DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1174250  autor: marcinb
 01 lip 2024, 21:16
Cześć.
Gdzie obecnie (lipiec 2024) można wybrać numer samodzielnie, z jakiejś puli numerów? (najlepiej prepaid)
Próbowałem różnych słów kluczowych ale nie udało mi się wyszukać.

:arrow: Na forum Telepolis od 29.01.2006.
 #1174258  autor: KC-KARLOS
 02 lip 2024, 00:13
Dodatkowo gdy już mamy aktywny numer w Orange lub we Flexie z aktywną kartą SIM/eSIM możemy zmienić sobie aktywnie używany numer telefonu, w OFNK to usługa płatna, we Flexie darmowa, ale tyko 1x można go zmienić w aktualnym cyklu rozliczeniowym. Można tam dorwać fajne numerki - mam takich kilka za dodatkowy niewielki jednorazowy koszt. Taki fajny układ cyfr można mieć w swojej docelowej sieci, bądź się przenieść gdzie indziej - możliwości jest wiele.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