DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 8 z 48
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 48
 #830920  autor: xander21
 23 paź 2015, 22:42
Do mnie dzwoni dwa razy w miesiącu jakiś koleś z UK, odnośnie forex :D Tylko to ja zawiniłem, bo podałem im mój nr telefonu podczas rejestracji. Nawet po skasowaniu konta, nr zostaje.
Naprawdę trzeba uważać, gdzie się podaje nr telefonu, bo to może być cokolwiek.
 #830921  autor: kowal2200
 23 paź 2015, 22:45
xander21 pisze:Do mnie dzwoni dwa razy w miesiącu jakiś koleś z UK, odnośnie forex :D Tylko to ja zawiniłem, bo podałem im mój nr telefonu podczas rejestracji. Nawet po skasowaniu konta, nr zostaje.
Naprawdę trzeba uważać, gdzie się podaje nr telefonu, bo to może być cokolwiek.
Który broker? Bo ja jednemu skutecznie wybiłem telefonowanie z głowy.
 #830927  autor: cyanoone
 23 paź 2015, 23:48
xander21 pisze: Czy chodzi wam o ten sms co po aktywacji Fremium przychodzi z nr 8000? Ten sms to reklamy od firm trzecich. Jak się wyśle treść ZGODA na 8000. Rada: nie wysyłać nic, ignorować go.

Ten numer kojarzy mi się z Plusem, też trzeba było wysłać smsa Zgoda na 8000.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #830933  autor: xander21
 24 paź 2015, 02:09
kowal2200 pisze:
xander21 pisze:Do mnie dzwoni dwa razy w miesiącu jakiś koleś z UK, odnośnie forex :D Tylko to ja zawiniłem, bo podałem im mój nr telefonu podczas rejestracji. Nawet po skasowaniu konta, nr zostaje.
Naprawdę trzeba uważać, gdzie się podaje nr telefonu, bo to może być cokolwiek.
Który broker? Bo ja jednemu skutecznie wybiłem telefonowanie z głowy.
Numer już w koszu. :)
cyanoone pisze:
xander21 pisze: Czy chodzi wam o ten sms co po aktywacji Fremium przychodzi z nr 8000? Ten sms to reklamy od firm trzecich. Jak się wyśle treść ZGODA na 8000. Rada: nie wysyłać nic, ignorować go.

Ten numer kojarzy mi się z Plusem, też trzeba było wysłać smsa Zgoda na 8000.
Masz racje w Plusie reklamy z tego nr przychodziły. To było kiedyś dawno temu. Nie wiem jak jest teraz.

W CMOKu Virgin powiedzieli, że nie trzeba nic wysyłać na ten nr. To spóżniona zgoda, która i tak jest włączona w #fremium
 #831005  autor: Maks SIM
 24 paź 2015, 15:03
xander - chciałem Wam dać linka do blokad z UKE, ale na stronę się nie mogę dostać. Możecie sprawdzić czy otwiera się strona Urzędu Komunikacji Elektronicznej link: http://www.uke.gov.pl/ Tego jeszcze nie było, żeby urzędowa strona nie działała...

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #831012  autor: xander21
 24 paź 2015, 16:16
Maks SIM pisze:xander - chciałem Wam dać linka do blokad z UKE, ale na stronę się nie mogę dostać. Możecie sprawdzić czy otwiera się strona Urzędu Komunikacji Elektronicznej link: http://www.uke.gov.pl/ Tego jeszcze nie było, żeby urzędowa strona nie działała...

Nie działa :?
 #831034  autor: Remington
 24 paź 2015, 19:22
Gregrin pisze:http://www.uke.gov.pl/ już działa.
To tylko portal www, tu potrzebny jest dostęp do serwisu http://www.uke.gov.pl/tablice/NumerUpo- ... ution=e2s1 pozwalającego sprawdzić dostawcę usług premium - a ten jak widać ma jakiś problem z backendem.

U mnie nowy numer uruchomiony 13 X 2015 z Freemium - do dzisiaj ani jednej reklamy z wyjątkiem 1 SMS z Virgin z jakąś informacją o tym pakiecie.
 #831149  autor: Remington
 25 paź 2015, 12:27
Wracając do Virgin, dziś otrzymałem 2-gą wiadomość reklamową (od 12 dni mam Freemium), nadawcą był "VIRGIN", więc Stop Spam ani software'owe blacklist by tego nie wykosiły. Przypominali, że po wykorzystaniu tego co jest w darmowym pakiecie, może dokupić płatne.

