DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 48 z 53
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 53
 #1177018  autor: Window
 12 sie 2024, 17:31
Oby nic nie mącili w Fakt Mobile i w Virgin Mobile
@Bolek2004 nikt ciebie na siłę w Play nie trzyma masz Mobilny Telegrosik, masz lajt mobile, masz lyca mobile i wielu innych operatorów czy to z w3 albo wirtualnych.
Któremu operatorowi według was udaje się zbliżyć poziomem zepsucia jak kiedyś T-mobile który wprowadził 4gr za sprawdzenie stanu konta?
 #1177019  autor: iphoneski
 12 sie 2024, 17:33
@ bolek2004
Człowieku, jaka demokracja i własne zdanie? Pomyśl chociaż przez sekundę, to jest bezbolesne. Państwo za naszą wschodnią granicą najechali prawdziwi kolonializatorzy, którzy zabijają WYMODEROWANO. A ty to samo określenie stosujesz do Francuzów, którzy zabrali ci taryfę na kartę? Bez komentarza?!!
 #1177020  autor: Remington
 12 sie 2024, 17:34
Tak właściwie - nie było wrzawy, że od lat nie można już migrować do Fresha, więc skąd nagle wielkie halo o to, że dołączyły do niego i inne taryfy?

Dlatego tak jak mówiłem - nie fakt zmian jest tutaj przegięciem, lecz skandaliczny sposób ich wprowadzenia.

Długofalowo natomiast, negatywne skutki przyniesie Playowi słaba nowa oferta.
 #1177021  autor: bolek2004
 12 sie 2024, 17:49
iphoneski pisze:
12 sie 2024, 17:33
A ty to samo określenie stosujesz do Francuzów, którzy zabrali ci taryfę na kartę? Bez komentarza?!!
Pisałem ci że nic mi nie zabrali.
 #1177022  autor: iphoneski
 12 sie 2024, 17:53
Strasznie dużo zrozumiałeś z mojej wypowiedzi. Cóż, rada z myśleniem choćby przez sekundę nadal aktualna.
 #1177024  autor: Remington
 12 sie 2024, 17:59
Proszę Was o ostudzenie emocji.

Kolonializm nie wydaje się mieć negatywnego znaczenia, ale tylko na pierwszy rzut oka. Gdy się zastanowić, zawsze wiązał się on z rozlewem krwi i cierpieniem niewinnych.

Dlatego przyrównywanie postępowania jakiejś firmy do kolonializmu czy zaborców gnębiących naszych rodaków - jest zdecydowanie nie na miejscu.


Wróćmy proszę do meritum. Ciekaw jestem odpowiedzi @bolka2004 ws. dostępności zmian taryf na stare oraz co sprawiło, że nie wyraził podobnej opinii gdy nie-Francuzi zablokowali możliwość przejścia do Fresha.
 #1177030  autor: bolek2004
 12 sie 2024, 18:39
No właśnie moim zdaniem to nie ma sensu porównywać co było wtedy z tym co zrobił Play ostatnio.
Wtedy Play się rozwijał, byle zmiana była komunikowana na blogu i jakoś ludzie nie mieli z tym problemu, samo to że M.Gruszka na przykład napisał że włączcie stare zm bo za chwilę tego nie będzie.
Play inaczej postępował bo musiał zdobywać klientów.
Teraz obrośli w piórka, zostali przejęci i już to jest inna sytuacja że nagle po cichu się blokuje dostęp do innych taryf.
A dwa że to że poblokowali to nie znaczy że przecież te taryfy dalej nie będą utrzymywane w systemach Play co mi ten ipho coś tam zarzucił że każda firma tak robi dla oszczędności, no żadna to oszczędność bo sporo ludzi zostanie na starych taryfach tym bardziej że nie będą mieli na co zmigrować choćby w poprzek stanęli.
I tyle mam do powiedzenia.
Nie jestem jakimś bossem ale obserwuję ten rynek od około 1998 roku stąd mam takie przemyślenia, a że ktoś się z tym nie zgadza to trudno.
 #1177031  autor: Remington
 12 sie 2024, 18:57
Nie bój żaby - zaraz usłyszymy, że dalej się wspaniale rozwijają, a lepszej oferty niż 3.0 świat nie widział. PR-owcy za to przecież biorą niemałe pieniądze.
 #1177032  autor: Window
 12 sie 2024, 19:05
Ogólnie kiedyś były ciekawsze promki w playu, a teraz sypnęli internetem bez ograniczeń jednorazowo dla pakietów bez limitu i tyle.
Też zauważyłem że nie można już dodawać komentarzy na blogplay. Kiedyś też było fajne to że my klienci mogliśmy podpytać się Gruszki na Twitterze i on odpowiadał.
Ciekawe kiedy będą przymusowo przenosić na nowe REWOLUCYJNE PnK 3.0?
 #1177033  autor: biala1991
 12 sie 2024, 19:40
Remington pisze:
12 sie 2024, 17:28
Spróbuj może wymienić tych, którzy pozwalają zmienić taryfę w prepaid na jakąś starą sprzed lat. Bo ani Orange (tak, to ci źli Francuzi), ani T-Mobile (jeszcze gorsi Niemcy), ani Plus (o, Polacy) na to nie pozwalają.

Tylko że w innych sieciach odbywało się to w bardziej cywilizowany sposób, najpierw wprowadzano nowe taryfy, które były promowane i działały równolegle ze starymi, klienci mieli czas żeby się przygotować na fakt, że operator szykuje zamknięcie dotychczasowych ofert. Play nagle wprowadził nową taryfę i jednocześnie po cichu zablokował migrację do starych, jak sam słusznie zauważyłeś:
Remington pisze:
12 sie 2024, 17:28

Skandaliczny był jednak sposób wprowadzenia tych zmian - wycofanie regulaminów z mocą wsteczną i bez komunikatu, ściemy odnośnie błędu, sprzedaż nowych ofert bez regulaminów, a przede wszystkim istna granda jaką jest nowa konstrukcja kary za nieaktywność w taryfie 3.0.

