DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
  • Strona 71 z 136
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 136

 #735485  autor: pakierhakierxd
 28 lip 2014, 07:52
Minimax/Nju :)
Doładowanie 29+9 /Nju 19 +9
no limit do wszystkich +no limit sms /no limit komórkowe +no limit sms


A abo Nju/Play/Rbm :)
19+9 /40/29+9
no limit komórkowe + no limit sms /no limit komórkowe + no limit sms + 1gb/no limit wszyscy +2gb+no limit sms.

[ Dodano: 2014-07-28, 07:52 ]
1 -prepaidy
2-abonamenty ;)

Pozdrawiam :)
 #735504  autor: konn365
 28 lip 2014, 10:14
Witam!

Kończy mi się umowa z Orange i szukam taniego abonamentu.

Wymagania:

- no limit rozmowy do wszystkich sieci
- no limit SMSy do wszystkich sieci
- pakiet internetowy min. 1 GB (im więcej, tym lepiej)

Telefon zbyteczny, mam iPhone 5S i nie planuje w najbliższym czasie zmieniać.

Co byście polecili?

Mogą być zarówno oferty na osobę fizyczną, jak i firmę (mam aktywną działalność).

Umowa najlepiej na nie więcej, niż 24 miesiące.

 #735513  autor: romek
 28 lip 2014, 10:57
nju z rachunkiem albo red bull mobile no limits II

 #735516  autor: cyanoone
 28 lip 2014, 11:04
redbull mobile 38 zł
>no limit rozmów na komórki i stacjonarne.
>no limit sms.
>2 GB internetu z lejkiem.
>umowa na czas nieokreślony.
>zasięg Play, T, Plus, Orange. Ten ostatni można włączyć w bok (za darmo), bez tego nie działa.
Pozdrawiam ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)

 #735560  autor: noproblem
 28 lip 2014, 13:15
Zdecydowałem się na RBM, jak sytuacja z przeniesieniem do nich numeru, który jeszcze przez 4 miesiące jest abonamentowy (Orange)? W salonie Play to załatwię?

 #735617  autor: Blank
 28 lip 2014, 17:16
Red Bull No Limits, jak wspomniano powyżej. 38 zł miesiecznie (29 za rozmowy głosowe i wideo, oraz 2 GB + 9 zł za SMSy i MMSy). Oplata aktywacyjna 49 zł (jednorazowo).
W wypadku, gdy nie przenosisz numeru, lecz wybierasz nowy numer, doliczyć musisz 5 zł każdego miesiąca (podobnie przy wyborze faktury papierowej zamiast e-faktury).
Umowa na czas nieokreślony (miesięczne wypowiedzenie)

Nju buzz (abonament)
57 zł za nielimitowane rozmowy głosowe, SMSy, MMSy i 3 GB internetu lub 43 zł za nielimitowane rozmowy glsoowe, SMSy, MMSy i 1050 MB [bez lejka!]. Opłata aktywacyjna 0 zł (eFaktura) lub 200 zl (faktura papierowa).
Umowa na czas nieokreslony (miesięczne wypowiedzenie).

Play na kartę Formuła MiniMax
38 zł za nielimitowane rozmowy głosowe i wideo, SMSy, MMSy + 9 zł za 1GB internetu lub 20 zl za 3 GB.
Razem: 47 zł (1GB), lub 58 zł (3 GB).
Prepaid (oferta na kartę). Wypowiedzenie jednodniowe.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #735629  autor: sa
 28 lip 2014, 17:37
noproblem pisze:Zdecydowałem się na RBM, jak sytuacja z przeniesieniem do nich numeru, który jeszcze przez 4 miesiące jest abonamentowy (Orange)? W salonie Play to załatwię?
Teoretycznie tak ale praktycznie lepiej najpierw zapytać w salonie i to dużym i upewnić się bo kiedy ta oferta weszła(starsza wersja) to możliwość podpisania umowy była tylko przez neta.

 #735645  autor: Nołnejm
 28 lip 2014, 19:21
słoneczny pisze:Play formuła MiniMax, wyjdzie drożej - 29zł nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci + 9zł nielimitowane sms. Razem 38zł. Ale za to bez żadnych kombinacji. Ewentualnie można się wspomagać promocyjnymi doładowaniami.
Na stronie Play'a wyczytałem, że po "wyzerowaniu" konta (tj. stanie 0.00 zł) nielimitowane smsy i rozmowy dotyczą tylko Play'a (chyba, że się mylę - wtedy nie było pytania). Czy gdybym doładował za 40zł, a więc finalnie po wykorzystaniu 29zł na rozmowy oraz 9zł na smsy zostałoby mi na koncie 2zł, to wtedy w dalszym ciągu można by korzystać z nielimitowanych smsów i rozmów do wszystkich sieci, do zakończenia miesiąca kalendarzowego?

