DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #10998  autor: radeczko
 11 sie 2005, 10:45
Posiadam plan NOWY POP ale znalazłem na stronie Idei informacje o planie taryfowym JEDNA IDEA NA KARTĘ. :-)

Powiecie jakie są różnice po za stawą za minutę NP. 80 gr JINK 75 gr czy są jeszcze jakieś?
Którą taryfę polecacie? :?

Pozdrawiam Radeczko

 #11241  autor: Irek
 12 sie 2005, 20:30
Jeśli masz dużo znajomych w Idei to zostań w Nowym Popie bo można w nim wykupić pakiety smsów. Za pierwsze 100 smsów zapłacisz 6 złotych, a za każde następne 100 po złotówce. I to jest +. Możewsz sobie też wykupić pakiety rozmów gdzie minuta połączenia w sieci wyniesie Cię tylko 0,30 pln za minutę z sekundowym naliczaniem. Genaralnie POP jest lepszy o wiele od JInK.

"And one more thing..."

 #12790  autor: Przemek
 22 sie 2005, 22:42
Ja polecam Nowego Popa 8)

 #12793  autor: Bartosz
 22 sie 2005, 22:45
ja tam polecam TT :-D

 #12798  autor: Przemek
 22 sie 2005, 22:47
A ty znowu z tą Erą.Ale cóż każdy ma prawo mieć swoje zdanie i wyrazić je na forum.Znasz moje zdanie na temat Ery i raczej już go nie zmienię :lol:

 #12804  autor: Bartosz
 22 sie 2005, 22:52
ja mimo jakiś tam wad i tak zawsze polecać będę Ere gdyż uważam ją za naprawdę najlepszego operatora na naszym rynku - oczywiście pod względem oferty (pomijając ofertę telefonów - to całkiem inna sprawa)

jestem związany z Erą od ponad 6 lat i miałem kiedyś też tel. w + a w idei/orang nigdy nie podpisze umowy za zaniki w sieci/kiepską jakość połączeń itp :evil:

 #12810  autor: Przemek
 22 sie 2005, 22:56
Ty masz swoje zdanie ja swoje i niech tak zostanie.Pozdro.
p.s.Idea też dobry operator,ale dla mnie Plus najlepszy :D

 #12814  autor: WitekT
 22 sie 2005, 23:06
Bartosz - powiedz mi w czym Era jest lepsza od plusowego MaxProfitu? ;)

 #12818  autor: Bartosz
 22 sie 2005, 23:11
no np. maxprofit jest dla podmiotów gospodarczych :-D a nie każdy ma firme więc nie można porównywać maxprofit do ofert dla "fizoli" :-D

 #12827  autor: WitekT
 22 sie 2005, 23:17
No może... Ale i moim zdaniem i "dla fizoli" Plus ma lepsze abo... No a reklamy to już na bank. ;)

 #12835  autor: Bartosz
 22 sie 2005, 23:27
no to właśnie to może - a dla "fizoli " to ma bardzo poprawnie zbudowaną ofertę i naprawdę wato się zastanowić nad podpisaniem umowy - moze gdybym miał tel w era dopiero powiedzmy 2 lata to bym śmigał do plusa mimo wad operatora tj. przedewszystkim beznadziejny kontakt z operatorem
przez internet czy telefon - poprostu nie podoba mi się to i kropka - Klient jest najwazniejszy a ja nie bardzo mam ochotę przzez jakiś czat się kontaktować w określonych godzinach itp.

a co do reklam to fakt - pierwsza liga

 #12838  autor: D@rio
 22 sie 2005, 23:30
Dokladnie. Moim zdaniem oferty abonamentowej Plus'a zaden operator nie pobije. Bo jesli ktos naprawde duzo dzwoni po Polsce to MaxProfit jest dla niego najlepszy. Nawet jak ktos dzwoni do wybranych osob do Plus'a to za 10gr./min. ma polaczenia w ramach KontaktPlus. Tez dobra oferta :) Z SMSami troszke nie jest tak wesolo, takze ta taryfa dla SMSowych mianakow chyba nie jest najlepsza :) Ale ogolnie nie jest zle...

Ogolnie, ciekawa oferta moim zdaniem tez ma Era w taryfach "Nowy Komfort" ;) bo jesli ktos duzo SMSuje i dzwoni np. ze swoja dziewczyna to za 90 zł. miesiecznie mozna gadac i gadac, SMSowac i SMSowac :) Konkretnie mozna sobie wziasc: "oferta uniwersalna(100SMSow wymiennych na 40min.)" + "oferta z przyjacielem(darmowe połączenia z jednym wybranym numerem do sieci Era, Heyah lub na telefony stacjonarne)" + "oferta multimedialna (darmowe SMS-y lub MMS-y do sieci Era i Heyah)" ...nio, i za 90zł. wszystko ;) zyć nie umierac ;) i coś z telefonów dałoby się wybrać ;)

Natomiast czy JiNK czy POP to zdecydowanie POP. Choć tak naprawde jedno i drugie to badziewie :) najlepiej to chyba EraTT i HappyTaniej no ewentaulnie simplus...

Pozdrawiam ;) ...ufff, ale zem sie opisal ;)

 #12842  autor: Bartosz
 22 sie 2005, 23:34
D@rio pisze:
Natomiast czy JiNK czy POP to zdecydowanie POP. Choć tak naprawde jedno i drugie to badziewie :)
ja teraz tego nie powiedziałem aby nie było :-D

 #12857  autor: D@rio
 22 sie 2005, 23:49
oj pokiełbasiło mi się z tego wszystkiego :-D

 #13770  autor: Th0mas
 25 sie 2005, 18:20
Zostaw sobie Nowego POPa. Patrz na pakiety. W JI w pakiecie minuta rozm w sieci i na stacjonarne kosztuje 40gr, w POPie 30, SMS kosztuje w pakiecie w JI 10gr, w POPie natomiast 1gr. Dziwne to dla mnie trochę, że abonamentowcy płacą więcej niż prepaidowcy, ale kurcze żyjemy w Polsce... tu wszystko jest możliwe.

 #13772  autor: koralowiec1
 25 sie 2005, 18:42
Wybierz Nowy Pop...

 #13779  autor: Przemek
 25 sie 2005, 19:06
Weź Jeden Nowy Pop na kartę

 #13891  autor: D@rio
 25 sie 2005, 23:35
Wybierze EreTakTak ;) ...HappyTaniej + Pakiety minut/SMS ;)

no chyba ze stawiasz na jakosc to PlusGSM i Simplus :D ;)