar
Pliki z flashami np na: www.handy-faq.de (konieczna rejestracja)

Jak dalej nie umiesz zainstalować sterowników to szukaj na matraxie do skutku. Dodam tylko że trzeba mieć SP2.

 #85780  autor: radzio83fm
 14 lip 2006, 14:20
mam sp2 sciagniete juz, softa tez mam do wgrania, z tym ze nie wiem co to jest MCK :/
wielkie dzieki, mam nadzieje ze pomoze, jak tylko znajde usbeka zabieram sie za to :)