 #735661  autor: JacekK
 28 lip 2014, 20:13
Jeśli ukochana chciałaby też mieć internet w komórce, to warto tez przyjrzeć się ofercie Mobile Vikings.

29 zł miesięcznie = 2000 SMS-ów do wszystkich sieci + 2 GB internetu + ok 152 minut do wszystkich sieci. Dodatkowo za 8 zł/mc NO-LIMIT do Play.


Pozdrawiam!

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.

 #735701  autor: seba65310
 28 lip 2014, 22:01
Przedłuż umowę w Orange - Multi Plan II 89,9 -30% rabat ~ 61zł + SONY XPERIA M2

61*24= 1464zł
Xperia M2 - 700zł

1464-700=764zł
764/24= 32zł /msc

nielimitowane rozmowy do wszystkich
nielimitowane SMS-y do wszystkich
nielimitowane MMS-y do wszystkich
internet do 2 GB za 0 zł
liczba danych do 5 GB za 10 zł/m-cw ramach Bezpiecznego Internetu w Telefonie
rozmowy w Unii Europejskiej-pakiet 400 minut na rozmowy wychodzące i przychodzące w roamingu

HTC DESIRE => HTC DESIRE HD => HTC EVO 3D => HTC ONE V => Samsung Note II => Samsung Galaxy S4 => Apple iPhone 5s
 #735717  autor: kukuryn
 28 lip 2014, 23:33
Chciałbym przenieść się z Plusa do jakiejś taniej sieci. W chwili obecnej ładuję 50 zł na 3 miesiące a i tak prawie nic nie wydaję - na rozmowy, smsy i internet średnio 10-15 zeta miesięcznie. Co byście mi polecili? Zależy mi głównie na dość tanim necie oraz długiej ważności konta.
Wiele osób poleca mi Virgin Mobile lub Mobile Vikings. Bo taryfy no limit mi się ponoć nie opłacają, za mało wykorzystuję. A może jakaś taryfa z Playa?

PS Najlepiej byłoby przenieść obecny numer do innej sieci, bo szkoda mi czasu by rozsyłać nowy nr wszystkim. Tylko nie wiem czy da się to łatwo zrobić, bo nie mam go zarejestrowanego.

 #735725  autor: Blank
 28 lip 2014, 23:47
Virgin Mobile
19 gr za minutę, 6 gr za SMS, rok ważności konta
50% ekstra do każdego doładowania*
* najpopularniejsze nominały

wychodzi 12,67gr za minutę, 4 gr za SMS i naliczanie sekundowe (co powoli przestaje być standardem).

Mobile Vikings? Bez komentarza...

Play? Rok ważności konta, ale 29gr za minutę i jedyny pakiet minut jest ... droższy niż stawka minutowa w virgin bez pakietu (30 minut za 6 zł, 20gr/min). Jest co prawda pakiet 10 zł za 5 zł, ale z kolei SMSy koszują 9 gr i nie ma sposobu na sensowne obniżenie ich kosztow (nielimitowane za 10 zł bez sensu).

Krotko mówiac, VM najlepsze pod male użytkowanie.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #735726  autor: Sig
 28 lip 2014, 23:55
divhashmorex pisze:Virgin Mobile
...naliczanie sekundowe (co powoli przestaje być standardem)...
:roll:

Pytający, nie napisałeś ILE potrzebujesz tego internetu.
Jednakże, przy takim profilu istotnie Virgin Mobile wydaje się być najlepsze. Lejek internetu działa cały czas, dostajesz wspomniane +50% do doładowania o ile jesteś w klubie na konto główne (przedmówca podał ci stawki efektywne, one nadal wynoszą np. za minutę 19 groszy, ale ty po prostu masz 50% więcej środków). Środki trafiają na konto główne, więc są do wydania na wszystko, także na pakiety internetu. Ponadto dla doładowania 10 zł, lub więcej, dostajesz 100MB internetu w bonusie. Każdy kolejny pakiet (jak i te bonusowe 100MB) przedłuża zebrany niewykorzystany transfer o 30 dni itd.

Nie napisałeś wiele wymagań, więc wydaje się, że VM będzie najlepszy. Zasięg Play i tam gdzie nie ma Play roaming krajowy w T-Mobile. Zawsze możesz sobie potestować przed decyzją o przeniesieniu.

[ Dodano: 2014-07-29, 00:00 ]
No i mały przykład - zakładając, że zapisujesz się do Klubu Virgin:
doładowujesz za 10 zł
Dostajesz 15 zł na konto główne
Dostajesz bonus 100MB transferu
Możesz sobie kupić 500MB za 9 zł, lub 1GB za 12 zł
Cały czas, bez względu na to, czy kupowałeś pakiet (i ci się skończył) czy nie masz aktywny lejek. Da się na tym korzystać z np. Opery Mini bez grafiki, czy sprawdzenie poczty (bez załączników oczywiście). Nie pamiętam jego prędkości, ale chyba 32kbps.
No, ale ty będziesz miał pewnie zawsze aktywny pakiet, więc cię nie dotyczy.

