DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #111684  autor: sq8shq
 06 paź 2006, 12:03
Od dobrych 2 tygodni staram sie cos wywalczyc od Ery na przedluzenie umowy. Dzisiaj postanowilem juz zadzownic po raz ostatnoi. Oczywiscie na wejscie dostalem klasyczna oferte jak na stronie - zupelnie mnie ona nie interesowala wiec z miejsca poprosilem o przelaczenia do osoby z ktora moge uzgodnic warunki zerwania umowy.
Zostalem przelaczony i zaczynam gadke ze przedstawiona oferta mnie nie interesuje bla bla bla, i ze w plusie mi zaproponowano cos ciekawszego za zerwanie umowy z era (bajka bo wogole nie rozmawialem z plusem :) gosc troszke sie zdziwil i pyta fo mi zaproponowano. Wiec sciemniam ze taryfe godziny 55 i upust 30% na abonament + telefony jak dla owych.

Chwila ciszy i dostaje oferte z ery:
36pln za 80minut do wszystkich i do tego telefony:
v3 - 99pln
n6070 - 10gr
se k510i - 10gr
n6103 - 99pln

Co sadzicie o takiej propozycji? brac czy starac sie walczyc o cos wiecej? Zaznaczam ze obecne3 rachunki mam bardzo male - juz nie istniejaca znizka kombatancka wiec place 24 brutto za 70 minut :D niestety znizka mi przepada wraz z zakonczeniem umowy :(

 #111685  autor: ywis
 06 paź 2006, 12:08
sq8shq, marne telefony, spróbuj wyciągnąć jakieś inne propozycje od nich. Kiedy kończy Ci się umowa?

 #111686  autor: sq8shq
 06 paź 2006, 12:10
umowa konczy sie 2 listopada. Koniecznie chce tel z BT - stwierdzono ze do 100pln (a wiecej nie chce dac) nic nie maja z BT :(

 #111687  autor: ywis
 06 paź 2006, 12:11
sq8shq pisze:umowa konczy sie 2 listopada
Poczekałbym jeszcze trochę, sami do Ciebie zadzwonią, a jeśli nic ciekawego nie zaproponują, to idź połazić po innych operatorach, w plusie ostatnio ciekawe oferty mają dla nowych, aczkolwiek wydaje mi się, że w Erze da się wywalczyć coś więcej z tego niż Ci zaproponowali na chwile obecną.

 #111699  autor: Prometo
 06 paź 2006, 13:22
ywis pisze:sq8shq, marne telefony, spróbuj wyciągnąć jakieś inne propozycje od nich. Kiedy kończy Ci się umowa?
Zależy jak dla kogo marne telefony, mnie by taka propzycja odpowiadała - gdzie dostaniesz lepszą propozycję w Plusie? nie mówiąc już o Orange.
A tak a propo ja bym zaczekał jeszcze trochę jak do ciebie zadzwonią bo zadzwonią na pewno.

 #111703  autor: yo!
 06 paź 2006, 13:46
to nie jest zła oferta. 36 zł za 80 min...

fear ends
when yo! comes

 #111716  autor: sq8shq
 06 paź 2006, 15:08
chetnie jeszcze z nimi powalcze3 - mysle ze nie o tanszy abo ale o tansze telefony. Chcialbym wywalczyc k750i w rozsadnej cenie... ciekawe za ile go wywalcze. W klasycznej ofercie urzymaniowej i 2 ofertach uniwersalnych jest za 299pln - sadzicie ze uda sie zbic cene o te 100pln ?
 #111717  autor: Dociekliwy
 06 paź 2006, 15:15
sq8shq pisze: n6103 - 99pln
Tu jest BT :-D

 #111720  autor: sq8shq
 06 paź 2006, 15:30
wlasnie rozmawialem z kierownikiem dzialu do spraw oferty przedluzeniowej (nie wiem jak to sie fachowo nazywa). Po godzinie gadania doszlismy do tego ze za wiele przy moich rachunkach nie wywalcze :( srednia z ostatnich 6 miesiecy 40pln...

Jezeli chodzi o oferte to albo tak jak pisalem 36pln za 80minut i k750i za 299pln :(
albo 52pln za 120minut i k750i za 99pln.

