DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #332547  autor: kusiek
 30 kwie 2009, 14:07
Witam! W niedługim czasie planuję zmianę telefonu. Maksymalnie przeznaczę na niego 200zł w OnePlay 25zł/mies. Najbardziej zainteresowały mnie dwa modele LG: ku990 Viewty i kp500 Cookie. Słyszałem, że w ku990 wyświetlacz jest mało czuły i trzeba mocno naciskać, ale za to ma lepszy aparat, flesza i nagrywa filmiki w większej rozdzielczości. Natomiast Cookie jest cieńszy, zgrabniejszy, słyszałem, że ma lepszy soft, oraz jest nowszy. Który z tych telefonów polecacie? Ewentualnie jakiś inny w tym przedziale cenowym. Oprócz dzwonienia i pisania smsów telefon służy mi do zabawy

 #332617  autor: express100
 30 kwie 2009, 20:40
kusiek pisze:Słyszałem, że w ku990 wyświetlacz jest mało czuły i trzeba mocno naciskać
To nie jest prawda, jest czuły.
Pamiętaj tylko aby nie brać KU990i bo to dużo uboższa i gorsza wersja tego LG.
Aparat jest bardzo dobry. Zależnie od softu max. karta pamięci to 8GB
Trzeba tylko uważać żeby ekran się za bardzo nie rysował. U mnie (używam LG od grudnia) jest już trochę porysowany, ale dalej działa bez zarzutu. W opakowaniu dodają "naklejkę" na ekran.
Ekran jest duży (3cale) i wyraźny.
Jedyny minus to dostęp do karty pamięci, ale przecież chyba nie trzeba tak często jej wyjmować :wink:
Pozdrawiam! :-D

Doładowania do wszystkich sieci- www.blue.pl
PLAY- STARA, NOWA, FRESH
Orange- NOGo, OPOP
T-Mobile- NTT i Happy8, Heyah NOWA i PAKIETOWA
mBank mobile 19gr+50MB+100zł/m-c

 #332622  autor: apis785
 30 kwie 2009, 21:18
Tak jak mówił express100, Lg Ku990i jest gorszy od normalego ( ku990 ) tu masz link czym się różnią te dwa modele http://www.telepolis.pl/news.php?id=14511 .
Cookie albo ku990i pytanie jest takie do czego ma służyć owy telefon? Jeśli robisz zdjęcia to Ku wygrywa. Cookie z tego co mi wiadomo to ulepszona wersja Ku .

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

 #332630  autor: widex
 30 kwie 2009, 22:10
Cookie to raczej trochę zubożona. brak UMTS

 #332684  autor: kowcio
 01 maja 2009, 11:10
Cookie to raczej trochę zubożona. brak UMTS
Tak, zgadza się. Ale Cookie jest to telefon, który jest ulepszony sam w sobie od Viewty, choćby oprogramowanie, ekran dotykowy i takie tam. W praktyce wydaje się być gorszym. Choć ja jakbym wybierał między tymi dwoma to brałbym Cookie :D

 #332755  autor: kusiek
 01 maja 2009, 22:08
kowcio pisze:Choć ja jakbym wybierał między tymi dwoma to brałbym Cookie
Dlaczego? :)

 #332757  autor: kowcio
 01 maja 2009, 22:16
kusiek pisze:kowcio napisał/a:
Choć ja jakbym wybierał między tymi dwoma to brałbym Cookie


Dlaczego? :)
Otóż dlatego, że ja cenię małe, lekkie i przyjemne telefony, a nie takie maszynki jaką jest KU990. Poza tym idę na jakość, a nie na ilość- jakość mamy w KP500/KP501- choćby ekran dotykowy; a ilość mamy w KU- te kamery, aparaty i inne ;) Po prostu tamten mi się bardziej podoba...

 #332905  autor: kusiek
 02 maja 2009, 23:11
Dzięki wszystkim za pomoc. Zdecydowałem się na LG Cookie (Viewty nie było) - temat do zamknięcia :wink: