DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #831839  autor: play_boy
 28 paź 2015, 20:32
karlos: nie porównuj Play z Lajt (dużego z małym), sam wybrzydzałeś nad FM Mobile i jego dobrą ofertą zgodną z kierunkiem który przedstawiłem (jeżeli teraz virgin lub lyca jakoś nie zareagują to w tym roku przejdę do FM z play fresh), Play rywalizuje z wielką trójką a my sobie porównujmy małych z małymi (lajt tańszy niż VM lub Lyca? nie sądzę no i ma aktywację), oferta tak skrojona, że ogólnie wychodzi jakoś tam na to samo. Pytanie podstawowe: czy 29 zł to granica opłacalności dla no limit? Jeżeli tak to Może to jest jakiś pomysł: no limit voice, sms, 5 GB =29 zł lub no limit voice, sms=20 zł lub no limit voice, 5 GB=20 zł itd
 #832000  autor: Gregrin
 29 paź 2015, 14:49
play_boy pisze:2. aktywacja w cenie 1 zł jest za efakturę (za papier jest 349 zł) więc to nie jest promocja a opcja
Czytam taki regulamin http://fmgroupmobile.pl/download/downlo ... 038528.pdf i tam stoi ze owszem abonament jest 19,90 po uwzględnieniu rabatu za e-fakture, ale w aktywacji pisze tylko ze jest za 1zl po rabacie (nie pisze jakim). Może to jest "rabat" który jest zabezpieczeniem w razie zerwania umowy (musimy go "oddać" w razie zerwania umowy) i naliczany jest 349/12*x (gdzie x liczba pozostałych okresów rozliczeniowych /miesięcy trwania umowy) ??

PS Bardzo budżetowa opcja abonamentu w której brakuje tylko sms'ow, moim zdaniem bardzo fajna oferta. Karlos20 dlaczego nie uaktualnisz pierwszego postu o LAJT, FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED PRO i FMGroup ?? Chodzi o przekopiowanie już napisanych postów :)
 #832121  autor: molibden
 30 paź 2015, 08:50
Tak sobie czytam i mam zagwozdkę. Za jakiś czas likwiduję stacjonarkę jako że mało się już używa, ale dużo do mnie dzwonili ze stacjonarek wiec dla swiętego spokoju utrzymywałem. Teraz mam dwa telefony w nju (abo) w opcji 19 zło komórkowe + 10zł stacjonarne. Na teraz mieszczę się w rachunku do 20zł każdy ale jak zrezygnuję ze stacjonarki to spokojnie wykorzystam limit 29zł za każdy z telefonów i planuję jednak migrację do sieci która daje 19zł no limit do wszystkich tudzież jakiś pakiet w tej cenie (ok 250-300min). Internet mnie za bardzo nie interesuje bo z telefonów korzystają osoby starsze. babci wezmę Freemium od Virgin i jej 30min darmowego starczy. natomiast rodzicom to nie wiem. W tym nju można jeszcze jakoś połączyć te dwa telefony żeby mieć no limit do wszystkich taniej? Widze tam jakies opcje za 9zł dla drugiego telefonu. Ja mam dwa na jedno nazwisko.
Inaczej chyba przeniosę oba do Virgin na freemium i pakiet 19zł, ale tu z kolei nie podoba mi się wyłaczanie freemium co pół roku. Nie bardzo to sobie wyobrażam. Musze doczytać
Suma sumarum. Co byście polecali - prosta taryfa dla starszych osób nastawionych tylko na rozmowy?
 #832198  autor: Gregrin
 30 paź 2015, 15:23
Zgadza sie. W nju możesz mieć tak jak do tej pory w opcji "do komórkowych 19 zł". 19zl komórkowe + 10zl stacjonarne +9zl drugi numer czyli 19zl na 2 numery (jeśli nie będziesz używać sms ani internetu). Tu http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... &start=825 aktualnie ten sam temat.
Albo zobacz na suwakach po kliknięciu w kalkulator http://www.njumobile.pl/oferta/nju-z-rachunkiem#
Klucz ma pakiety 500min za 30zl, 250/20zl, 100/10zl, 50/6zl i 20/3zl. Wzajemnie się sumują i można przedłużać.
RBME podobnie jak virgin tez ma pakiet nolimit na rozmowy za 20zl ale tez trzeba włączać pakiet co miesiąc.
molibden pisze:Co byście polecali - prosta taryfa dla starszych osób nastawionych tylko na rozmowy?
Te FM Group (omawiane wyżej) wygląda najmniej kłopotliwie (zaraz po nju z nr. dodatkowym).
molibden pisze:Za jakiś czas likwiduję stacjonarkę jako że mało się już używa, ale dużo do mnie dzwonili ze stacjonarek wiec dla swiętego spokoju utrzymywałem.
Jeśli masz w domu internet to możesz tez przenieść numer stacjonarny do voipa. Ja tak zrobiłem i happycall zapłaci mi za to 10zl miesięcznie przez rok :) A na połączenia wychodzące mam ustawione sipdiscount i minuta kosztuje 2,5gr :) Wcześniej rodzicom w domu tez dałem nju ale ten voip wychodzi mnie dużo lepiej a starzy znajomi cały czas dzwonią na ten sam, stacjonarny numer :)
 #836268  autor: KC-KARLOS
 23 lis 2015, 04:51
Adam: mówimy o ofertach standardowych, przedłużenie umowy to indywidualne ustalenia klienta z operatorem i te oferty zawsze będą lepsze.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #840838  autor: play_boy
 17 gru 2015, 06:49
nieprawda, forum lepsze bo dzięki temu dowiedziałeś się o np. FM Mobile i ich ofercie. a na komorkomat o nich cisza. W ogóle te porównywarki to o kant d.. rozbić albo opóźnione albo nie wszystko a tu na forum na bieżąco i z bajerami
 #842900  autor: hana80
 30 gru 2015, 19:45
T-Mobile umowa na 18 miesięcy ( chcieli 24 ja przypomniałam że umowa bez telefonu byla zawsze na 18 m) abo 34,99 bez limitu wszyscy sms mms bez stacjonarek (stacjonarka za 6 zł bez limitu lub 29gr za minute ) 5g neta mi umowa pasuje
 #845909  autor: Solos
 19 sty 2016, 14:04
Generalnie uwazam za bardzo dobry pomysl powstanie osobnego watku o ofertach bez telefonu. W watkach o przedluzeniu umowy 90% postow i ofert to oferty z telefonami. Doszukanie sie w nich watkow o ofertach dla osob, ktore nie chca telefonu jest bardzo mocno utrudnione.