Moge teoretycznie walczyc dalej, pytanie czy to nie jest juz walka z wiatrakami przy moich obecnych rachunkach? klasycznie mam abonament ze znizka ktorej juz nie ma (na kombatanta) za 70 minut place prawie 24pln brutto ale nie mam w tym sekundowego naliczania - tak czy siak nie moge przy tym pozostac bo po zakonczeniu umowy pozbawia mnie tej znizki :( Nie wypowie sie ktos kto z nimi negocjowal czy jest sens bic sie dalej o cos ? ja mam wrazenie ze przy moich rachunkach to nie wywalcze nic r4ozsadnego wiecej.

 #111733  autor: Irek
 06 paź 2006, 16:16
I wydaje mi się, że nie sam sobie odpowiedziałeś. Niestety przy takiej kwocie wydawanej na połączenia nie ma co liczyć, aby dali Ci coś konkretnego. Jak to sam nazwałeś walka z wiatrakami.

"And one more thing..."

 #111737  autor: sq8shq
 06 paź 2006, 16:26
jestem upierdliwy :P 6x dzisiaj tam dzownilem i znowu gadalem prawie godzine z jakims kierownikiem. Stanelo na 52pln za 120minut i 69pln za k750i + standardowo 10godzin na wykorzystanie do ery i na stacjonarne przez 10 miesiecy. Dalej juz nie walcze, z rozmowy juz widze ze wiecej mi dac nie moga przy moich rachunkach - meczylem kierownika ile sie dalo ale czuje ze to koniec dla mnie. Tak wiec zamowilem powyzsza oferte.

 #111739  autor: Irek
 06 paź 2006, 16:30
Ano czyli jednak tyci tyci, ale coś zyskałeś.

"And one more thing..."

 #111750  autor: makabras
 06 paź 2006, 17:00
ja mialem tak ze nie zadzwonili do mnie przez ostatnie 1,5 m-ca umowy:) a wczesniej byla tylko oferta standartowa wiec zrezygnowalem, ich strata

 #111756  autor: Bandi
 06 paź 2006, 17:42
sq8shq a w jaki sposób Ty sie dobijasz do tego kierownika? Bo ja nie dałem rady aż tak wysoko zajść w tej "grze" :D Ogolnie oferte masz rewelacyjna jak na kwoty, ktore wydzwaniasz... pozdro

 #111783  autor: D@rio
 06 paź 2006, 19:00
sash: wiesz, jak patrze na to co wywalczyłeś to powiem tak. Dostałęś dobrą ofertę w zbyt szybkim czasie. Moim zdaniem nie powineneś już narzekać - poważnie.
sq8shq pisze:gosc troszke sie zdziwil i pyta fo mi zaproponowano. Wiec sciemniam ze taryfe godziny 55 i upust 30% na abonament + telefony jak dla owych.
takiej oferty to nawet nie ma :-D a więc nie źle naściemniałeś ;)

Obrazek

 #111863  autor: sq8shq
 06 paź 2006, 23:03
No ja wiem ze takiej oferty nie ma :) ja sie wogole z plusem nie kontaktowalem :P poprostu gadalem co mi slina przyniosla i tak jakos mi sie udalo wywalczyc co widac powyzje :D