[osobny post, by poprzedni łatwo wydzielić do nowego wątku]
 #831162  autor: everymen
 25 paź 2015, 12:59
Też takową otrzymałem. Na razie wygląda to niegroźnie. Chociaż na ich miejscu ustawiłbym automat na inny czas niż niedziela 8:00 rano:P
 #831193  autor: Rebeliant
 25 paź 2015, 15:59
Na chwilę obecną jeden SMS na tydzień, ale później ta częstotliwość wzrośnie, a godziny dostarczania tego typu treści również staną się uciążliwe (środek nocy), a wszystko po to żeby wymusić wykupowanie płatnych pakiety lub zmieniać ofertę na inny pakiet niż Freemium. Pamiętajcie, że nie ma nic za friko. Niech tylko nałapią klienteli, to się rozkręcą. :mrgreen: :wink:

[Post ma charakter humorystyczny, nie należy traktować go dosłownie, ale kto wie ...]
 #831200  autor: Maks SIM
 25 paź 2015, 16:59
Regulamin FREEMIUM
pkt13 B
{....}odwołanie zgody jest możliwe w każdym czasie
Napisał bym coś więcej... ale trzeba brać pod uwagę, że Virgin czyta:)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #831210  autor: Gregrin
 25 paź 2015, 18:46
Maks SIM pisze:Regulamin FREEMIUM
pkt13 B
A następny punkt :>

PS. Zauważyliście ze regulamin fremium jest ważny od 23.10 ?? Co tam poprawili ??
PS2. Umiecie kopiować treść tego regulaminu ?? Bo jest jakoś tak dziwnie poskładany ze nie umiem z niego normalnie (tylko niespójne kawałki) kopiować :/
 #831241  autor: jakubd
 25 paź 2015, 21:54
Zmiany:
1. pkt5: Nie łączy się z "Aplikacje za Free"
2. pkt15: Oficjalnie już włączenie pakietu #Freemium przedłuża konto o 365+60 dni.
 #831250  autor: Maks SIM
 25 paź 2015, 22:32
Gregrin pisze: PS2. Umiecie kopiować treść tego regulaminu ?? Bo jest jakoś tak dziwnie poskładany ze nie umiem z niego normalnie (tylko niespójne kawałki) kopiować :/
Gregrin proszę bardzo,specjalna wersja Regulamin FREEMIUM 2015-10-23
z możliwością kopiowania tekstu:
Regulamin FREEMIUM 2015-10-23
Daj znać, czy możesz tekst kopiować :)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #831303  autor: iPlus
 26 paź 2015, 10:54
nie warto póki co zmieniać taryfy z BK z 2012 roku na tą Freemium bo jeszcze niewiadomo do czego zmierza Virgin z gazową prezeską harfistką z Orange, która z zawodu jest prezeską wszystkiego co się da,

Virgin już w 2012 roku mówiło na konferencji, że wejdzie z ofertą abonamentu, więc dziwne, że do tej pory nie wprowadzili abonamentu bo mogliby dać konkurencyjne ceny w porównaniu do innych sieci,

zgody marketingowe mogą być wykorzystywane w przyszłości, póki co może być cisza żeby nie zniechęcić ludzi do zmiany taryfy, a spam sms, dzwonienie może się zacząć później,

poza tym może Vigin sobie obliczyło, że lepiej dać 30 wszystkiego na 30 dni niż 50% bonus do każdego doładowania,

kto chce skorzystać z tego Freemium a ma taryfę z 2012 roku to najlepiej kupić nowy starter i na nim aktywować to Freemium, a na starym zostawić taryfę BK 2012, Virgi nie wyłącza tej taryfy ludziom bo wie, że ludzie, którzy są w Virgin dzięki tej taryfie odeszliby jeśli się im nie podoba nowa taryfa i w ten sposób Virgin mogłoby stracić niż zyskać,

po co są potrzebne zgody marketingu dowicie się później czy będą sami dzwonić żeby zachęcić do abonamentu co byłoby ok, czy będą sprzedawać numery innym firmom z różnych branż żeby na tym zarobić, dlatego najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest aktywacja Freemium na nowym starterze na który jeśli marketerzy zaczną dzwonić z ofertami kredytu, naczyń, uzdrawiającej pościeli i innych takich to taki starter będzie można bez żalu wyrzucić do kosza,

więc podsumowując, zostawcie sobie taryfy BK 2012 i nie zmieniajcie ich, a jak chcecie Freemiun to kupcie nowy starter żeby nie stracić dobrej taryfy BK 2012 jeśli to Freemium miałoby się okazać wydmuszką do nabijania kasy Virgin przez sprzedaż numerów innyn firmom
  • Strona 8 z 48
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 48
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 48