DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1171436  autor: Polena
 16 maja 2024, 10:09
Tak, usługa aktywna, włączana przeze mnie jak i konsultantów z czatu. Telefon to Motorola Edge 30 Neo.
Słyszę, że ktoś próbuje się do mnie dodzwonić- więc w tym zakresie usługa działa.
Chodzi mi o to, żeby słyszał wolną linię, a ja mogłabym wtedy przełączyć rozmowy.
 #1179853  autor: sdd1975
 23 wrz 2024, 22:18
HappyBoy pisze:
17 maja 2024, 00:31
W sensie sygnał połączenia? Dzwoniący słyszy komunikat, że linia zajęta i trzeba zaczekać. Tego się zmienić nie da.
I to w niczym nie przeszkadza. Połączenie można odebrać i przełączać się między rozmowami. Ten komunikat test idiotyczny, ale i dzwoniący nie lepsi. Zamiast czekać, aż rozmówca odbierze, rozłączają się.