DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
  • Strona 60 z 60
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
 #1179753  autor: biala1991
 22 wrz 2024, 08:01
Babciagienia1p
Wiem, że nie było Twoją intencją przyłapywanie Karlosa na błędzie, bo od czasu bana unikasz interakcji z tym moderatorem (tym zabawniejsze, że właśnie od Ciebie żądał potwierdzenia jego niezwiązanych z pytaniem lukjaca twierdzeń).
Karlos odpowiedział błędnie, Ty tuż pod jego postem poprawnie i dlatego w kolejnych komentarzach zaczął naginać fakty do swojej błędnej odpowiedzi co skomentowałam. W efekcie usunął wszystkie posty z naszej dyskusji (z 20.09.) oraz ten swój z błędem, który poprzedzał Twoją poprawną odpowiedź z 19.09. a kolejnego dnia 21.09. wstawił agresywne żądanie, którego bezczelny wydźwięk skłonił mnie do odpowiedzi.

To żądanie i moją odpowiedź usunął jak się okazuje Remington, są w koszu w przeciwieństwie do tego co wygumkował Karlos.

Remington
napisałeś, że zapoznałeś się ze sprawą więc zakładałam, że czytałeś skasowaną przez Karlosa dyskusje (+jego błędny post) a pomimo tego zarzucasz mi brak dobrej woli. Po wyjaśnieniu wiem, że odnosiłeś się tylko do tego co sam usunąłeś i zgadzam się, że powinno to być w koszu, szkoda, że nie zrobił tego sam autor, który jak widać wykorzystuje swoją funkcję do wycinania tego co niewygodne i pozostawiania tego, co daje mu ostatnie słowo.
 #1179777  autor: babciagienia1p
 22 wrz 2024, 12:44
To nie było miejsce na rozważanie struktury własnościowej Orange - jeśli ktoś chce, może założyć nowy wątek.

Jest w dyskusji o tym jedno zdanie, pozostało też drugie i wystarczy.

Pozwolę sobie nie zgodzić się z Twoją interpretacją.

Znowu mamy powtórkę z rozrywki. Odpowiedziałam na niewinny post @3G. Odpowiedź była adresowana do @3G.
Ni z tego ni z owego włączył się moderator, który zakwestionował moją interpretację statusu Orange Polska dziwnymi argumentami o starych nieruchomościach TP S.A.
Próbowałam go wyedukować. Należy odróżniać status spółki (publiczna) od większości dominującej w akcjonariacie. Większość dominującą ma francuskie państwo. Casus Orlenu, KGHM-u, Bogdanki, spółek węglowych oraz energetycznych itp.

Zamiast spokojnie przeanalizować zależności, moderator zastosował klasyczny chwyt. Do kosza. W dodatku do wątku o T-Mobile, żeby było trudniej szukać.

Może, w sytuacji wzmożenia moderatora, warto zastanowić się nad zaznaczaniem ingerencji cenzury, np. na wzór
[----] Ustawa z dnia 31 lipca 1981 r. o kontroli publikacji i widowisk, Dz.U. z 1981 r., Nr 20, poz. 99.

Tak trzymać!
Pozdrawiam serdecznie.
 #1179779  autor: Remington
 22 wrz 2024, 12:50
babciagienia1p pisze:
22 wrz 2024, 12:44
Ni z tego ni z owego włączył się moderator, który zakwestionował moją interpretację … Próbowałam go wyedukować.

I dlatego uważam usunięcie off-top’a za słuszne. Ty coś napisałaś, coś Karlos (i to z poziomu dyskutanta, a nie moderatora) i wystarczy - dalsze prowadzenie dyskusji o strukturze właścicielskiej Orange było w tamtym wątku pozbawione sensu. Tak jak napisałem przy usuniętym poście - nic nie stoi na przeszkodzie byś utworzyła nowy wątek na ten temat (wobec tej sugestii porównanie do peerelowskiej cenzury jest co najmniej nie na miejscu).
babciagienia1p pisze:
22 wrz 2024, 12:44
W dodatku do wątku o T-Mobile, żeby było trudniej szukać.

Jesteś kolejną osobą, która z góry wie, że jej interpretacja jest jedyną słuszną. Znasz tutejszy panel moderatora? Nie znasz, więc nie jesteś uprawniona do powyższego kategorycznego stwierdzenia. Karlos akurat nie jest pierwszym moderatorem, który przenosząc do Kosza dokleja posty do istniejącego w nim wątku, bo tak wygodnie zrobić to z poziomu panelu. Jeśli fakty nie pasują do tezy, tym gorzej dla faktów - dla niektórych bowiem zła wola będzie jedynym możliwym wyjaśnieniem.
  • Strona 60 z 60
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60