DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?

 #753155  autor: Maniiiek
 01 paź 2014, 22:15
tom3333 pisze:W reklamach jest jasno napisane, ze dwie karty są aktywne i nie przeoczysz żadnego połączenia, ale to nie jest typowy Active.
Co z tym światem się dzieje, że już nawet reklamom nie wolno ufać :(

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.

 #753165  autor: tom3333
 01 paź 2014, 23:19
Maniiiek pisze:
tom3333 pisze:W reklamach jest jasno napisane, ze dwie karty są aktywne i nie przeoczysz żadnego połączenia, ale to nie jest typowy Active.
Co z tym światem się dzieje, że już nawet reklamom nie wolno ufać :(
Szczególnie reklamom :):):)

Jeszcze jedno mi się przypomniało - wtedy gdy szukałem dual sima dla siebie, to właśnie ktoś u operatora (jak widać zorientowany) powiedział mi, że w tym Samsungach Duoz Young po prostu jednym kliknięciem w menu włącza się tryb przekierowań i połączeń oczekujących jednocześnie. Właśnie na tym ma polegać ta możliwość nie przeoczenia żadnego połączenia (można też przekierować połączenie na dowolny numer np. Poczty Głosowej). Ale tego osobiście nie sprawdzałem. Odradzono mi ten smartfon z uwagi na dość słaby wyświetlacz i małą pamięć na aplikacje.