Off-top przeniesiony tutaj:
viewtopic.php?p=1177035#p1177035
 #1177042  autor: TomLee
 12 sie 2024, 21:00
Widać, że play dąży do celu, którym jest motto " Czy się stoi czy sie leży piątka w miesiącu się należy". Poza odnową i faktem nie mają w karcie ciekawej oferty. Taryfy z 10GB i no-limitem wychodzą drożej i słabiej niż np w vectrze. Czas pokaże, czy zostawią pewne taryfy bez zmian.
 #1177046  autor: iphoneski
 12 sie 2024, 21:46
Window pisze:
12 sie 2024, 19:05
Ogólnie kiedyś były ciekawsze promki w playu, a teraz sypnęli internetem bez ograniczeń jednorazowo dla pakietów bez limitu i tyle.
Tylko kiedyś nie mieli zasięgu. A nawet jak mieli, to i tak lepsze było 3G w RK T-Mobile, niż zatkane LTE Playa. I przypominam, że wtedy to dopiero było marudzenie. A to że internet wolny, że skacze po partnerach, że rozmowy rwie, że wydmuszka itd.. No to postawili sieć, a postawienie i utrzymanie sieci (i tu niespodzianka) kosztuje dużo pieniędzy.
 #1177051  autor: pewues
 12 sie 2024, 22:50
Wy tu gadu, gadu, a tymczasem nie działa Play24 ani apka... Czyżby dożynali ostatnie luki w systemie zmiany taryf, bo wyczytali tutaj co jeszcze pozostało działające...? :D
Nie wiem kiedy u nich odbywają się jakieś prace i czy je zapowiadają z wyprzedzeniem, czy to może tylko jakaś awaria, ale wydawało mi się, że zwykle takie konserwacje, podobnie jak w bankach, raczej robi się w weekendy i późniejszą nocą niż wieczorem w poniedziałek.
 #1177052  autor: KC-KARLOS
 12 sie 2024, 22:55
pewues: nie ma reguły, kiedy są te prace - Orange jest przewidywalne w tej kwestii (przynajmniej raz w miesiącu i w weekend).
Play rzadko coś konserwuje, ale możliwe, że mogą po tych pracach zamknąć nam migrację do innych taryf niż PNK 3.0. To naprawdę nie jest śmieszne, co oni wyrabiają.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1177055  autor: pewues
 12 sie 2024, 23:38
Już działa P24, chyba nic nie zmienili, przynajmniej w 2.1 i PL 2.1, nie wiem jak w pozostałych. Ale raczej nie wróciło nic po staremu niestety.

Czy obecnie jest jakaś działająca metoda zmiany z OdNowy na PL 2.1 albo na Fakt?
I analogicznie z Play RWK? (tutaj chyba do FM można przez BOK zgodnie z regulaminem)

Z racji obecnej dynamicznej sytuacji może na priv lepiej napisać, jeśli ktoś zna jeszcze jakiś sposób.
 #1177056  autor: KC-KARLOS
 12 sie 2024, 23:45
pewues: zapomnij o migracji z odNOWY do innych taryf "legacy". Tak jak pisałem wcześniej bezpieczne są taryfy PNK 2.1 ale tylko migracja pomiędzy nimi (dawniej RBM SieMa na kartę) + pozostaje migracja na infolinii Faktu do tamtejszej taryfy (PNK 3.0 nie przejdzie lub taryfy internetu na kartę).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1177058  autor: pewues
 12 sie 2024, 23:48
Czyli przejść do FM da się z każdej starej taryfy póki co przez infolinię? Nawet z tych niewymienionych w ich starym regulaminie?
A przez czat też można czy odpada?
 #1177059  autor: KC-KARLOS
 12 sie 2024, 23:51
pewues: w regulaminie nie taryf internetu na kartę oraz PNK 3.0 - więc są wykluczone z migracji.
Polecam dedykowanego konsultanta na infolinii. Na czacie mogą ściemniać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1177113  autor: bolek2004
 13 sie 2024, 15:55
Widziałem już gdzieś posty mi mignęły ale nie chce mi się znowu szukać, chodzi o konstrukcję tej nędznej taryfy pnk 3.0, co tam jest, i ile kosztuje?
Z tego co pamiętam no limit rozmów to 15zł, no limit sms 10 plus trzeba dodać jakiś pakiet netu.
Jakie są pakiety ile kosztują? Jest lejek czy buła?
Ważność konta jak dawniej?
Tak żeby stworzyć coś na kształt oferty bez limitu.
 #1177136  autor: KC-KARLOS
 13 sie 2024, 20:16
bolek2004: Nielimitowane minuty do wszystkich - 15 zł/mc, nielimitowane smsy do wszystkich - 10 zł/mc, pakiety internetowe 0,5 GB za 5 zł, 1 GB za 9 zł i 5 GB za 20 (oraz ich podwojenie po doładowaniu w Play24), Rok Ważności Konta za 60 zł. Reszta pakietów jak w innych taryfach.
Lejka brak. Ważność konta: 5-9 zł to 5 dni, 10-24 zł to 10 dni, 25-49 zł to 30 dni, 50-99 zł to 100 dni, 100-300 zł to 150 dni. Opłata za utrzymaniu numeru 5 zł, chyba że tyle wydasz miesięcznie z konta/zakup pakietów. Przy saldzie 0,00 brak opłaty.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 48 z 53
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 53
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 53