Pytanie do moderatorow - moze warto byloby zalozyc osobne watki dla przedluzania umow z telefonami i bez?
 #862406  autor: KC-KARLOS
 19 kwie 2016, 12:41
Solos pisze:Pytanie do moderatorow - moze warto byloby zalozyc osobne watki dla przedluzania umow z telefonami i bez?
Są już wątki dedykowane dla przedłużających umowę. Oferty są zmienne i ustalane indywidualnie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #873513  autor: Gregrin
 25 cze 2016, 09:13
Fajna promocje na 2x więcej netu ma Lajtmobile i jest ona dostępna w umowie bezterminowej za 37zl:
>Na komórki (opcja na stacjonarne +10zl a bez pakietu minuta 17gr)
>SMS/MMS
>Internet 10GB (20GB dla zawierających umowę w okresie 1.06-30.08.2016 "Dodatkowy transfer danych wskazanych, obowiązuje przez cały okres trwania umowy terminowej lub bezterminowej.") później lejek 32Kbps.
Faktura papierowa +5zl.
Dodatkowo w umowie bezterminowej można zmieniać opcje abonamentowa (od następnego okresu rozliczeniowego) np na wersje 4GB za 29,99zl itd. Siec działa na zasięgu sieci Plus.
ŁĄCZNY KOSZT: 0 zł przez 3 miesiące (jeśli wybierzemy opcje 24-mce), potem 36,99 zł/mies.
KOSZTY NA START: Aktywacja 29zł + 1 pełne abo 36,99zł (65,99zł na start).

Regulaminy:
https://lajtmobile.pl/upload/upload/Reg ... lajcie.pdf
https://lajtmobile.pl/upload/upload/kom ... 3.2016.pdf
Strona:
https://lajtmobile.pl/oferta/telefon-na-abonament/1

PS. Nielimitowanego internetu już chyba dawno nie ma w Heyah?
 #877891  autor: habish
 19 lip 2016, 09:15
Plus no limit tylko SIM za 29zł.
- nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych,
- nielimitowane połączenia do sieci stacjonarnych,
- nielimitowane SMSy do wszystkich sieci komórkowych,
- pakiet 8 GB na transmisję danych,
- aktywacja 0zł

Łączny koszt 29zł.
Umowa na 24 miesiące.

Oferta dostępna tylko w salonach, wcześniej numer musi być w ofercie na kartę Plusa.



PS. Dlaczego ofert nie wklejasz na stronę pierwszą aby łatwiej można było je znaleźć?