DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #264325  autor: polo44
 30 kwie 2008, 21:53
witam,
zakupiłem używanego lg kg800, telefon działa, lecz zazwyczaj jak się włącza telefon to uruchamia się normalnie ale nic nie widać na ekranie lub też pojawiają się kolorowe kropki (tak jak na telewizorze gdy nie ma programu tylko że kolorowe). Czasami uda się włączyć i ekran działa, po ponownym uruchomieniu też (tak jakby wszystko już było ok) ale próbuje po pewnym czasie i znów nic nie widać. Sam telefon działa można dzwonić itp.

Jest też problem z klawiaturą dotykową czasami chodzi ok ale czasami nie można nacisnąć żadnego przycisku albo znów przyciski naciskają się bez dotykania.

Co może być przyczyną?
Proszę o wszelkie sugestie.

 #264330  autor: kowcio
 30 kwie 2008, 22:15
Może taśma poszła ta która łączy dwie części telefonu?
Szczególnie jest to dla mnie prawdopodobne, jak klawiatura dotykowa szaleje.
polo44 pisze:Jest też problem z klawiaturą dotykową czasami chodzi ok ale czasami nie można nacisnąć żadnego przycisku albo znów przyciski naciskają się bez dotykania.
myślę, że najlepiej jest oddać go do PORZĄDNEGO serwisu (nie jakiegoś komisu), oni się profesjonalnie zajmą naprawą telefonu, lub gdy masz gwarancję LG oddać go do serwisu LG.

jeśli to nie jest uszkodzenie mechaniczne to soft mógł paść, lecz obstawiam uszkodenie mechaniczne.

Pozdrawiam :-)