DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

 #51566  autor: thundercrash
 05 lut 2006, 11:01
tomekk pisze:
thundercrash pisze:Siemens S55
C65
M55
Nokia 6610
7210
Sony Ericsson T610
T290i
T630
K300i ( najlepszy z wymienionych SE , ale nie jestem pewny czy do 180 dostaniesz )
Samsung C100 ( mały wyświetlacz )
Motorola C650
E398
Eeee se k300i za 180 nie dostaniesz, motki tym bardziej nieeee :smt009 :smt009
Z motką sie pomyliłem E365 ( dopiero teraz zauważyłem ) a K300i na allegro moze wyrwie jak bedzie miał szczęście

 #51976  autor: Kropek
 06 lut 2006, 16:32
piotrz pisze:se t300.nie wiem jak z bateryjką
samsung x100 (to samo)
motka c550.
Ja tez polecam Samsunga X100 nie tylko ze wzgledu na to ze spelnia wymagania ale nawet na pamiec jesli sie nie myle ma jej 10 mb :)

 #52060  autor: Skarpyta
 06 lut 2006, 21:23
Bierz E365 wsam raz za taka cene nawet mam do sprzedania za 180 :P

Obrazek
Obrazek