Do kierownika sie dobilem w nastepujacy sposob:
602900 -> konsultant -> marudzenie ze nie bawi mnie oferta standardowa (z miejsca mowie ze lepiej mam gdzie indziej a zdecydownie lepiej mam nawet teraz obecnie), nawet nie chce sluchac czegokolwiek tylko odrazu chce aby mnie przelaczyli do dzialu gdzie mi powiedza jak zerwac umowe (full zdecydowanie i naciski ze chce na juz zrywac i nic nie chce sluchac o standardowej ofercie) -> przelaczyli mnie dalej -> marudzenie ze oferta do niczego i ze chce zerwac umowe -> przelaczyli do kogos innego -> nowa oferta dla mnie -> moje marudzenie ze definitywnie mi nie pasuje i mam to gdzies -> gosc powiedzial ze zaraz oddzwoni. -> oddzwonil z lekko poproawiona oferta, za lekko bo chyba z 1pln zjechal z cena sluchawki do 10gr - tylko tych najbiedniejszych -> marudzenie z mojej strony ze daja mi lepiej w plusie i ze chce od ery cos wiecej, konsultant sie zapiera ze nic mi nie da -> prosba z lekkim naciskiem na namiar na przelozonego/kierownika -> polaczenie z kierownikiem -> marudzenie od poczatku :) marudzenie na przedstawiciele ze nie bardzo mozna z nim cos zalatwic bo non stop daje mi to samo -> kierownik mowi aby zadzownic za godzine -> dzownie na 602900 odrazu prosze o kontakt z kierownikiem bo mialem sie z nim kontaktowac -> kierownik kulturalnie przedsatawia nowa oferte - > mowie ze pomysle -> dzownie za chwile, teraz juz spokojna rozmowa (staralem sie wyczuc czyc os wiecej zdzialam, stwierdzam ze juz nic nie wywalcze i zaraz i powie zebym sobie poszedl do tego plusa) -> zgadzam sie na oferte i zamawiam kuriera

P.S.
Ciezko powiedziec czy w szybkim czasie, 4x do mnie dzownili juz ze standardowa oferta ja 2x dzownilem do nich i tez tylko standard. Dzisiaj postanowilem zagrac va banque, albo cos daje albo serio mam ich gdzies, bylem upierdliwy jak sie tylko dalo - w granicach kultury oczywiscie, stracilem na to prawie caly dzien i efekty sa generalnie satysfakcjonujace, no ale jak mowie lacznie z ich probami kontaktu i moimi wczesniejszymi to juz trwa z 1,5 miesiaca

P.S.2
W medzycasie staralem sie walczyc o 12miesieczna umowe na gorszych warunkach abonamentowych ale tutaj juz nawet kierownik nie chcial nic rozmawiac -> z miejsca bez zastanowienie powiedzil definitywnie NIE i zapytal czy juz koniec czy rozmawiamy dalej o abonamencie - wiecej nie naciskalem na kwestie krotszej umowy

 #111866  autor: D@rio
 06 paź 2006, 23:13
widać trafiłęś na jakiegoś dobrego kierownika ;) pogratulować :-D A dlatego szybko poszło bo w jeden dzień to wszystko załatwiłeś. Myślę iż możesz wysłać pochwałę na tego kierownika - premia mu się należy ;)

Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam.

Obrazek

 #111890  autor: kameT
 07 paź 2006, 08:40
Hehe, oferta naprawdę przyzwoita, ale obawaiam się, że dzwoniąc w ost. dniach paxdziernika lepiej byś na tym zyskał ;)

3510i --> T630i--> 6230i --> 6230i / 3310 --> 6230i / 6060
--> 6300 / 6230i --> 6300 / W580i --> N82 / 6300 --> N82/ 6303 --> S8500(Wave) / N82 .
"The future starts today, not tomorrow!"

 #112051  autor: sq8shq
 07 paź 2006, 15:00
moze tak moze nie - za duzo ryzkowalbym wtedy. Obecnie mam nietypowa oferte ale aktualna tylko przez kres trwania umowy, gdyby sie na mie wypieli to bym zaplaci kilkukrotnie wyzszy abo... nie tlumacze czemu bo to zakrecone - mam juz nieaktualna ale u mnie aktywna znizke kombatancka + minuty ekstra za rowniez nieaktualna znizke na Igr inwalidzka + znizka za juz raz przedluzana umowe = place grosze ale w momencie zakonczenia umowy dostaje niemilosiernego kopa w tylek ze wzgledu na kosmiczna cene abo...
Dlugo to tlumaczy, mam dziwnie negocjowane warunki juz w tej chwili, dobre ale tylko na czas trwania umowy i pokomplikowane w momencie jej zakoczenia, niemniej wszystko bylo przekalkulowane kilkukrotnie i to naprawde sa ostatnie dni na negocjacje badz zerwanie umowy.

Staralem sie jeszcze wydebic jakas sluchawke BT w okazyjnej cenie ale nizej niz 79pln nie zeszli, a za tyle jej nie potrzebuje, mam wlasna, jakby dali za 1pln to by poszla na allegro :P