DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #7260  autor: Gadulix
 19 cze 2005, 18:39
Szukam obecnie kilku przydatnych aplikacji. Zalezy mi na Javie, bo używam SE K300i, a on Symbiana nie ma...
Ktoś się nie spotkał z następującymi aplikacjami...:?

1. Aplikacja tworząca dodatkowy folder zabezpieczony hasłem, do którego można wgrywać pliki (tu uwaga: pliki, bo jest masa programów tego typu zapisujących hasła, nr kont, dane osobiste itp... jak np. "Mobile Secretary")
W SE jest dodatkowy katalog "Inne" - może da się jakoś zabezpieczyć dostęp do niego hasłem??

2. W SE w spisie połączeń można zobaczyć godzinę tylko ostatniego połączenia z danym numerem (nie tak jak w np. w Nokiach czy Siemensach, że strzałkami można patrzyć na kilka ostatnich czasów połączeń). Szukam aplikacji, która zapisywałaby automatycznie każdą rozmowę (godzinę, długość, numer itp) i żeby później można było przeglądać ile razy i o której godzinie sie dzwoniło do jednego numeru...

3. Zastanawiałem się czy jest jakiś edytor obrazków, bo ten wbudowany w SE K300i nie pozwala edytować większych plikow...


Szukałem na wielu serwisach (głównie zagranicznych, obojętny mi czy to język angielski czy polski), ale nic odpowiadającego moim oczekiwaniom nie znalazłem. Może spotkaliscie sie z w/w aplikacjami??
Możecie też podać jakąś stronę z dużym zbiorem aplikacji Java na komórki, przyda się. :P

 #7270  autor: Dragon
 19 cze 2005, 21:07
takich aplikacji moze w ogole nie byc bo Java nie ma takiego polaczenia z oprogramowaniem teleofnu jak np Symbian