DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
  • Strona 20 z 20
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
 #1177121  autor: jarekt
 13 sie 2024, 17:34
Możliwe, że post nadaję się do tematu "Moje żale do LuiN'owego Telepolisu" :) (możesz przenieść w razie czego).
Remington pisze:
13 sie 2024, 16:31
jarekt pisze:
04 kwie 2020, 09:09
PS. O kurde, nabiło mi 2999 postów. Trza coś na Jubileusz 3K przygotować. Jakiś większy wpis. Coś bombowego :)
Spójrz, jak z 4-letnim wyprzedzeniem przewidziałeś „bombę” w postaci PnK 3.0 😉.
Miałem wtedy coś faktycznie przygotowanego (zrobiłem to już znacznie wcześniej niż 4 kwietnia 2020 roku) i wciąż mam - nic się temat nie zestarzał i jest bombowy (ale już nie będzie niestety tematem nr 3000).
Jednak postanowiłem go nie publikować i całkowicie przerwać swoją działalność na forum, w zasadzie tylko i wyłącznie z powodu problemów ze zbyt częstym wylogowywaniem i problemów z logowaniem - do dzisiaj nie poprawionych.

Gdy zakładam temat (a wiele ich jeszcze miałem w planie założyć) albo ostro włączam się do dyskusji w już istniejącym (co też w wielu tematach dopiero miało nastąpić), to mam potem mnóstwo "pracy" z odpisywaniem (bo lubię pomagać i informować) i ta upierdliwość logowania/wylogowywania mi przeszkadzała i nie miałem zamiaru już więcej kopać się z koniem. Co prawda potrafię zmodyfikować strony Telepolis, aby baboli było mniej i funkcjonalność większa/normalna, ale to nieistotne.

Te aspekty forum muszą działać (przynajmniej dla mnie :) ) normalnie i poprawnie już na start jak wszędzie indziej, a nie tak jak działają na Telepolis.

Nie udzielam się w tematach telko gdzie indziej - piszę tylko na Telepolis albo wcale, czyli wcale :) - nie wiem kto na tym najbardziej traci, ale chyba nie ja :)

Obecnie zrobiłem tylko wyjątkowy wyjątek z 2 powodów: PnK30 i całe to dziadostwo z tym związane w Play oraz kwestia moderacji/Karlosa/babciGieni. Napiszę niedługo co mam do napisania (tylko trochę to potrwa, bo dodatkowo to wszystko się zbiegło z dużą awarią moich 2 komputerów/serwerów) i zmykam na kolejne 5 może 10 lat, czyli do momentu aż babole logowania/wylogowywania zostaną po 20 latach w końcu naprawione...


===edit===
- poprawiłem "Nie udzielam się gdzie indziej..." na poprawne "Nie udzielam się w tematach telko gdzie indziej...",
Ostatnio zmieniony 13 sie 2024, 18:05 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1177122  autor: Remington
 13 sie 2024, 17:46
Raczej tutaj to pasuje, bo forum tak działa od czasu tamtych zmian.

Niestety, forum od wtedy nie rozwijano. @LuiN zapewnia, że idea rozdzielenia forum i portalu powróciła i ma szanse realizacji - ale wtedy będzie trzeba się do obu logować osobno. Trudno powiedzieć jak długi czas trwania sesji będzie mógł być ustawiony na forum.

Nigdy w sumie nie drążyłem gdzie i komu złożyłeś deklarację 2999 postów, za to pamiętałem obietnicę, którą dziś przywołałem. Mam nadzieję, że kiedyś ową bombę tu odpalisz 😀.
 #1177126  autor: jarekt
 13 sie 2024, 19:12
Remington pisze:
13 sie 2024, 17:46
Mam nadzieję, że kiedyś ową bombę tu odpalisz 😀.
Pomyślałem sobie nawet teraz, że zrobię tak:
- napiszę sobie jeszcze kilka postów w kilku tematach które akurat mi się rzucą w oczy, do czasu aż znajdę większą wolną chwilę (po uporaniu się u siebie z problemami),
- gdy ta większa chwila nadejdzie, napiszę o tym 2. temacie (1. to Play/migracja/PnK30, który chyba będę jeszcze rozwijał, bo w zasadzie tylko napisałem taką zajawkę na szybko aby @msnet miał jak najszybciej jak najwięcej dodatkowych informacji przed opublikowaniem artykułu),
- a na koniec przed odejściem opublikuję kilka, kilkanaście pierwszych zdań tej bomby (zakończę typowym tzw. cliffhanger'em ), z dopiskiem na końcu: "cdn, gdy forum Telepolis zacznie w końcu normalnie funkcjonować :)". W sumie to nawet mam niezły pomysł na bardzo oryginalny artykuł (nigdy czegoś takiego nie było w polskim necie) z tą bombą powiązany.
 #1177128  autor: Remington
 13 sie 2024, 19:26
Trzymam Cię za słowo!

Choć (chyba kiedyś to pisałem w jakimś komentarzu, albo miałem napisać) jeśli chcesz, po starej znajomości mogę zbić Ci liczbę postów do znów 29xx, np. połączyć niektóre 😉.
 #1177129  autor: jarekt
 13 sie 2024, 19:40
Napisałeś. Ja Ci odpisałem coś w stylu że jesteś niedobry i abyś nie ważył się tego robić :)
Teraz to już w sumie nieważne, bo się licznik przekręcił na 3000.
Najbardziej mnie zjedzie jutro babciaGienia (zakładam, że to chyba jutro ją uwolnią), bo mnie kilka razy namawiała do powrotu, a ja zawsze odmawiałem. z ciągle tą samą śpiewką: "2999 i wystarczy, nie wracam, chyba że poprawią logowanie/wylogowywanie" :)

Wychodzi, że naprawili, no bo wróciłem :)
Ostatnio zmieniony 13 sie 2024, 19:54 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1177130  autor: Remington
 13 sie 2024, 19:53
Możemy połączyć więcej postów 😉, ale nie odważę się bez zgody.

Banicja babci dobiegła końca dziś o 14:29.
  • Strona 20 z 20
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20