Dobrym pomysłem byłoby doładować za 10, dostać bonus 100MB, kupić 1GB za 12 zł i sobie potem niewykorzystany transfer przedłużać np. pakietem za 2 czy 5 zł (bo ciągle zgadywanka ile transfeu zużywasz, bo nie napisałeś).

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #735730  autor: kukuryn
 29 lip 2014, 00:21
W porywach do 500 mega tak mniej więcej teraz zużywam, no ale często miałem wyłączone obrazki podczas siedzenia na Operze.

 #735734  autor: cyanoone
 29 lip 2014, 00:32
kukuryn, Jak wyłączone obrazki to nawet bez kupowania pakietu w Virgin się obędzie.
Pozdrawiam ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)

 #735735  autor: słoneczny
 29 lip 2014, 00:40
Trzy powody na korzyść Virgin, o którym się często zapomina.

Taktowanie internetu co 5 kB, w dużych sieciach co 100 kB.
Lejek na wejściu, bez konieczności uruchomiania pakietu - czyli prawdziwy bezpieczny internet za darmo.
Sms-y premium tańsze o 1/3 niż w dużych sieciach.

Prawdopodobne kolejne zmiany na plus, we wrześniu.

Dla wydających do 20zł na miesiąc raczej nie ma nic lepszego.

 #735736  autor: cyanoone
 29 lip 2014, 00:57
słoneczny pisze:Dla wydających do 20zł na miesiąc raczej nie ma nic lepszego.
Jest. Jeśli sporo smsujesz i przeglądasz internet to Mobile Vikings są lepszą opcją. Swoją drogą fajnie by było jakby zrobili doładowanie za 9 zł ze sciętymi bonusami o 50% względem 19 zł. Ile osób by do nich przeszło :D
Pozdrawiam ;)

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)

 #735742  autor: kamil1221
 29 lip 2014, 06:38
Najlepiej przejść do Orange.
W pierwszej kolejności na Pop. Tak wykupujesz roczną ważność konta. Do końca Sierpnia możesz wykupić 6GB za 6zł na 60dni. Na dwa dni przed końcem Sierpnia wykupujesz kolejny pakiet by przedłużyć poprzedni o kolejne 60dni.

Kiedy ok. Października skończy się ten pakiet, przechodzisz na Orange free na kartę i tak otrzymujesz bonus w postaci Internetu po doładowaniu.

 #735750  autor: bazooka
 29 lip 2014, 07:32
kamil1221, brawo Kamil popieram :)
Dodam tylko, że potem tj. po przejściu do OFnK i doładowaniu 100zł - możesz wydłużyć Roczną Ważność Konta wraz z ważnością pakietu internetowego - czyli 6GB za 100zł na ROK :!:
Klasyczne SMSy w ilości 100szt/m-c (jest pewna jednorazowa opłata za aktywację tego) wysyłać można z bramki logowanej Orange (skoro i tak ma sie internet w telefonie), do wszystkich sieci (długość każdego SMSa to 631 znaki).
Co prawda minuta połączenia głosowego to 29gr i tu jest dylemat, bowiem cały czas kolega kukuryn, nie podaje ile dzwoni... i ew. do jakich sieci przez to ciężko wskazać coś konkretnego :?:
Przy założeniu, że nie wydzwaniasz miesięcznie więcej jak ok 28min/m-c, zmieścisz się w miesiącu, w 100 darmowych SMSach z bramki logowanej orange i nie wydasz na inne usługi to 100zł starczy dokładnie na ROK. (8,33zł / miesiąc)
Rok bez doładowania - fajnie brzmi co nie...? :)

P.S.
Z podjęciem decyzji o wyborze wstrzymałbym się jednak do wprowadzenia zmian oferty Virgin Mobile, którą zapowiadają już miesiąc czasu...
O zasięgu P4, i ich roamingu nie będę się wypowiadał, każdy sam powinien przetestować działanie sieci w swoim rejonie i tam gdzie najczęściej przebywa i korzysta z komórki. To piszę na wypadek decyzji o przenosinach numeru - po prostu kukuryn, kup se starter Virgin i potestuj.
...a do przenosin - numer oczywiście musisz mieć zarejestrowany - nie ma zmiłuj :)

 #735754  autor: darek638
 29 lip 2014, 07:40
divhashmorex pisze:50% ekstra do każdego doładowania*
* najpopularniejsze nominały
Przez stronę VM można dowolną kwotą.

Nigdy więcej Play.
  • Strona 71 z 136
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 136
  • 1
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 136